сЛАдКОежКА• 25 сентября 2022

Если не Украина, то куда?

Социал для беженцев не интересен.
12 галюцинаций• 25 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Транспорт дорогий- але дуже комфортний .
Далі все перевожу в гривні бо я в Скандинавії і все не в євро. Середня ціна 150 грн відстань до 20 на квиток автобуса.Але ж за годину заробляють 500 🤷‍♀️навіть прибиральниці
Парковка -3 години безкоштовно з таймером часами на машинах ( таймер купила за 125 грн )
Медичні послуги, безкоштовні, бо якраз налоги великі на то все
Я перевірилась на онко плюс все по гінекології зробила
Дітям до 21 ! року ортодонти/брекети навіть безкоштовно ; дочці все поставила нове , бо під час війни зломали
Комуналка в мене кожен місяць одна й та сама ( крім електрики ) і я заробляю на неї легко, плюс дали субсидію ( я не на соціалі, але одна з дитиною працююча )
Навчання повністю безкоштовне , якщо це саме перша вища освіта ( абсолютно люба спеціальність, в тому числі англомовні )
Стипендія 30000 в грн
Пенсія зовсім мінімальна,це якщо дуже мало працював 50 000 а в більшості до 100 тис грн
Я не претендую ) називаю просто цифри А чісбургер 60 грн ( в Києві пишуть ціни в 54? ) але тут мінімально 500 грн за годину, то наче чіз норм
Квартиру ( півбудинку з окремим виходом) я знімаю за 17500 якщо теж в гривнях . На ЗУ я знаходила подібне за більше 20 тис в березні
Всі ціни поступово стануть європейськими якщо йти в ЄС, чи підтянутся так швидко зарплати ?
Комуналка в Україні останній рік дешева і змірітся вже з тим, ніхто більше тягнути на собі той газ не буде ( а за ним і світло )
В тій же Молдові бідній газ вже по 48 якщо в гривнях за куб
а в какой вы стране?
Упругая попка• 25 сентября 2022
Ответ для12 галюцинаций
для пенсии нужно 40 лет в стране проработать. так что на пенсию в любой стране можно не рассчитывать
Чтобы получать пенсию в какой либо стране нодо получить сначала гражданство этой страны,
Манка Я• 25 сентября 2022
Ответ дляСанта Барбара
я тоже что то загрустила, сыну 17, что делать не ивестно
А моим 20 и 22, студенты. И вот вчера уже заговорили, что и студентов будут мобилизовать...
Мать драконов• 25 сентября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Океанаріум теж типу унікальний, але нічого особливого, діти в біопарк не хочуть, я подивился огляд його, таке щось. В Україні зоопарки суперські, а на сафарі потрібно в Африку їхати, а так це пародія, не знаю хто пише ті відгуки , що все неймовірне, звичайне, місцями зачухане.
Странно про зоопарки в Украине… Условия для животных в пражском, гданьском, берлинском намного лучше. Харьковский вот только отреставрировали, а там такие условия уже десятки лет
Санта Барбара• 25 сентября 2022
Ответ дляМанка Я
Отож( мой тоже студент, думала пронесет
Упругая попка• 25 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Вчора купляла червону рыбу то 12 крон -100 грн це 60 грн за 100грам на наші
Скумбрію свіжу 150 грн за кг свіжий вилов ранку )
Лангустіни 50 крон за кг/250 грн за кілограм
В євро не переводжу, мені зручно в грн
В европейских странах где евро цены такие же, вы за норвегию пишете
Самохвалова• 25 сентября 2022
Ответ дляМанка Я
Не будуть
Трахтибидох• 25 сентября 2022
Ответ дляЖертва интернета
я недавно мефенаминовую кислоту (у нас была до 100 грн, около 70) за 1000 грн купила и то, еле пропетляла без рецепта
Посилка з України з ліками ( я замовила по списку все що треба /можливо треба ) в коробці з взуття відправили родичі/через 4 дні вже приїхала , заплатила 20 євро аж і все є, ще й ділюся
Сотні людей в чатах катають туди/сюди і привезуть і продадуть необхідне
За електричний самокат пізніше доставка 50 ( з дому )
Не має проблеми отримати посилку з дешевими ліками ( написати список і закупити всього можливо)
Оле Лукойе• 25 сентября 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
Я сейчас приехала в Украину, посмотрела на цены и загрустила
Я в Германии. В Украине цены в 3 раза ниже
Трахтибидох• 25 сентября 2022
Ответ дляУпругая попка
Ні,я в Данії
Козачка• 25 сентября 2022
Польща,Чехія? Вибрати якесь тихе містечко та спокійно жити там
Настя Снежок Воля• 25 сентября 2022
Ответ дляСанта Барбара
Вы снимаете жилье?
Я отправила сына со старшей дочерью ,они живут в семье,предоставили отдельный домик, типа летней кухни со своим входом. А я в Украине с мужем.
Санта Барбара• 25 сентября 2022
Ответ дляНастя Снежок Воля
Спасибо
Сарафанное радио• 25 сентября 2022
Автор,а чего вам в мусульманскую страну нельзя?
Вы евреи?
Ясамаякрасивая)• 25 сентября 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
Ну ціни не вище ніж у Європі. При нормальній роботі я обрала Україну. Тимчасовй виїзд був гарним досвідом, разом з яким прийшло усвідомлення, що я не емігрант по своїй суті, а турист)
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Медицина безкоштовна це де?
Ви взагалі розумієте, що за ваше «безкоштовне» платять інші. І скоро це «безкоштовне» вам самим необхідно буде оплачувати. Іноді сором бере, за деяких співвітчизників. Особливо тих, що і чоловіків з собою прихватили. Ходить такий бичок за тіткою, сумки з гуманітарки тягає 🤦🏻‍♀️
Вже писала де, що мені прийдеться платити, коли збільшаться доходи теж знаю
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Капець. З якого хутору ви виїхали.
По перше, український ( підкреслюю, український) Тайган фору давав всім евро сафарі паркам ще у 2012 році. Щоправда вінзараз на окупованій території. Під Одесою сафарі парк. Під Києвом 12 місяців.
Я була в 2 европейських. Сум і жаль. Особливо в відношенні до звірів від працівників парку. Звірі грязні, зачухані. Отримують копняків від обслуговуючого персоналу.
Я була у всіх українських зоопарках, вони не були кращими
Настя Снежок Воля• 25 сентября 2022
Ответ дляМанка Я
это арестович воду мутит
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
1100Є це житло в гарному районі? Ви вважаєте, що в Україні ідіотки живуть і за кордоном не бували?
Так, це маленька квартира в гарному районі, де хороші школи
Застряла• 25 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Капець. З якого хутору ви виїхали.
Эм, я вообще против зоопарков. Но если сравнивать зоопарки Европы и Украины - понятное дело, что есть исключения. Но в развитых странах хорошие зоопарки.
И при всей моей любви к харькову, мне новый харьковский зоопарк не понравился
Шальная коклетка• 25 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Я перевожу для того, щоб Людина могла порівняти ціни з українськими
Верещати, що все дорого легко, але якщо заробляєш, то розумієш що з головою на все хватає
Так, це правда i не лише на хлiб
Тракторні війська• 25 сентября 2022
Ответ дляНеваляшкина
Раз социал не интересен, смотрите, что приглянется. Я Словакию выбрала из-за языка, подруга Исландию, но и социал там получает 2000, тоже неплохо и страна красивая)
Клас! Розкажіть про Ісландію🙏🙏🙏
Тракторні війська• 25 сентября 2022
Норвегія, Австрія
12 галюцинаций• 25 сентября 2022
Ответ дляУпругая попка
это не знаю, но знаю что нужно проработать в зависимости от страны 20-30-40 лет минимум.
Тракторні війська• 25 сентября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Класно сказано!
Ангелочек с рожками• 25 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Стипендія 30000 в грн
Пишіть країну, де все таке безплатне.
Бауди на ауди• 25 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Стипендія 30000 в грн
Да ну где вы тот комфортный транспорт видели? Я объездила всю Европу - нигде прохладительные напитки на входе не подают. Везде цены дурные. Вот ещё в Венгрии 7-8 цена. А так - грязь и толпа ровно такая же, а цена, словно я во Львов на Интерсити еду. Испания, Греция, Словакия, Германия, Чехия, и тд и тп - везде дороже, везде грязно.
Умельцы подсчитывать расходы со льготами беженцев будут весьма удивлены, если платить за все придётся на общих правах. И налоги будут не 19,5%, а сильно выше. И бензин, в среднем, на евро дороже. И остальное все сами, сами.
Упругая попка• 25 сентября 2022
Ответ для12 галюцинаций
можно и ни дня не проработать, но получать социальную пенсию, такую пенсию получают беженцы, многое еще от страны зависит.
Но главное получить гражданство, без него вы пенсию ни в одной стране не получите
Мозговая пилочка• 25 сентября 2022
Ответ дляязззззь!!!
Только не Германия.
Еле сдерживаю себя, чтоб не сбежать из этого ’концлагеря’ назад в войну....
а что там не так? моя подруга мечтает там остаться. Ей все нравится.
Ангелочек с рожками• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Не пишіть дурниці.
Ну і хочеться дізнатись
Ваш чоловік офіційно працює коли ремонти робить?
Ви працюєте офіційно?