Прасковична• 25 сентября 2022

Скільки разів директор може укладати строковий договір з працівником?

Доброго дня! Я працюю вчителем в школі.
Директор не бере мене на роботу на постійне місце, пояснюючи це тим, що в мене є проблема.
Я можу зайти в запій 1 раз в півроку чи 1 раз на рік. Так. Це є моя проблема.
Але я класний керівник, я на роботі ніколи не є випившим. Я ніколи не пропускаю робочі дні.
Я ніколи не п´ю ні на роботі, ні в компаніях, бо знаю, що в мене є з цим проблема. І всі це знають, тому до мене вже звикли, що всі п´ють, а я п´ю напої або компот. Але буває, що 1 раз на рік я десь можу все таки зірватися. Тому директор вже третій раз підряд укладає зі мною строковий договір до 31 серпня.
Але закон не дозволяє більше двох разів брати людину на роботу на строковій основі. Він повинен або мене вже звільнити або перевести на безстроковий договір.
Та ще й цього року якось директор зробив це не законно. Він мав звільнити по договору мене 31 серпня. Видно, забув. І викликав мене аж 22 вересня, щоб я підписав наказ , що знову бере мене третій раз на строковий договір до 31 серпня. Я почав говорити, що це не законно, тому що більше двох разів він не має право мене брати на строковий договір, і що він дав мені наказ підписувати аж 22 вересня, а отже я автоматично вже переходжу на безстроковий договір. На що він засміявся і сказав, щоб я його не смішив, що все тут законно і що зі мною по іншому не можна, бо в мене є проблема.
Допоможіть, чи воно дійсно так.
Солнечный день• 25 сентября 2022
Мій директор укладав строковий договір десь 5 разів) і не тільки зі мною) тому думаю, що це законно

Гуру троллинга• 25 сентября 2022
У нас так постоянно на год, а потом продлевают
Вишневий цвіт• 25 сентября 2022
Во время военного положения некоторые нормы кзота не работают.
А чем вас этот договор не устраивает?
Ваши права где-то ущемляются этим договором?
Форточка с диоптриями• 25 сентября 2022
И что преподаёт запойный алкоголик?
Вишневий цвіт• 25 сентября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
И что преподаёт запойный алкоголик?
Труды, по традиции
Антонина матушка• 25 сентября 2022
вы бы с буханием разобрались, а не ныли. Я бы категорически запретила любителям закинуться работать с детьми. Не смотря на профессионализм.
Форточка с диоптриями• 25 сентября 2022
Ответ дляВишневий цвіт
Труды, по традиции
Или физкультуру)
Литробол, метание стакана, бег заплетающими ногами, ползание на четвереньках)

inneska-85• 26 сентября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Или физкультуру)