Экспертиза• 23 сентября 2022
Микуличин, Ворохта, Яремче можно ехать не бронировав заранее жилье? +
едем на выходные, на машине
Реально там по месту будет найти жилье?
Или лучше заранее бронировать?
Нашла на букинше то что надо, но там бронь платная без возврата, а ехать через 2 недели, мало ли что в стране, не могу так наперед планировать
Реально там по месту будет найти жилье?
Или лучше заранее бронировать?
Результат:
вже голосів:
8 (50%)
лучше забронировать
5 (31.25%)
можно найти на месте
3 (18.75%)
результат
Комиссия50%• 23 сентября 2022
Бронюйте з безплатним скасуванням бронювання. Не уявляю, як всліпу їхати
Баба на горошине• 23 сентября 2022
Реально. Многие не любят букинг по минимуму там выставляют.
Просто по месту еще ходить искать такое себе удовольствие.
Экспертиза
• 23 сентября 2022
Ответ дляКомиссия50%
нашла дом, которій супер подходит, но на букинге просит всю оплату и пишет, что в случае отказа 50% не вернут.
Если б не война я бы могла гарантировать наш приез, а так если что ещё и деньги потеряем
А другие дома или дорого или мест на всех нет
Ответ дляЭкспертиза
Де саме знайшли? Буває часом очікування-реальність... От у мене проблема, що кладуть пір´яні подушки, тепер завжди у машині своя.
Малинка• 23 сентября 2022
Були в кінці серпня на поч.вересня якраз в Яремче і Ворохті, житло можна було знайти без проблем. Бронювала на букінгу, але я їхала з дитиною поїздом. У вашому варіанті проблеми знайти на місці не бачу.
Ягодка опять• 23 сентября 2022
По назві будинку пошукайте в гуглі, можливо, знайдете контактні дані хазяїв. Дзвоніть і домовляйтесь. І ціна напряму може бути приємніша.
Экспертиза
• 23 сентября 2022
Ответ дляlyuba81
Микуличин, Берлога.
50% надо внести или я не так что то понимаю там?
цена у них конечно привлекательная и отзывы хорошие
Экспертиза
• 23 сентября 2022
Ответ дляМалинка
Перечитала ваші коментарі. Багато вас їде?
7 дорослих и 1 дитина (9 років)
Экспертиза
• 23 сентября 2022
Ответ дляЯгодка опять
там і так приваблива ціна, я перевіряла пару раз ,думала помилка
Экспертиза
• 23 сентября 2022
Ответ дляlyuba81
Ми були місяць назад, багато ВПО живуть, реально всі круті готелі заселені, а щось простіше краще бронювати. Не дуже є вибору.
нам крутого не треба. Нам переночувати три ночі і все, з ранку до ночі будемо десь їздити
Экспертиза
• 23 сентября 2022
Ответ дляlyuba81
Ну да, ціна хороша. А чому саме Микуличин?
там дешевше ніж в Яремчі і Ворохті. І там гойдалка велика і звідти до Буковелю близько
я знайшла телефон господарів в неті
Малинка• 23 сентября 2022
Ответ дляЭкспертиза
7 дорослих и 1 дитина (9 років)
Бронюйте. В людей може бути вільна 1-2 кімнати, але на таку кількість людей, якщо ви хочете проживати в одному комплексі, складно буде знайти.
Пошукайте на цьому сайті. Зараз такий час, що повинні піти на зустріч при мінімальному завдатку. Ми от знову збираємось але вже у Пилипець і можна сказати в насиджете місце роками, то взагалі нічого ніколи власнику не скидала. Завжди просто на телефон кидаю заявку і все.
Комиссия50%• 23 сентября 2022
Ответ дляЭкспертиза
7 дорослих и 1 дитина (9 років)
Може бути проблемно знайти на таку кількість
Называйте меня Повелитель• 23 сентября 2022
Найдите по отзывам на букинге подходящие варианты на эти даты и по местному договоритесь, сейчас должно быть много свободных мест