Экспертиза• 23 сентября 2022

Микуличин, Ворохта, Яремче можно ехать не бронировав заранее жилье? +

едем на выходные, на машине
Реально там по месту будет найти жилье?
Или лучше заранее бронировать?
Нашла на букинше то что надо, но там бронь платная без возврата, а ехать через 2 недели, мало ли что в стране, не могу так наперед планировать
Результат:
вже голосів: 16
8 (50%) лучше забронировать
5 (31.25%) можно найти на месте
3 (18.75%) результат
Комиссия50%• 23 сентября 2022
Бронюйте з безплатним скасуванням бронювання. Не уявляю, як всліпу їхати
Кукусики• 23 сентября 2022
Зараз низький сезон, можна знайти по місцю.
Баба на горошине• 23 сентября 2022
Реально. Многие не любят букинг по минимуму там выставляют.
Просто по месту еще ходить искать такое себе удовольствие.
автор Экспертиза • 23 сентября 2022
Ответ дляКомиссия50%
нашла дом, которій супер подходит, но на букинге просит всю оплату и пишет, что в случае отказа 50% не вернут.
Если б не война я бы могла гарантировать наш приез, а так если что ещё и деньги потеряем
А другие дома или дорого или мест на всех нет
lyuba81• 23 сентября 2022
Щороку бронюю. Ви просто витратите купу часу на те шукання житла.
lyuba81• 23 сентября 2022
Ответ дляЭкспертиза
Де саме знайшли? Буває часом очікування-реальність... От у мене проблема, що кладуть пір´яні подушки, тепер завжди у машині своя.
lyuba81• 23 сентября 2022
На букінгу є без попередньої оплати, але зараз власники всеодно просять половину.
Малинка• 23 сентября 2022
Були в кінці серпня на поч.вересня якраз в Яремче і Ворохті, житло можна було знайти без проблем. Бронювала на букінгу, але я їхала з дитиною поїздом. У вашому варіанті проблеми знайти на місці не бачу.
lyuba81• 23 сентября 2022
Ми були місяць назад, багато ВПО живуть, реально всі круті готелі заселені, а щось простіше краще бронювати. Не дуже є вибору.
Малинка• 23 сентября 2022
Перечитала ваші коментарі. Багато вас їде?
Ягодка опять• 23 сентября 2022
По назві будинку пошукайте в гуглі, можливо, знайдете контактні дані хазяїв. Дзвоніть і домовляйтесь. І ціна напряму може бути приємніша.
автор Экспертиза • 23 сентября 2022
Ответ дляlyuba81
Микуличин, Берлога.
50% надо внести или я не так что то понимаю там?
цена у них конечно привлекательная и отзывы хорошие
автор Экспертиза • 23 сентября 2022
Ответ дляМалинка
7 дорослих и 1 дитина (9 років)
автор Экспертиза • 23 сентября 2022
Ответ дляЯгодка опять
там і так приваблива ціна, я перевіряла пару раз ,думала помилка
автор Экспертиза • 23 сентября 2022
Ответ дляlyuba81
нам крутого не треба. Нам переночувати три ночі і все, з ранку до ночі будемо десь їздити
lyuba81• 23 сентября 2022
Ну да, ціна хороша. А чому саме Микуличин?
lyuba81• 23 сентября 2022
Ми колись там були, як на лижі їздили. Жили біля церкви у настоятеля церкви, дуже класна і порядна людина.
автор Экспертиза • 23 сентября 2022
Ответ дляlyuba81
там дешевше ніж в Яремчі і Ворохті. І там гойдалка велика і звідти до Буковелю близько

я знайшла телефон господарів в неті
lyuba81• 23 сентября 2022
https://www.karpaty.info/ua/uk/if/nd/mykulychyn/ho...
Малинка• 23 сентября 2022
Ответ дляЭкспертиза
7 дорослих и 1 дитина (9 років)
Бронюйте. В людей може бути вільна 1-2 кімнати, але на таку кількість людей, якщо ви хочете проживати в одному комплексі, складно буде знайти.
lyuba81• 23 сентября 2022
Пошукайте на цьому сайті. Зараз такий час, що повинні піти на зустріч при мінімальному завдатку. Ми от знову збираємось але вже у Пилипець і можна сказати в насиджете місце роками, то взагалі нічого ніколи власнику не скидала. Завжди просто на телефон кидаю заявку і все.
Комиссия50%• 23 сентября 2022
Ответ дляЭкспертиза
7 дорослих и 1 дитина (9 років)
Може бути проблемно знайти на таку кількість
Называйте меня Повелитель• 23 сентября 2022
Найдите по отзывам на букинге подходящие варианты на эти даты и по местному договоритесь, сейчас должно быть много свободных мест
Карпатський грибар• 23 сентября 2022
Наближається бабине літо, золота осінь.
автор Экспертиза • 23 сентября 2022
Забронировала