Надежда наш компас• 24 сентября 2022
Російські блогери. Ваше відношення?
Дивлюся в інстаграсі деяких російських блогерів. Хтось фейсфітнес показує, хтось спорт, хтось організацію простору, хтось кондитер і круті ідеї тортів, (ще є група де злили їх платні курси і рецепти і наші кондитери користуються. Не просіть, бо тут є росіяни)
Хтось психолог.
Ці люди ніяк не прореагували на війну, вони мені неприємні, але іх контент корисний.
Що робити в такому випадку?
Музику/фільми ігнорую.
Але от є корисні сторінки для мене особисто. Що робити?
Хтось психолог.
Що робити в такому випадку?
Музику/фільми ігнорую.
Результат:
вже голосів:
32 (43.84%)
Ні за що! Не дивлюся, ненавидж
20 (27.4%)
Дивлюся/користуюся безкоштов
10 (13.7%)
Результат
9 (12.33%)
Тільки тих, хто підтримав
2 (2.74%)
Купую, якщо треба ()
Надежда наш компас
• 24 сентября 2022
Ответ дляdabby2007
была подписана на многих российских дизайнеров интерьера, т.к. сама им являюсь, после 24 числа отписалась от всех, не могу смотреть, отвращение
І я дивилася і також відписалася
КонФФетОшка• 24 сентября 2022
Я усе життя розмовляю українською. Дивлюся російські серіали, слухаю музику російських виконавців, в інсті в підписках є російські блогери. Мені всеодно кто, що думає з цього приводу. Я далі буду продовжувати їх дивитися
Летчица• 24 сентября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
До речі, я також пілписана була на Андрія Маркова.
Відписаоася і не малюю нічого. Не те з іншими.
Ще арткляксу любила з дитиною малювати, але вона для мене гірше рашистів, бо як лорачка мовчить.
Російськомовна блогерка мовчить, бо війна в чужій країні її мало хвилює - свинство!
А коли своя????
За межею розуміння
Гидко слухати кляксу
Ще і оди кримчанам співає
А коли своя????
За межею розуміння
Гидко слухати кляксу
Ще і оди кримчанам співає
Ну от я сподіваюсь, що буде і в нас свій кониент. Трохи вже є. Зараз просто багатьом не до того. Я сама, мабуть, зараз цікавлюсь більше, що там на фронті, ніж що нового у кіно. Якось так.
А від тих відвернуло. Ну то що казати... в мене там родичі. Не дай боже було не поздоровити зі святами! Думаєте хоч один спитав, як ми там у Харкові, чи живі, чи поїзали? Жоден. Теж відвернуло, вважаю, що нема в мене тих родичів. А тут блогери) Та було б чого шкодувати)) Буде запрос у суспільстві, буде і контент.
тогдалия• 24 сентября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
Скільки ж часу шукати, якщо наші також російськомовні і не заявляють зі старту «я з України»
То треба кожного вивчати звідки вони)))
Не підтримувати рускощелепих блогерів.
Кому вони російською ’вєщають’?
Наші російськомовні запевняють, що розуміють українську.
Кому вони російською ’вєщають’?
Запароленое одеяло• 24 сентября 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Ктокаєте все життя, а не говорите українською)
Бамбарбия! Кергуду.• 24 сентября 2022
Я одну смотрела. Про семью,рецепты всякие. И ей кто-то задал вопрос,мол,а если мужа твоего призовут? А она пишет,мол,девочки без паники,всех не призовут. Но если нужно будет,то мой муж пойдет нас защищать. Я не отписалась, а написала ей ’от кого защищать? Сука,на тебя напали,что он будет защищать? Защитник херов
Надежда наш компас
• 24 сентября 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Я пісні не слухаю і серіали не дивлюся. Бо є багато американських класних з переклалом. А от блогерів з перекладом немає)
Лабковський, Бордюг,художники, лікар один там є в них розумний.
Дитині заборонила блогерів російських, а сама..
Просто з літок найкращі наші і навіть на мову перейшли.
КонФФетОшка• 24 сентября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
Як на мене Росія вміє знімати гарні фільми. Мені подобається, я буду далі дивитися і думка інших мені до одного місця
Ms. При теле• 24 сентября 2022
Ответ дляДомовенок Зюзя
Я скачала програмку viva tube vanced, можна дивитися все без реклами і не спонсорувати таким чином росіян. Якщо ви їх не фінансуєте, то й нема чого картати себе, з поганої вівці хоч шерсті жмут.
у них сейчас отключена монетизация на ютубе
Сыро_Ежка• 24 сентября 2022
Я не смотрю рашн уже оооочень давно, когда поняла, что они все гнильё. С 2014
КонФФетОшка• 24 сентября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Чого російською?
тогдалия• 24 сентября 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Особливо реаліті. Подивіться останнє відео обмін полоненими. Закатовані люди з Азову, військові, які ледь ідуть. Катував їх не путін, а росіяни. Подумайте трохи своєю головою, а не чужими методичками.
КонФФетОшка• 24 сентября 2022
Ответ длятогдалия
Дивилися. А, після цього пішла дивитися російській серіал ’Кухня’. Обожнюю його
Акукарача• 24 сентября 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Вот вам еще один интересный фильм.
Сыро_Ежка• 24 сентября 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Чого російською?
Потому что всю жизнь так говорю. Или вы считаете, что если я говорю и пишу на русском, то я враг?
Идите гуляйте
Разумная Губка• 24 сентября 2022
Мне пофиг откуда тот или автор на Ютубе. Я даже не интересуюсь их национальностью. Если мне нравится канал и информация, то я и дальше буду смотреть.
КонФФетОшка• 24 сентября 2022
Ответ дляАкукарача
Вот вам еще один интересный фильм.
Не хвилюйтеся, я новини дивлюся
КонФФетОшка• 24 сентября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Идите гуляйте
Так
Тобто ви перестали дивитися російських блогерів і розмовляєте їхньою мовою? Поки вони бомблять Краматорськ, Миколаїв, Харьків.
Сыро_Ежка• 24 сентября 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Так
Это не означает, что я хуже чем вы.
Да, я всю жизнь говорю на этом языке, живу в регионе, который обстреливают каждый день практически. Но это ничего не значит.
А вы сидите и только умничать умеете.
КонФФетОшка• 24 сентября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Это не означает, что я хуже чем вы.
А вы сидите и только умничать умеете.
Я розмовляю державною мовою, а ви мовою окупантів.
Сыро_Ежка• 24 сентября 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Розмовляти на державній мові, ще не означає бути патриотом своєї країни.
Я з лютого допомогаю тим, хто приїзджає до нас з окупованих територій, сдаю кров для наших хлопців, переказую постійно гроші на потреби ЗСУ и тп
А що ви зробили? Перейшли на державну мову? Аплодую вам стоячи. Питання закрите. Мені нема про що з вами розмовляти.
Акукарача• 24 сентября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
это рашка тролль с переводчика сидит, мовою она розмовляет
ОноВамнадо• 24 сентября 2022
Ви їх дивитесь, а вони на вас заробляють. Тьфу на таких.
Я відписалась від всіх російських блогерів, мені стало якось нецікаво, що вони там верзуть. Ця нація для мене здохла.
Сыро_Ежка• 24 сентября 2022
Ответ дляАкукарача
Ну так меня еще никто не называл
Класс, любой человек, который разговаривает, не так как хочет общество советчицы рашка тролль
Лечитесь. Сами то чего на русском пишите?
ОноВамнадо• 24 сентября 2022
Ответ длятогдалия
Та цим паскудам немає чим думати. В той час коли ракети летять і бомблять наші міста ця тварина дивится російські серіали?
Швабристка• 24 сентября 2022
Я считаю допустимым пользоваться их информацией. Наблюдаю за ними, интересно, как эти людоеды будут переобуваться. Ни по ком из них не фанатею.
Домовенок Зюзя• 24 сентября 2022
Ответ дляMs. При теле
Тільки для російських глядачів, а за іноземних отримують, тому клянчать включати VPN при перегляді
Надежда наш компас
• 24 сентября 2022
Ответ дляАкукарача
Таке ж передчуття
Надежда наш компас
• 24 сентября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Ну так меня еще никто не называл
Та не ви