Кашка-маняшка• 24 сентября 2022
Війна. Передбачення. Хто знає?
Є дві реальні історії, з родини моєї і чоловіка, де циганка передбачила як буде, але конкретно в родині. Це давно було. В першому випадку не знаю як точно, а в другому по цифрах. Все справдилось. Може хтось теж має якісь дані про війну?
Марта-9b06• 24 сентября 2022
Ніхто не має даних про війну, ви вже задрали. Кожен день по 50 однакових питань
LudaSHOPSale• 24 сентября 2022
Ответ дляМарта-9b06
Я раньше тоже думаю-
Зачем
Но людям надо маячки, точки, даты или периоды , для психики, это терапия
Зачем
LudaSHOPSale• 24 сентября 2022
Ответ дляKabizyaka
Без анонімів, будь ласка.
З повагою, Адміністрація.
Вы молниеносно
!
Людмила-85fc• 24 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Я раньше тоже думаю-
Зачем
Недаром же Арестович появился в нашей жизни)
TvoyaSovest• 24 сентября 2022
Ответ дляSolmira
Україна переможе, русня програє. Інфа 100%. Ядерки не буде.
Ага так казали, що і війни не буде, підем на шашлики. Брехня, брехня
ValeriMari• 24 сентября 2022
Ответ дляЛюдмила-85fc
Не трогайте Арестовича, я за него бан получила 🤣🤣🤣
Людмила-85fc• 24 сентября 2022
Ответ дляValeriMari
Я ж по-хорошему) Мы все любим слышать, то что хотим слышать) А он такую роль и сыграл.
ValeriMari• 24 сентября 2022
Ответ дляЛюдмила-85fc
Да , в марте апреле помог морально
Вірю тільки цигану з Тернополя і одній форумчанкі, яка писала за війну по всій терторії України років чотири-пять назад. Циган перед тим двароки всіх намагався попередити, пле віз блаженницй і бомхж, то його ніхто серйозно не сприймав. Але потім знайшли і він сказав, що війна закічиться на користь України, коли оті підараси повернуть армію на москву. Дуже вірю тільки йому, бо й сама не бачу їншого сценарію. Ще він казав, що Зеленськиц буде легко поранений чи то в ногу, чи то в руку. Хоча я скептик ще той, але вірь. Вибачте як щось сумбурно, я вде під таблеткою)
Ukrainske_sonce• 24 сентября 2022
Навіть один військовий сьогодні казав, що війна закінчиться в 2023 році,а до цього казав, що як мінімум 2 роки.