БолеИменее• 24 сентября 2022
Меню ДН, що порадите
Дівчата, що приготувати? 10 дорослих, 6 дітей. Є гриль, мангал, піч. Шашлик трохи набрид. Думала якесь гриль меню,але в голову чомусь приходить шуба🤦♀️ Ідей зовсім немає(
Їжак в панчохах• 24 сентября 2022
Последнее время делаем всё просто: синие, перец, кабачки на гриле, картошку запекаем с беконом в фольге, рыба или антрекот ( можно и то и другое для разнообразия) + свежие овощи, фрукты и все. Надоели эти многокомпонентные блюда, особенно с майонезом
БолеИменее
• 24 сентября 2022
Ответ дляПриму в дар
я дуже люблю перчик на мангалі зі шматочком сиру халумі і оливкою
А як саме ви робите? Персик маринуєте? Запікається вже з сиром?
Приму в дар• 24 сентября 2022
Ответ дляБолеИменее
я вам навіть фото знайшла.
сир купляли, перець маринували сіль, цукор, оцет, часник та олія
закріпляла шпажками або зубочистками
БолеИменее
• 24 сентября 2022
Ответ дляПриму в дар
я вам навіть фото знайшла.
закріпляла шпажками або зубочистками
Дякую)
Фрося_Бурлакова• 24 сентября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
І мені чим далі тим простіше. ДН відічаємо в колі сім´ї. Шашлик,нарізка картопля, салат овочевий. Смакота
Топтунша• 24 сентября 2022
А вообще, если есть кому жарить на мангале, то можно картошку с салом, шашлык, скумбрию, томаты, шампиньоны гриль. Салат лёгкий, типа греческого добавить. Бутерброды со шпротами, селёдку
Приму в дар• 24 сентября 2022
и картопелька з сальцем в фользі смакота. Сальце дрібненько порізати і потовкти з часничком, сіллю і перчиком чорним
emerald_88• 24 сентября 2022
Автор, обов´язково зробіть шашлик, ну хоч трохи. Це лише вам набрид, а з 10 дорослих більшість точно очікує саме його.
БолеИменее
• 24 сентября 2022
Ответ дляemerald_88
Ну замість шашлика я думала може рульку зробити, або бограч зварити. Щось таке. Але ще думаю…