Ашотакоя• 24 сентября 2022
Ненавиджу його
Тема виплакатися.Сльози душать , в грудях тисне .Коротко - пів року тому чоловіка прооперували, серце, Обійшлося дуже дорого, майже всю суму мали, позичили лише 2,5тис дол. Зараз приймає серйозні препарати . І - опачкі, вчора прийшов додому п‘янючий.В мене шок - людині надоїло жити ? Так легенько кажу до нього - що ти робиш ?А він як почав якісь дурниці молоти - та ліпше б я тоді помер і т д(
Ашотакоя
• 24 сентября 2022
Ответ дляЛамборджини
І що? Це його вибір
Звичайно, що його. Ніхто в нього силою не заливав. Але в нас ще троє неповнолітніх дітей. Ідіот
ГЛЮкоза• 24 сентября 2022
Автор, ситуація в країні страшна...
Я б, мабуть, теж так сказала. Розумію вас і його :(
harchushyn• 24 сентября 2022
Ответ дляиз желе я
Ему очень плохо
Ііі.
Я б так не писала,як ви.
Я б написала -його вибір.
Бо хтось,коли йому погано п´є антидепресанти, хто ь в віру чи секту впадає, хтось ниє і жаліє себе, хтось ,навпаки, зривається ,коли ’,ему очень плохо,’.
Він ж вибрав напитися.
Я б так не писала,як ви.
Я б написала -його вибір.
Він ж вибрав напитися.
Любящая болтать• 24 сентября 2022
Я категорично проти пияцтва, але його трохи зрозуміти можна, якщо це один раз і все, то зірвався, буває. Просто поговоріть, а якщо буде системою, то це вже важче і треба вирішувати як жити далі.
harchushyn• 24 сентября 2022
Ответ дляАшотакоя
Так він і до того був слабким до алкоголю.
А ви вирішили,що якщо ви стільки грошей вбабахали на операцію, то він вже ’більше так не буде’?
Я вгадала автор?
Перловая Кашка• 24 сентября 2022
Помітила, кругом стало реально багато чоловіків ’ під градусом’, це погано, так не повинно бути, але. ситуація в країні така, мабудь стрес знімають((
Ашотакоя
• 24 сентября 2022
Ответ дляГЛЮкоза
Автор, ситуація в країні страшна...
А я його в упор не розумію.Я якби таким методом стреси знімала, то би спилася давно.Він пів року не мав доходу і можливості працювати, все було на мені- побут, діти, робота.
Эскиз бесконечности• 24 сентября 2022
У моего папы было стентирование и шунтирование сердца. Кардиолог разрешил пить коньяк, умеренно или красное вино.
Если у мужа это не постоянно, то не надо так драматизировать. Я так поняла, что Вы очень давите на него и проблема в другом и глубже
Ашотакоя
• 24 сентября 2022
Ответ дляharchushyn
Я вгадала автор?
Ви напевно не орієнтуєтеся в цінах на подібні операції.Якби він був слабенький до алкоголю, то в нас і третини коштів не було б на операцію.
Кишмишная Мая• 24 сентября 2022
Сколько она стоит?если не секрет
Возможно депрессия это побочный эффект приема препаратов?
Я обнимаю вас: трое детей ,муж нездоров и ещё и отсутствие денег,война
Я понимаю причину вашей злости
Берегите себя,поговорите с ним
Вы тоже имеете Право быть слабой
Я понимаю причину вашей злости
Берегите себя,поговорите с ним
Вы тоже имеете Право быть слабой
Ашотакоя
• 24 сентября 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Сколько она стоит?если не секрет
Я понимаю причину вашей злости
Берегите себя,поговорите с ним
Вы тоже имеете Право быть слабой
Я понимаю причину вашей злости
Берегите себя,поговорите с ним
Вы тоже имеете Право быть слабой
Один лише стимулятор 12,5 в євро
Це без обстеження, вартості операції офіційної + неофіційної, ліки і т д
Але я зла через його пофігістичне відношення до власного здоров‘я зараз, діти його дуже люблять
СтелькаОТединицы• 24 сентября 2022
В мене батько такий самий. Його жінка з розуму сходить. Ампутація навіть не допомогла... все рівно піде і вип´є. Зараз вже на группі через це. Поки що не п´є, але боюсь, що колись піде з роботки пивка вип´є
Кишмишная Мая• 24 сентября 2022
Ответ дляАшотакоя
Один лише стимулятор 12,5 в євро
У меня отец ушёл из больницы после обширного инфаркта..
Я понимаю о чем вы
Но ,думаю,это ещё и препараты так действуют
Я понимаю о чем вы
Ламборджини• 25 сентября 2022
Ответ дляАшотакоя
Того й заливає в себе , бо ви ж пилите