polski• 25 сентября 2022
У освобожденной пленной Азова родилась дочь)) интересно как назовут малышку
Ответ дляЛеска
Які вам ще факти?? Он не так давно ледь відбилися. Поки відтермінування обліку на рік, але не скорочений перелік професій+ є можливість переглядати ( в бік розширення) перелік професій.
А облік без подальшої мобілізації немає змісту.
Так що бажання влади обліку ( і як наслідок мобілізації) нікуди не зникли, лише відтермінували.
Очень рада, что девочка родилась в Украине. Здоровья маме и ребёнку.
А по поводу учета, то никто в глаза не видел публикацию о переносе, за пт/сб/вс есть несколько тем, поищите.
Ответ дляЛеска
Але можна було перевестися в спокійніший район.
Це я в контексті жіночої мобілізації. Це ж купа вагітних по танкам та окопам сидіти будуть.
Зараз дивлюся багато жінок на блокпостаї стоїть. Якось мені дико це. Чи то я така боягузка...
Она была в Мариуполе! О беременности узнала в марте. Как она могла куда-то перевестись в разгар штурма Мариуполя???
Чашечка кофе• 25 сентября 2022
Ответ дляAlya91
Изменения в указ МО внесли. Офіційний вісник за сентября в открытом доступе на сайте рады будет в октябре.
Успокойтесь! И до следующего года за темы про учет не заплатят
Чашечка кофе• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
А це що?
Де облік там і мобілізація.
Вы понимаете разницу между указом Резникова и законом который подписывает Зеленский?
Чашечка кофе• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
А це що?
Де облік там і мобілізація.
Резников внес изменения что бы Рада за год успел сделать этот закон нормальным
solnyshko78-78• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
З приводу ,,не будуть мобілізувати жінок,, у влади інша думка.
Будь ласка, підтвердіть доказами своє повідомлення
Чашечка кофе• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Я вже зрозуміла. Я не засуджую, власне, її. А роздуми про моблізацію і жінок в окопах в принципі.
Конкретно факты, а не размышления
Чашечка кофе• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Ага, тобто нормального закону, все таки нема. Дякую.
Закон 6482. Готовят к принятию во втором чтении за сокращённой процедурой
Ответ дляsolnyshko78-78
А шо вам не зрозуміло? Ви за останні часи зовсім не побачили намірів влади? І якби жінки не підняли кіпіш то так воно й було б.
Зараз для замилювання очей відтермінували, тому жінкам треба відстежувати цей момент.
Чашечка кофе• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Этот закон в раде лежит с прошлого года и само министерство выступает за добровольность учета, но слуги и прочее не могли нормально доработать и принять закон.
Слава Богу, все добре!
Дивилась інтерв’ю Золкіна в автобусі з нашими полоненими, які повернулись. Запитували і Мар’яну. Вона виглядала щасливою, що повернулась додому. Говорила, що лежала на останньому місяці на збереженні в пологовому будинку в Донецьку і до неї лікарі гарно ставилися, годували належним чином.
Дай Боже здоров’я всім, хто повернув наших героїв додому.
Чашечка кофе• 25 сентября 2022
Ответ дляIlonaMask
Це добре, що народила в Україні, а якби ще неділя то там і невідомо як, але як вона там, в тих жахливих умовах, вагітній же потрбні осбливі кмови і їсти нормально і обстеження і ведення вагітності.
Можете почитать как во время Чеченской войны относились к беременным и что делали с новорождёнными...
Ответ дляHelenny
Слава Богу, все добре!
Тоді добре, що так.
Чашечка кофе• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Тобто його поки нема? То про що ми говоримо?
Есть закон и он будет принят и подписан. Сейчас с 1 октября вообще ничего не меняется. Хватит паниовать! Никто вас не будет моблизировать и отправлять в окопы
Ответ дляМарго 152
Це пробачте як? В грудні завагітніла, а в квітні про це дізналась?
21 вересня вона говорила, що у неї 38 тижнів.
Десь на початку січня чи в самому кінці грудня вона завагітніла. В січні дізналась. Не всі з першого чи другого місяця вагітності сидять вдома, ще працюють. Маріуполь захопили швидко. Куди їй було бігти?
Ответ дляЧашечка кофе
Тобто між ,,діючий документ,, та ,,БУДЕ прийнятий,, для вас ніякої різниці. Факти ви там ще просили, а по факту й ваші факти вилами по воді писані. Законопроект ще не є законом.