Надежда наш компас• 24 сентября 2022
Російські блогери. Ваше відношення?
Дивлюся в інстаграсі деяких російських блогерів. Хтось фейсфітнес показує, хтось спорт, хтось організацію простору, хтось кондитер і круті ідеї тортів, (ще є група де злили їх платні курси і рецепти і наші кондитери користуються. Не просіть, бо тут є росіяни)
Хтось психолог.
Ці люди ніяк не прореагували на війну, вони мені неприємні, але іх контент корисний.
Що робити в такому випадку?
Музику/фільми ігнорую.
Але от є корисні сторінки для мене особисто. Що робити?
Хтось психолог.
Що робити в такому випадку?
Музику/фільми ігнорую.
Результат:
вже голосів:
32 (43.84%)
Ні за що! Не дивлюся, ненавидж
20 (27.4%)
Дивлюся/користуюся безкоштов
10 (13.7%)
Результат
9 (12.33%)
Тільки тих, хто підтримав
2 (2.74%)
Купую, якщо треба ()
Мафиозная• 24 сентября 2022
Незаменимых нет. Всегда можно найти другой, не менее полезный контент, ИМХО. Всё равно, кацапы эти идеи у кого-то спиз#дили.
Надежда наш компас
• 24 сентября 2022
Ответ дляМафиозная
Скільки ж часу шукати, якщо наші також російськомовні і не заявляють зі старту «я з України»
То треба кожного вивчати звідки вони)))
Акукарача• 24 сентября 2022
Какой треш.вам от них рыгать не хочется? Ненавижу тупую русню!! Что там может быть полезного? Смотрите англоязычных
Счастье_же_вот_оно• 24 сентября 2022
Весь контент что у них это перевод с английского с американского интернета. Свое ничего выдумать не могут.
ЛедиДи• 24 сентября 2022
Отписалась от всех мразей, осталась только Гоар она Армянка смотрю её, но редко.
Пополняю_Карму• 24 сентября 2022
Вобще никого не смотрю. Не существует для меня этих дармоедов.
Но больше не понимаю вашей позиции. Фильмы нини, песни низя. А вот рецептик или жопой подергать, лучше не найти да? Чем раша тварюки
Надежда наш компас
• 24 сентября 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
Может пора начать создавать украинский контент?
Давно пора. Ще б і на мові, щоб одразу зрозуміло.
Але не хочуть жертвувати підписниками з раші і продовжують говорити російською. А так хрен розрізниш. Я завжди була україномовна і не розрізняю російський акцент від українського акценту. Це дуже тонко вже)
Мафиозная• 24 сентября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
То треба кожного вивчати звідки вони)))
Это уже Ваше решение. Я до 2014 за вязальщицами расейскими смотрела, брала идеи. Потом нашла иностранный контент. Вам удобно употреблять русскоязычный контент от россиян? Не вопрос. Тогда к чему тема?
Надежда наш компас
• 24 сентября 2022
Ответ дляАкукарача
Я вивчаю англійську, але поки що немає такого рівня, щоб розуміти англомовних блогерів чи американців
ЛедиДи• 24 сентября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
То треба кожного вивчати звідки вони)))
Ну что вы такое говорите. У наших подписан город, сразу понятно от куда.
Татьяна-bfd8• 24 сентября 2022
Ответ дляМафиозная
Точно. Потому что день прошёл зря, если кацап ничего не спи&дил
Домовенок Зюзя• 24 сентября 2022
Я скачала програмку viva tube vanced, можна дивитися все без реклами і не спонсорувати таким чином росіян. Якщо ви їх не фінансуєте, то й нема чого картати себе, з поганої вівці хоч шерсті жмут.
Надежда наш компас
• 24 сентября 2022
Ответ дляПополняю_Карму
Ні, це для прикладу написано.
Я не займаюся спортом по інтернету. А от Лабковського слухати дуже любила поки готую і тд
Пополняю_Карму• 24 сентября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
Ні, це для прикладу написано.
Да и я ж просто для примера написала.
Не воспринимаю рашу как людей.
Мизимец• 24 сентября 2022
Ответ дляelena901
Нічого незамінного нема, хіба ліки рідкісні...а блогери..не смішить. Вмерли для мене всі рашисти і все, що з ними пов´язано 29 лютого.
29? Не 24? 5 днів ще була агонія?
Летчица• 24 сентября 2022
Была подписана на таких, только тематика не фейсфитнесс, а живопись, искусство, кино. В итоге только одна осталась, которая выехала и сказала, что жалеет, что не выехала раньше. Но и то я её редко теперь читаю. От остальных отписалась.Они не поддержали рашисткую политику, но... у них как бы ничего не изменилось. Противно. А, ещё одна просто перестала вести блог, написала, что теперь ей долго нечего будет сказать. И реально пропала, блог пустой.
Надежда наш компас
• 24 сентября 2022
Ответ дляЛедиДи
Де?
На ютубі підписано?
В інсті ясно, бо писати легше і всі популярні перейшли на мову (тішуся 🥰)
А на ютубі?
Сьогодні ввела «заморозка продуктів»
І знайшло російськомовного блогера, як зрозуміти звідки вона?
Не підписано
Навіть тих блогерів яких я давно дивилася, я не одразу розуміла що це українська і білоруська. Аліналайфстайл чи Осія.
Це треба всі відео переглянути і десь вона тай скаже. А так живуть закордоном, говорять російською. Не ясно нічого
На ютубі підписано?
А на ютубі?
Сьогодні ввела «заморозка продуктів»
Не підписано
Надежда наш компас
• 24 сентября 2022
Ответ дляДомовенок Зюзя
Дякую!
І я скачаю)
Надежда наш компас
• 24 сентября 2022
Ответ дляelena901
24 напевно
ЛедиДи• 24 сентября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
Де?
На ютубі підписано?
А на ютубі?
Сьогодні ввела «заморозка продуктів»
Не підписано
На ютубі підписано?
А на ютубі?
Сьогодні ввела «заморозка продуктів»
Не підписано
В Ютуб все наши заявили о войне, хоть 1 видео но посвящено этому.
Ответ дляМизимец
29? Не 24? 5 днів ще була агонія?
Ні, хоч я і з ЗУ і особливих сподівань не було, але визнаю, дурепа...я ще днів два чи три ( не в конкретиці справа) справді думала, що вони вийдуть, будуть протестувати. Мені в голову не вкладалося все це...як ..ну як це можливо в сучасному світі.
Надежда наш компас
• 24 сентября 2022
Ответ дляЛетчица
До речі, я також пілписана була на Андрія Маркова.
Відписаоася і не малюю нічого. Не те з іншими.
Ще арткляксу любила з дитиною малювати, але вона для мене гірше рашистів, бо як лорачка мовчить.
Російськомовна блогерка мовчить, бо війна в чужій країні її мало хвилює - свинство!
А коли своя????
За межею розуміння
Гидко слухати кляксу
Ще і оди кримчанам співає
А коли своя????
За межею розуміння
Гидко слухати кляксу
Ще і оди кримчанам співає