Маняша28• 24 сентября 2022

Нові сроки закінчення війни

Доброго дня.
Ніколи не писала тут на подібні теми,та й взагалі давно не вірю і не дивлюсь та тарологів,астрологів і т.п.Але теми тут,на порадниці читаю.Сьогодні в ютуб випадково попалось ось відео,вперше подивилась до кінця.Дуже хочеться вірити в скору перемогу,може когось це трохи підбадьорить.
Скорая помощь• 24 сентября 2022
Ответ дляЯ только за!
На сході може то вже друга проміжна,перша була Київ і Чернігів? Чи ні?
ні, перша-це Схід
І треба якомога активіше витісняти їх з Півдня, з Херсону.Час спливає. Як закінчиться це часове вікно, можемо його втратити на тривалий час.
Ми уже так Маріуполь втратили, скоро його не повернемо

ПоэтеСССа• 24 сентября 2022
Ответ дляВся такая в белом
Ну и что?Пару недель назад гуляло что Ким собирается бежать ко мне в город.Вот прям в марте не сбежал,когда танки на слободской были,а сейчас сбежит
Он не сбежал, а ездит из вашего города в наш на работу.
Помеха справа• 24 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Какие именно?
Вы не видите?
koreshk9• 24 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Сейчас как раз все предпосылки для скорого окончания. У вас другая реальность? Поделитесь.
А які саме це передумови? Може я чогось не знаю? У рашки все ще велика перевага і у зброї і в живій силі, ситуація на фронті тяжка, ці референдуми, хоча і фейкові для всього світу, для рашки привід посилати туди ще більше своїх ваньок і ще більше застосовувати зброю.. потім мобілізація... Які б ті ваньки не були, але це жива сила. Які ж у вас передумови скорої перемоги?
Таракашечка• 24 сентября 2022
Ответ дляРуда ліса
Удалено администрацией...
Как он это комментировал ?
Схема сыра• 24 сентября 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
А мені ще в лютому снилось, що помре 22 жовтня 22 року він... ех!...
На такую красивую дату)) Мы хорошенько отпразднуем!)))
Чашечка кофе• 24 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Вы не видите?
Вот абсолютно. Вижу тенденции на эскалацию конфликта

Крошка Енот• 24 сентября 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Сколько?
Весна 23 года
Колхозница• 24 сентября 2022
Ответ дляРуда ліса
Она в моей теме про недвижимость до сих пор пишет.
Можно ссылку?
ПоэтеСССа• 24 сентября 2022
Ответ дляСкорая помощь
Крим справді вернется дипломатичним шляхом
Кілька років одне і теж випадає
І першою, прости господи, ДНР повернеться
Чего прости господи?
Все территории наши и одинаково ценны для нас.
Помеха справа• 24 сентября 2022
Ответ дляkoreshk9
Аргументируйте всего лишь один пункт: живая сила в ваньках. Чем хорошо для раши?
Помеха справа• 24 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Ясно.
Быстровочка• 24 сентября 2022
Ответ дляКусачая Я
где я такое написала?
Это исходит из вашего сообщения
вареный_look• 24 сентября 2022
Ответ дляМаняша28
Каже що війна закінчиться десь через 42 дні.Крим повернемо шляхом переговорів.В росії почнуться бунти,пуйла ’приберуть’жовтень-листопад.
Я почему -то тоже уверена что в октябре-ноябре что -то будет в раше.
Кусачая Я• 24 сентября 2022
Ответ дляБыстровочка
Это исходит из вашего сообщения
это ваши фантазии. Я отвечаю за то, что я пишу, а не за то как вы это воспринимаете
Чашечка кофе• 24 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Ясно.
Предоставьте свои аргументы
Вечный двигатель• 24 сентября 2022
Ответ дляРуда ліса
Удалено администрацией...
он вам лично сказал?
Скорая помощь• 24 сентября 2022
Ответ дляЯ только за!
у нас на Півночі багато проукраїнського населення, без ностальгії за совком.Тому деокупація там відбулась швидко.
А там, де багато зрадників, колаборантів, любителів руського міра - все йде довго і важко. Там, де переважає український егрегор - і є Україна, а трансформація свідомості відбулась поки ще не у всіх
Скорая помощь• 24 сентября 2022
Ответ дляПоэтеСССа
Чего прости господи?
тому, що наша земля-це Луганськ та Донецьк, а не якесь квазі ЛДНР

Чашечка кофе• 24 сентября 2022
Ответ дляСкорая помощь
В первую очередь деоккупация произошла из-за методичной работы ЗСУ по логистике врага и отсутствия укреплений и линии обороны у противника
Гордая_птичка• 24 сентября 2022
Ответ дляGreen14
Дідусь що навчився мрнетизувати відео?
100%
Помеха справа• 24 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Предоставьте свои аргументы
Не вижу смысла, тем более вы не видите очевидное. Пусть на сегодняшний день, но тем не менее.
Чашечка кофе• 24 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Какое очевидное?
Скорая помощь• 24 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
звісно, що ніхто не применшує досягнень ЗСУ
Я пояснюю ситуацію з точки зору езотерики
ЗСУ теж допомагають вищі сили і наші молитви
Чашечка кофе• 24 сентября 2022
Ответ дляСкорая помощь
Ясно. У меня военно - историческая точка зрения
Зоркая Зорро• 24 сентября 2022
Ответ дляРуда ліса
Удалено администрацией...
По интернету инфа гуляет что россия побеждает
Скорая помощь• 24 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
наша непохитна віра в Перемогу-це теж езотерика і вона також допомагає на фронті :)
І те, що люди згуртувалися - теж.
Всі аспекти важливі і працюють разом
Таракашечка• 24 сентября 2022
Ответ дляРуда ліса
Удалено администрацией...
Где эта информация??
Колхозница• 24 сентября 2022
Ответ дляТаракашечка
Где эта информация??
Зачем Вам эта информация?
Это вброс
Таракашечка• 24 сентября 2022
Ответ дляКолхозница
Зачем Вам эта информация?
Это вброс
Как зачем ?Очень удивлюсь если это правда