Кашка-маняшка• 24 сентября 2022

Війна. Передбачення. Хто знає?

Є дві реальні історії, з родини моєї і чоловіка, де циганка передбачила як буде, але конкретно в родині. Це давно було. В першому випадку не знаю як точно, а в другому по цифрах. Все справдилось. Може хтось теж має якісь дані про війну?
Kabizyaka• 24 сентября 2022
Без анонімів, будь ласка.
З повагою, Адміністрація.

LudaSHOPSale• 24 сентября 2022
Тут пишут весна 23
Часто
Но кто знает
Марта-9b06• 24 сентября 2022
Ніхто не має даних про війну, ви вже задрали. Кожен день по 50 однакових питань
Solmira• 24 сентября 2022
Україна переможе, русня програє. Інфа 100%. Ядерки не буде.
LudaSHOPSale• 24 сентября 2022
Ответ дляМарта-9b06
Я раньше тоже думаю-
Зачем
Но людям надо маячки, точки, даты или периоды , для психики, это терапия
LudaSHOPSale• 24 сентября 2022
Ответ дляKabizyaka
Без анонімів, будь ласка.
З повагою, Адміністрація.
Вы молниеносно !
Kabizyaka• 24 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Вы молниеносно !

Yula-art• 24 сентября 2022
Більше нічого поки не знаю. Хочу вірити в це.
ok1904• 24 сентября 2022
Ответ дляYula-art
Мені один мєнт на пенсії казав, що жовтень буде дуже незвичайний, що у всіх події викликатимуть подив
Людмила-85fc• 24 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Я раньше тоже думаю-
Зачем
Недаром же Арестович появился в нашей жизни)
TvoyaSovest• 24 сентября 2022
Ответ дляSolmira
Ага так казали, що і війни не буде, підем на шашлики. Брехня, брехня
Kira-973f• 24 сентября 2022
Ответ дляYula-art
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
tanica33• 24 сентября 2022
Україна переможе! Однозначно. Питання скільки для цього потрібно буде часу.. ніхто не може сказати.. я чекаю покращення до Нового року, а остаточної перемоги весною.
manik84• 24 сентября 2022
Сьогодні в якійсь з тем писали, що 22 жовтня 2022 року пуйло здохне. Якраз мені на день народження жду подаруночка
ValeriMari• 24 сентября 2022
Ответ дляЛюдмила-85fc
Не трогайте Арестовича, я за него бан получила 🤣🤣🤣
AVIV@• 24 сентября 2022
Ответ дляmanik84
Та він вже давно дохлий, двійників купа...
manik84• 24 сентября 2022
Ответ дляAVIV@
Може й вони скінчаться?
Людмила-85fc• 24 сентября 2022
Ответ дляValeriMari
Я ж по-хорошему) Мы все любим слышать, то что хотим слышать) А он такую роль и сыграл.
ValeriMari• 24 сентября 2022
Ответ дляЛюдмила-85fc
Да , в марте апреле помог морально

Амарилис• 24 сентября 2022
Вірю тільки цигану з Тернополя і одній форумчанкі, яка писала за війну по всій терторії України років чотири-пять назад. Циган перед тим двароки всіх намагався попередити, пле віз блаженницй і бомхж, то його ніхто серйозно не сприймав. Але потім знайшли і він сказав, що війна закічиться на користь України, коли оті підараси повернуть армію на москву. Дуже вірю тільки йому, бо й сама не бачу їншого сценарію. Ще він казав, що Зеленськиц буде легко поранений чи то в ногу, чи то в руку. Хоча я скептик ще той, але вірь. Вибачте як щось сумбурно, я вде під таблеткою)
selenas• 24 сентября 2022
Я лично предполагаю, что весной закончится война. Такие мои ощущения.
selenas• 24 сентября 2022
Ответ дляmanik84
думаю, не в этом году, а в мае 2023
manik84• 24 сентября 2022
Ответ дляselenas
думаю, не в этом году, а в мае 2023
Хочеться вірити, що швидше. Головою розумію, що підстав немає, а вірити все одно хочу.
selenas• 24 сентября 2022
Ответ дляmanik84
все верят и ждут.
арина-ветерок• 24 сентября 2022
В ноябре войны уже не будет, такое слышала.
Амарилис• 24 сентября 2022
Хочу щоб його знесли свої воєнні, хочу їхньо майдану. І дуже хоче, щоб іранці скинули владу.
полька77• 24 сентября 2022
А мне интересно ждать ли новый поход русни на север, Киев...
Ukrainske_sonce• 24 сентября 2022
Навіть один військовий сьогодні казав, що війна закінчиться в 2023 році,а до цього казав, що як мінімум 2 роки.
Goldig• 24 сентября 2022
Ответ дляUkrainske_sonce
Та чим вона скінчиться?ніхто не дає нам ППО..от чому?
Є якійсь сценарій..ми про нього ніколи не дізнаємось
Амарилис• 24 сентября 2022
У Си теж по любому заворушка, тільки змогли купіровати, дай бог ненадовго.