Пупс• 24 сентября 2022
SOS волосы, подскажите средство, лечение... фото
Доброго вечора, ми з України! Девушки, как спасти волосы? 70% выпало, в прошлом году похоронила маму, сейчас война. Фото 1 пол года назад, фото 2 сейчас. Ясно, что стресс повлиял, но какими способами можно восстановить? Спасибо
Белая котичка• 24 сентября 2022
Ох,я не знаю,шкода,але пробуйте вітаміни і втримання,хоч просте.Я колись купувала ампули віши,допомогли і ревалід таблетки.
ЕлькиПальки• 24 сентября 2022
Автор,надо потратиться и сдать анализы на гормоны и понять причину выпадения. И смотря как выпадают если по всей голове редеют или только у височных частях , тогда это андргенная алопеция и точно дело в гормонах . Одними витаминами не решить вопрос .
Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 сентября 2022
Теж згадала про ревалід. Колись приймала, волосся дійсно стало кращим. Подумала, що треба знову пропити, хотіла глянути ціну, а його немає в наявності в Україні.
Автор, вам треба боротися зі стресами.
Яжемать Мне можно• 24 сентября 2022
Немного состричь, и пользоваться масками, маслами для кончиков
Ход конём• 24 сентября 2022
Мені подобається комплекс для волосся від Мамаш. Посипалося волосся від біозавивки. А після користування від Мамаш , значно покращилося і почало рости.
torbochki.in.ua• 25 сентября 2022
Біотин 10.000 (не меньше місяця, до 3-х)
Ін’єкції плазми + коктейль (чередувати раз на тиждень)
Можна здати аналіз на залізо, феритин, якщо в дефіцити - пити залізо
В ідеалі, щоб все призначив лікар.
Обстригти по плечі
В ідеалі, щоб все призначив лікар.
Обстригти по плечі