сЛАдКОежКА• 25 сентября 2022
Если не Украина, то куда?
Социал для беженцев не интересен.
Ангелочек с рожками• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Я була у всіх українських зоопарках, вони не були кращими
Та ми вже все зрозуміли… небо закордоном синіше а трава зеленіша.
І ще раз, Тайган в 12 році був напорядок вищий за якістю і змістом ніж більшість сафарі парків. А після іспанського, особисто я в шоці. Таких грязних тварин я ніколи не бачила. Як не бачила, щоб копняками їх гоняли подалі від дороги.
До відкритих загонів взагалі підійти не можно, сморід стоїть аж очі розїда
Трахтибидох• 25 сентября 2022
Ответ дляШальная коклетка
Так, це правда i не лише на хлiб
Ціни треба порівнювати з середньою з/п по країні і з пенсією, тоді ясна загальна картина
Наші ціни наближаються до європейських стрімко, дешеві комунальні той же газ по 8 нам донатять останню зиму(
Хто буде опалювати ним по 40-60 наступну ?
Чи так зростуть зарплати ?
Прям зразу на європейські .
Мені треба переробити повністю систему опалення в будинку щоб вижити тоді.
Ще й безпека в післявоєнний період, злидні в багатьох, вільний доступ до зброї неадекватів в тому числі..кримінал (
Корупція не куди не дінеться і в післявоєнний період
Чи так зростуть зарплати ?
Прям зразу на європейські .
Ангелочек с рожками• 25 сентября 2022
Ответ дляСамохвалова
Не будуть
Хотілось би вірити. Але факти говорять навпаки. Інакше Нашо дітей в країні затримали і не випускають на навчання?
Упругая попка• 25 сентября 2022
и еще улыбает, все выбирают страну как буд то на ПМЖ уезжают, в лучшем случае временная защита с разрешением на работу до окончания войны и все, потом прийдется возвращаться
Застряла• 25 сентября 2022
Ответ дляБауди на ауди
Да ну где вы тот комфортный транспорт видели? Я объездила всю Европу - нигде прохладительные напитки на входе не подают. Везде цены дурные. Вот ещё в Венгрии 7-8 цена. А так - грязь и толпа ровно такая же, а цена, словно я во Львов на Интерсити еду. Испания, Греция, Словакия, Германия, Чехия, и тд и тп - везде дороже, везде грязно.
Умельцы подсчитывать расходы со льготами беженцев будут весьма удивлены, если платить за все придётся на общих правах. И налоги будут не 19,5%, а сильно выше. И бензин, в среднем, на евро дороже. И остальное все сами, сами.
Я тоже в Швеции, тут очень комфортный транспорт.
Ангелочек с рожками• 25 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Чи так зростуть зарплати ?
Прям зразу на європейські .
Чи так зростуть зарплати ?
Прям зразу на європейські .
Що б порівнювати европейські зарплати треба порівнювати і европейські податки, які платять всі.
Чи ви не пам’ятаєте, яке завивання постійно стоїть, як влада хоче податкове законодавство до ладу привести… останній приклад введення РРО .
Трахтибидох• 25 сентября 2022
Ответ дляБауди на ауди
Я не катаю по всіх Європах а сиджу на одному місці переважно , де працюю, і мене все влаштовує
Мені жаль, що вам не пощастило
В нас комфортний транспорт
Мені жаль, що вам не пощастило
В нас комфортний транспорт
Копирайторша• 25 сентября 2022
Ответ дляязззззь!!!
Только не Германия.
Еле сдерживаю себя, чтоб не сбежать из этого ’концлагеря’ назад в войну....
Вас джобцентр заставляет работать? Соц жилье выдала Германия?
Я во Франции. Здесь если не платишь за квартиру, то платят только 200 евро и то, это если не имеет дохода из Украины! Это выплаты, если живёшь один.
А как у вас? Сколько на одного платят?
Трахтибидох• 25 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Я плачу 39 процентів податку з з/п
Є певна сумма -фрадраг . Вона не оподатковується
Зі всього іншого -39 плачу.
Нічого. Не нию.На все вдосталь ( і на червону рибу, і на ікру, і на подорож у Швецію з парком атракціонів )
Зі всього іншого -39 плачу.
Шальная коклетка• 25 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Чи так зростуть зарплати ?
Прям зразу на європейські .
Чи так зростуть зарплати ?
Прям зразу на європейські .
Отож, тому я не розумiю, чому нашi порiвнюють цiни з укр-ми
Буде складно дуже i боюсь, що не всi виживуть... Не лише вiд вiйни
Але перш за все потрiбен кiнець вiйнi🙄
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Тобто ви порівняли з одним іспанським і все? Поїдьте в інші, тоді можна було б говорити, що він був кращий
Шальная коклетка• 25 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Я плачу 39 процентів податку з з/п
Зі всього іншого -39 плачу.
А я плачу 48%
Но вижу, куда идут мои налоги. В том числе они идут на помощь беженцам.
Я только с ценами на садик - продленку не согласна, у кого больше зп, тот и платит больше. Не честно, услуга же предоставляется одинаково. 🙄
Трахтибидох• 25 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Пишіть країну, де все таке безплатне.
Вже написала давно
Трахтибидох• 25 сентября 2022
Ответ дляШальная коклетка
А я плачу 48%
У тих у кого малі з/п , пишуть на садочок заяву і їм взагалі безкоштовно
Такі правила 🤷♀️
Я сама не стикалась, бо дочка вже доросла
Такі правила 🤷♀️
Упругая попка• 25 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Вже написала давно
Дания, единственная страна в Европе где самый сложный процес легализации и самый низкий процент получения статуса беженец.
Шальная коклетка• 25 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Такі правила 🤷♀️
Та да, знаю, про малоимущих ок, пусть не платят, но выходит я плачу и за себя и за того парня😁
Трахтибидох• 25 сентября 2022
Ответ дляУпругая попка
Так, якщо ти не в позитив листі ( професія )
Трахтибидох• 25 сентября 2022
Ответ дляУпругая попка
До речі професії розширили в цьому році
Навіть флорист і перукар і швачка,то вже в позитив листі
Мать драконов• 25 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Капець. З якого хутору ви виїхали.
По перше, український ( підкреслюю, український) Тайган фору давав всім евро сафарі паркам ще у 2012 році. Щоправда вінзараз на окупованій території. Під Одесою сафарі парк. Під Києвом 12 місяців.
Я була в 2 европейських. Сум і жаль. Особливо в відношенні до звірів від працівників парку. Звірі грязні, зачухані. Отримують копняків від обслуговуючого персоналу.
В каких зоопарках в Европе вы были?
Упругая попка• 25 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
совершенно верно, поэтому глупо выбирать страны исходя из временной защиты
Упругая попка• 25 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
До речі професії розширили в цьому році
перечисленные вами профессии это для граждан с европейским паспортом
Мать драконов• 25 сентября 2022
Ответ для12 галюцинаций
для пенсии нужно 40 лет в стране проработать. так что на пенсию в любой стране можно не рассчитывать
20 лет достаточно, но пенсии разные понятное дело, размер зависит от отчислений - а они от количества лет и размера зарплаты
Трахтибидох• 25 сентября 2022
Ответ дляУпругая попка
Ні, бо навіть філіпінки і молдованки виїхали працювати по робочій візі
Вони не в ЄС
Трахтибидох• 25 сентября 2022
Ответ дляУпругая попка
мої одногрупники зараз з
Бельгії ,
Перу,
Казахстану,
Румыніі
Пакистану
Бірми
Шрі Ланки
и якась африканська країна .. забула
Всі на робочих візах
І манікюрщиця українка тут 4 роки, просто манікюрщиця 🤷♀️
Бельгії ,
Перу,
Казахстану,
Румыніі
Пакистану
Бірми
Шрі Ланки
и якась африканська країна .. забула
Всі на робочих візах
Ответ дляАнгелочек с рожками
Так сравнивать просто зарплату натруди и все
Упругая попка• 25 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
мої одногрупники зараз з
Бельгії ,
Перу,
Казахстану,
Румыніі
Пакистану
Бірми
Шрі Ланки
и якась африканська країна .. забула
Всі на робочих візах
Бельгії ,
Перу,
Казахстану,
Румыніі
Пакистану
Бірми
Шрі Ланки
и якась африканська країна .. забула
Всі на робочих візах
всех нюансов вы не знаете, у них могут быть европейские паспорта других стран, замужество или с местным или гражданином Европы.
а про просто маникюрщица из Украины просто 4 года тому назад и приехала и просто живет и работает вообще глупо писать..
Вы живете не так давно, поверьте, когда дойдет до продлевания ВНЖ, подачи на гражданство то убедитесь в моих словах
Трахтибидох• 25 сентября 2022
Ответ дляУпругая попка
Я тут шостий раз в житті напротязі 10 років . Так, останній раз поїхала через війну
Я знаю багато нюансів
Залишатися на ПМЖ не планую взагалі
Але пожити тут і попрацювати - мене все влаштовує
Я знаю багато нюансів
Залишатися на ПМЖ не планую взагалі
Бауди на ауди• 25 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Мені жаль, що вам не пощастило
В нас комфортний транспорт
Мені жаль, що вам не пощастило
В нас комфортний транспорт
И чем он принципиально от нашего отличается? Мне жаль, что не повезло Вам - аж такой восторг от обычного автобуса…
Упругая попка• 25 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Я знаю багато нюансів
Залишатися на ПМЖ не планую взагалі
Я знаю багато нюансів
Залишатися на ПМЖ не планую взагалі
а я в соседней стране 25 лет с гражданством живу, работа связана с правовыми вопросами, поверьте о нюансах знаю намного больше вас
Трахтибидох• 25 сентября 2022
Ответ дляБауди на ауди
Вай фай , завжди чисто , завжди сидячі місця є, столики для ноута
Усміхнений водій
Не зупиняють, бо не має тривог
Ходить вчасно, хвилини на зупинці розписані
Мені достатньо
Я тут на автомобілі, як і вдома була, тому не часто катаю
Усміхнений водій
Не зупиняють, бо не має тривог
Мені достатньо