polski• 25 сентября 2022

У освобожденной пленной Азова родилась дочь)) интересно как назовут малышку

Марго 152• 25 сентября 2022
Ответ дляpolski
Она уже там в подземелье узнала, что беременна (((
Це пробачте як? В грудні завагітніла, а в квітні про це дізналась?

Alya91• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Які вам ще факти?? Он не так давно ледь відбилися. Поки відтермінування обліку на рік, але не скорочений перелік професій+ є можливість переглядати ( в бік розширення) перелік професій.
А облік без подальшої мобілізації немає змісту.
Так що бажання влади обліку ( і як наслідок мобілізації) нікуди не зникли, лише відтермінували.
Очень рада, что девочка родилась в Украине. Здоровья маме и ребёнку.
А по поводу учета, то никто в глаза не видел публикацию о переносе, за пт/сб/вс есть несколько тем, поищите.
Марго 152• 25 сентября 2022
Важко уявити,що бідній жінці довелось пережити в найвідповідальніші місяці свого життя.
KateSavch• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Але можна було перевестися в спокійніший район.
Це я в контексті жіночої мобілізації. Це ж купа вагітних по танкам та окопам сидіти будуть.
Зараз дивлюся багато жінок на блокпостаї стоїть. Якось мені дико це. Чи то я така боягузка...
Она была в Мариуполе! О беременности узнала в марте. Как она могла куда-то перевестись в разгар штурма Мариуполя???
Чашечка кофе• 25 сентября 2022
Ответ дляAlya91
Изменения в указ МО внесли. Офіційний вісник за сентября в открытом доступе на сайте рады будет в октябре.

Успокойтесь! И до следующего года за темы про учет не заплатят
Леска• 25 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
И все. Все остальные будут ДОБРОВОЛЬНО.
https://ips.ligazakon.net/document/RE38378?an=9
А це що?
Де облік там і мобілізація.
Alya91• 25 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе

Платят вам, как вижу.
автор polski • 25 сентября 2022
Так, девочки унас тут тема О ХОРОШЕМ ВУ ченщин давайте обсуждать кто хочет в особной теме
Чашечка кофе• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
А це що?
Де облік там і мобілізація.
Вы понимаете разницу между указом Резникова и законом который подписывает Зеленский?

Чашечка кофе• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
А це що?
Де облік там і мобілізація.
Резников внес изменения что бы Рада за год успел сделать этот закон нормальным
автор polski • 25 сентября 2022
Ответ дляМарго 152
Я бы ей уже мать героиню дала, пережить такое и сохранить ребенка это неимоверно....
coloritka• 25 сентября 2022
Ответ дляМарго 152
Народити можна і раніше 9 місяців
Леска• 25 сентября 2022
Ответ дляKateSavch
Я вже зрозуміла. Я не засуджую, власне, її. А роздуми про моблізацію і жінок в окопах в принципі.
solnyshko78-78• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
З приводу ,,не будуть мобілізувати жінок,, у влади інша думка.
Будь ласка, підтвердіть доказами своє повідомлення
Леска• 25 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Ага, тобто нормального закону, все таки нема. Дякую.
Чашечка кофе• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Конкретно факты, а не размышления
Юля Неюля• 25 сентября 2022
Ответ дляpolski
Так само мисляла собі ,що назвуть Марійка )))
А мне кажется Виктория
Чашечка кофе• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Закон 6482. Готовят к принятию во втором чтении за сокращённой процедурой
Марго 152• 25 сентября 2022
Ответ дляpolski
Згода з вами, але про неї навіть і не говорили особливо.

Марго 152• 25 сентября 2022
Ответ дляcoloritka
Народити можна і раніше 9 місяців
Можна, але це тільки ваше допущення.
Леска• 25 сентября 2022
Ответ дляsolnyshko78-78
А шо вам не зрозуміло? Ви за останні часи зовсім не побачили намірів влади? І якби жінки не підняли кіпіш то так воно й було б.
Зараз для замилювання очей відтермінували, тому жінкам треба відстежувати цей момент.
Чашечка кофе• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Этот закон в раде лежит с прошлого года и само министерство выступает за добровольность учета, но слуги и прочее не могли нормально доработать и принять закон.
IlonaMask• 25 сентября 2022
Це добре, що народила в Україні, а якби ще неділя то там і невідомо як, але як вона там, в тих жахливих умовах, вагітній же потрбні осбливі кмови і їсти нормально і обстеження і ведення вагітності.
Helenny• 25 сентября 2022
Слава Богу, все добре!
Дивилась інтерв’ю Золкіна в автобусі з нашими полоненими, які повернулись. Запитували і Мар’яну. Вона виглядала щасливою, що повернулась додому. Говорила, що лежала на останньому місяці на збереженні в пологовому будинку в Донецьку і до неї лікарі гарно ставилися, годували належним чином.
Дай Боже здоров’я всім, хто повернув наших героїв додому.
Чашечка кофе• 25 сентября 2022
Ответ дляIlonaMask
Можете почитать как во время Чеченской войны относились к беременным и что делали с новорождёнными...
IlonaMask• 25 сентября 2022
Ответ дляHelenny
Слава Богу, все добре!
Тоді добре, що так.
Леска• 25 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Тобто його поки нема? То про що ми говоримо?
Чашечка кофе• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Есть закон и он будет принят и подписан. Сейчас с 1 октября вообще ничего не меняется. Хватит паниовать! Никто вас не будет моблизировать и отправлять в окопы
Helenny• 25 сентября 2022
Ответ дляМарго 152
21 вересня вона говорила, що у неї 38 тижнів.
Десь на початку січня чи в самому кінці грудня вона завагітніла. В січні дізналась. Не всі з першого чи другого місяця вагітності сидять вдома, ще працюють. Маріуполь захопили швидко. Куди їй було бігти?
Леска• 25 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Тобто між ,,діючий документ,, та ,,БУДЕ прийнятий,, для вас ніякої різниці. Факти ви там ще просили, а по факту й ваші факти вилами по воді писані. Законопроект ще не є законом.