Стебель_березы• 23 сентября 2022

У дитини піднявся ацетон

У дитини 3,9 років піднявся ацетон, порадьте, що робити? Педіатр у відпусці, на телефонні дзвінки не відповідає
Температура 4 дні, болить живіт
автор Стебель_березы • 23 сентября 2022
Чтооооооооооо?• 23 сентября 2022
В идеале - исключить аппендицит.

А так ацетон выпаивается. Много жидкости. Убрать жирное/молочное. И как в старой рекламе ’пить и писять, пить и писять’.

Живот давно болит? Тошнота? Понос?
Пожмаковна• 23 сентября 2022
Нам добре допомагає Бетаргін, чай, узвар, боржомі без газу, часто потрошку давати пити.
Пожмаковна• 23 сентября 2022
При ацетоні болить живіт, якщо не має рвоти, багато пити, якщо рвота поїти часто по чайній ложці
Мания-Величия• 23 сентября 2022
Кока-колой отпаивайте.
По глоточку, но часто.
Чтооооооооооо?• 23 сентября 2022
Ответ дляМания-Величия
Кока-колой отпаивайте.
По глоточку, но часто.
Если колу то не много, и без газа.
Пожмаковна• 23 сентября 2022
Кока- кола також добре допомагає
Гербария• 23 сентября 2022
Ответ дляПожмаковна
++++ к бетадину и боржоми
Еще атоксил, вода рео
автор Стебель_березы • 23 сентября 2022
Самостійно можливо вилікуватися, чи все таки потрібна госпіталізація?
Ms. Dolly• 23 сентября 2022
Лучше бетаргина ничего нет,отпаивать часто по чайной ложке .У нас полнимаеться,когда застой желчи.
Изподтишка• 23 сентября 2022
+ к кока -коле в жест банке, не пластике
Выпускаете газы
Даете пить по немножку ( моему не нравилось лет в 3-4)
Через час - ацетона нет
Проверяли на сыне несколько раз
Потом как обычно- диета, сорьбенты, ферменты
Лечения никто не отменял
ПолБатона• 23 сентября 2022
Ніфуроксазид сироп, бетаргін, смекта, атоксіл. І випаювати, строга дієта, нічого молочного, каші на воді, не їсти печива, і хліб, нічого кислого, жареного. Супчик дієтичний, варене м´ясо. Картопля пюре.
Вытворунка• 23 сентября 2022
Поить 1 ч.л. раз в 5 минут, чтоб не рвал. Хумана электролит, вода Рево, просто сладкий чай, компот. Это от ацетона. Но если болит живот, то лучше чтоб исключили апендицит.
Анонимус Я• 23 сентября 2022
Бетаргин и много пить. Кстати плюсуюсь с коле. Но нулевую врач советовал
ПолБатона• 23 сентября 2022
Ацетон важко вивести, якщо за день після лікування не легше, то швидко в лікарню,тщоб не пішла інтоксикація, треба крапельниці.
Алина-1240• 23 сентября 2022
Колы стакан налейте или сладкое что то дайте
Дверной_Проем• 23 сентября 2022
ой. я вже це пройшла.
1. Давати пити - узвар, компот з кураги та ізюму. пити,багато пити. якщо дитина почтне рвати - хоч по 1 ст ложцы кожны 10 хв. ВІДПОЮВАТИ. Не буде пити - буде ацетон, його треба вивести через нирки з організму.
2. Купіть Бетаргін. він не збиває ацетон,але пліпшує стан підшлункової.
3. Креон обовязково. Ваша підшлункова зарахз страждає.
4. ВІДПОЮВАТИ ВНОЧІ! хоча би 2-3 рази підняти і заставити випити півчашки. бо на ранок буде ацетон. Якщо ви відпоїли за день,а вночі не дали,на ранок те саме. 2 доби треба цілодобово пити.
5. Переглянути чим ви годуєте дитину. Виключити назавжди вафлі, покупне жирне печиво,шоколад, всілякі кіндери і різну гидоту.
90% ацетона - це неправильне харчування. Смажена картопля,блінчики,зажарки в супах, ковбаса, кетчупи виключити до 6 років точно , .Зараз обмежити помідори і перець.
все варене,парове,свинину виключити. парові котлети, тушене мясо,каші,супчики. вершкове масло по мінімуму. тобто максимально зараз жири прибрати.
ми страждали з 2,5 років до 4,5.. ці дієти задовбали.
а потім ми почали їздити в Моршин і забули про ацетон як про страшний сон.
якщо щось то питайте. я на цьому ацетоні зуби зїла.
кока колу не давайте, там збиває за рахунок солодкого. узвари,бетаргін давайте.
і запамятай те схему- є ацетон - є температура, блювота, нудота. немає - всі ці симтоми автоматично пропадають. температуру дає ацетон.
Алина-1240• 23 сентября 2022
Ответ дляАнонимус Я
С нулевой смысла нету,именно сахар убирает ацетон
Опля Картопля• 23 сентября 2022
Ответ дляИзподтишка
Выпускаете газы
Через час - ацетона нет
Проверяли на сыне несколько раз
Лечения никто не отменял
у нас только ппластик продают -все ок
Изподтишка• 23 сентября 2022
Ответ дляОпля Картопля
у нас только ппластик продают -все ок
можно и пластик,но с железной лучше.
Анонимус Я• 23 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Нам это советовал очень хороший педиатр ) и дочке помогло.
Бабайко• 23 сентября 2022
Подивіться Комаровського. Я робила як він каже і одразу помогло
Бжоли-бандерівці• 23 сентября 2022
Ваша задача відпоїть дитину.
1. Кола. Такому маленькому можна по трохи десь чарку.
2 . Хумана електроліт. Пити весь день і добавляти воду.
3. Дієта. Без молочки, без м‘яса, без свіжих овочів і фруктів.
Колись в мене була тут тема. Я з ацетоном у сина боролася вічність. Він пити не хотів. Один єдиний знайшли вихід. Цукерка на паличці (домашню зробіть) в одну руку, в іншу бутилка води. Ацетон за добу покидає дитя. Але поїть весь час треба. Ціль - підняти рівень глюкози.
Ушла и Пришла• 23 сентября 2022
Кокакола, боржомі,цукерки механічно зібє ацетон. Причину шукайте, якщо знову підніметься
Бывает и такое• 23 сентября 2022
Ответ дляИзподтишка
можно и пластик,но с железной лучше.
Вы правда думаете что в пластике и жестяной банке разные напитки? Маркетинговый ход, знаете такой термин
Изподтишка• 23 сентября 2022
Ответ дляБывает и такое
Я не думаю,я проверяла,почему именно так загадка.У сына часто был ацетон.Не говорю что разные напитки,может от соединения с тарой что то меняется.Но почему то именно с железной снимает быстрее.
ГейСюда• 23 сентября 2022
Ответ дляСтебель_березы
Залежить від інших симптомів.
У моїх таке було декілька разів, раз на морі (ротавірус, нудило, не могли їсти).
Я випаювала сама й ++++.
Тільки це треба біля дитини сидіти.
автор Стебель_березы • 24 сентября 2022
Щиро дякую всім за відповіді!
Бажаю всім Вам та Вашим родинам міцного здоров´я та мирного неба!
Нам сьогодні вже краще, бо вчора у мене вже була паніка, хотіла їхати на госпіталізацію...