Olga-lyubimaya• 24 сентября 2022

Вагітність. Робота. Страхи.

Від початку війни я не в рідному місті (його майже щодня нищать 😭). Моє керівництво на роботі вимагає повернення з фразою «в нас безпечно» 😵‍💫😳😤 Хоча мерія радить виїздити. Так от. Від того що я зараз працюю дистанційно мене МАЙЖЕ ЩОДНЯ принижують/ображають/поливають брудом/психологічно знущаються ВСІ мої керівники на роботі.
Ніхто з колективу не знає, що я вагітна. Планую сказати за 2 тижні до декретної відпустки (щоб був час знайти мені заміну). Керівництво на роботі чорнороте. Я дуже їх боюся. Плачу від того, що будуть поливати брудом ще з більшою силою (так було з усіма хто йшов у дектер + злість, що я не в місті) Від цього не сплю ночами. Як заспокоїти себе та не хвилюватись що їх гівно може до мене прилипнути? (Хрестик ношу постійно)
Вагітність дуже очікувана, на роботі цій працюю більше 10 років. Буду дуже вдячна за поради та ваш досвід ❤️