Ро30BbIu_CJIoHuK• 23 сентября 2022

Графік тренувань

Постараюся коротко.
Дитина займається 2 видами спорту. Спорт2 - улюблений. Обидва види спорту - непрофесійно.
Починаючи з наступного тижня спорт1 накладається на спорт2 на період приблизно 2 місяці. Проте, всього один день на тиждень.

Загальний розклад буде такий
Підйом 6:00
Школа 7:20-2:30
Спорт1 2:40-7:00 (інколи довше)
Спорт2 8-30-10:00
Дома будемо не раніше 11.
Скільки займе вечеря і душ не знаю, зараз займає годину.
Тобто можна розраховувати, що ляже спати о 12 ночі

Чи залишили б ви спорт2 у розкладі дтини чи відмовилися б?
Що хоче дитина зараз не обговорюємо, виключно з позиції батьків.
Тренери Спорту2 цілком і повністю в курсі такого розкладу, приблизно половина команди відвідує обидва гуртки.
Результат:
вже голосів: 22
10 (45.45%) Пропустити 2 місяці тренувань
7 (31.82%) Результат
5 (22.73%) Відвідувати Спорт2
Лама_мама• 23 сентября 2022
Що за спорт більше 4 годин і нафіга це дитині?

автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 23 сентября 2022
Ответ дляЛама_мама
Тобто ви голосуєте ні чи все таки ввагаєтеся і натисли результат?
t.fodlash• 23 сентября 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Как мама спортсмена хрчу сказать, что мегаважно, какой именно спорт. Напишите пожалуйста
Жена миллионера• 23 сентября 2022
Моего ответа нет. Делать числитель- знаменатель
Почемучечка• 23 сентября 2022
Подъем в 6 утра-вы садистка,даже я не встану.Почему так рано школа?
Ответ дляt.fodlash
Спорт1- Американський футбол
Спорт2 - Лакрос
t.fodlash• 23 сентября 2022
и еще важен возраст ребенка

Ответ дляЖена миллионера
Що це означає? Я дійсно не знаю(
Пульт от линолеума• 23 сентября 2022
Какой-то дикий график, ребёнок явно перегружен.
Лама_мама• 23 сентября 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Я вважаю ненормальним і спорт 1 , тому що він більше 4 годин, і спорт 2, який закінчується після 22.00.
Пиу!Пиу!• 23 сентября 2022
Сон з 12 ночі до 6 ранку? Це ж замало для дитини..
Ответ дляt.fodlash
и еще важен возраст ребенка
t.fodlash• 23 сентября 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
вы замордуете его.
про качество школы молчу.
Ответ дляПиу!Пиу!
Повнісю погоджуюся.
Почемучечка• 23 сентября 2022
Моя дочка занимается профессионально худ.гимнастикой уже 6 лет и успевает и погулять,и уроки выучить,и на танцы забегать 3 раза в неделю и выспаться,а у вас непонятно что за график и почему так поздно и длинные тренировки
Спасатель Малибу• 23 сентября 2022
Моя позиция как родителя это счастливый и самостоятельный ребенок (один из моих детей уже вырос, могу сказать, что этот подход себя оправдал)
Поэтому я оставляю тот спорт, который хочет ребенок.
Жена миллионера• 23 сентября 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Що це означає? Я дійсно не знаю(
Одну неделю ходить на одну тренировку, на следующей неделе другую, так и в форме сильно не потеряете.
Это же всего 1 раз в неделю такое.
Пульт от линолеума• 23 сентября 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
+++
Леди_на_драндулете• 23 сентября 2022
Я бы убрала спорт 2 т.к он поздно заканчивается. Или же, оставила бы его но убрала бы спорт 1. Вы в США и метите в коледж на стипендию? Тогда тянуть, осталось 4 года. Если ребенок выдержит.

t.fodlash• 23 сентября 2022
если любит спорт2, убирайте 1 и оставляйте 2. после школы отдохнет, поест и выучит уроки.
оба спорта высокощатратны в пларе жнергии.чтобы ими заниматься, надо не есть. набо жрать. много. тогда бубет нужный вес и сила. о чем говтрить, если треня сразу посье школы. он должен за 1,5 часа до амермкснского футьола сьесть первое второе и компот.
МашМааш• 23 сентября 2022
А где свободное время у ребенка?
Спорт 1 убрала бы
Или искать другие места, где короче и реже тренировки
t.fodlash• 23 сентября 2022
сорри за ошибки. не найду очки(
Ответ дляЖена миллионера
Это же всего 1 раз в неделю такое.
Це, нажаль, неможливо.
Спорт 1 зараз сезон, а спорт2 передсезон.
Тобто відвідування спорту 1 обов´язкове. Спорт2 - можна пропустити, якщо дитина не хоче проходити відбір у старшу лігу. А він хоче.
Він ще не в курсі розкладу, щойно прийшло і я трохи у шоці. Оскільки на батьків зборах тренери запевняли, що спробують зробити прийнятний графік.
t.fodlash• 23 сентября 2022
и еще момент: количество трень в неделю
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ні, на спорт стипендію не розраховуємо.
Заместитель Анонима• 23 сентября 2022
Не гробте дитину. 6 годин сну не кожен дорослий витримає без підриву здоров´я та і ще і з навантаженням.
Ответ дляt.fodlash
и еще момент: количество трень в неделю
Спорт 1
4 тренування, 1 гра. П´ятниця і вихідні вільні.

Спорт 2
1 тренування.
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я не витримую.
Дитина витримує, він уже пару років в цьому режимі (без накладки, яка виникла зараз), я прпонувала раніше змінити школу на звичайну (він у спец школі), яка б розпочиналася пізніше, він відмовляється.
Ответ дляt.fodlash
Я робила нещодавно тему про їжу. Так, це теж проблема, він не встигає їсти. Мене дівчата засміяли. Сказали, що шахмати не потребують таких сильних переживань (чомусь всі подумали, що мова про шахмати або шашки), і що буде у мене тлумок перегодований.
Жена миллионера• 23 сентября 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Це, нажаль, неможливо.
Ну, тогда и вариантов не виду, как пропускать 2 месяца спорт, который может подождать. Хотя, в первую очередь спросила бы у ребёнка.