сЛАдКОежКА• 25 сентября 2022
Если не Украина, то куда?
Социал для беженцев не интересен.
Сиренькая• 26 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Без мови поступив у вуз?
Так, і він не один такий. Я так розумію, що брали українців. Хоча в страсбурзі не взяли нікого, а в сорбону взяли, але діти в вересні повинні встигнути здати мовний екзамен на в 2 мінімум.
размахер• 26 сентября 2022
Ответ дляСиренькая
Це можливо мовні курси в Сорбонні? Туди якраз беруть українців, а для навчання в університеті має бути мінімум b2
ВернитеВалеру• 26 сентября 2022
Ответ дляОноВамнадо
Ой не, Греция - мой страшный сон, три месяца хватило на всю жизнь, никогда больше не куплю оливки, фету и персики, ни копейки в их экономику.
Я ж про нормальне життя, а не біженство, для мене найкраща країна з тих, де була.
Неправдиша• 26 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
а вертати виїхавших як? думаю справа в мобілізаці. дітей в армію призвуть. Аж страшно стає від цього.
Можуть призвати лише тих, хто закінчить військову кафедру
Шо та нуляча дитина на фронті буде робити? А кормити їх треба, вдягти, довезти, помити, якесь ружжо) в руки дати. Хтось має на себе взяти командування цими ’бійцями’ та відповідальність, щоб вони сами себе не постріляли.
На фронті толпа нулячих дітей не потрібна.
Неправдиша• 26 сентября 2022
Ответ дляПетриківна
По-моему,у нас последние лет 35 плохо и никак не налаживается,а все хуже и хуже
Вы в 21 году жили хуже, чем в 91?
Или вы так... для красного словца?
я Кукарача• 26 сентября 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Ви про Польщу?
Бєєє, а не продукти , якщо казати правду.
А нормальні -коштують дуже дорого
Нет, про Хорватию
Сиренькая• 27 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Ні він вступив до вузу в м. Нансі. В сорбону вимагали сертифікацію