polski• 25 сентября 2022

У освобожденной пленной Азова родилась дочь)) интересно как назовут малышку

Марго 152• 25 сентября 2022
Ответ дляHelenny
21 вересня вона говорила, що у неї 38 тижнів.
Десь на початку січня чи в самому кінці грудня вона завагітніла. В січні дізналась. Не всі з першого чи другого місяця вагітності сидять вдома, ще працюють. Маріуполь захопили швидко. Куди їй було бігти?
А задавала питання про бігти?

Реверанс• 25 сентября 2022
Стефанія
tarveldy• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Але можна було перевестися в спокійніший район.
Це я в контексті жіночої мобілізації. Це ж купа вагітних по танкам та окопам сидіти будуть.
Зараз дивлюся багато жінок на блокпостаї стоїть. Якось мені дико це. Чи то я така боягузка...
А вагітні у поліції, на скорих вас не турбують? А в лікарнях?
Леска• 25 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
А шо в лікарнях теж можна в полон потрапити? Чи без нагляду лікарів, аналізи, узд , вдаритись, впасти, отримати поранення
_Lary_• 25 сентября 2022
Головне, щоб мама і дівчинка були здоровими і те, що дівчинка народилась на свободі, в Україні
coloritka• 25 сентября 2022
Ответ дляМарго 152
Можна, але це тільки ваше допущення.
Так. А це ваші
diamond_shop• 25 сентября 2022
яке щастя! так радію за них усіх, добре що відпустили цю дівчину з полону
Vikolette• 25 сентября 2022
слава Богу! дождалась малышка, чтобы родиться на свободе.
Какие же они там дегенераты((
Виктория Победина• 25 сентября 2022
Я бы назвала Виктория или Вероника)) Победа))

Meraya• 25 сентября 2022
Анна, вже повідомили ім´я🙏🙏🙏
tarveldy• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Можна отримати побої від пацієнта (це нажаль часто буває) отримати гепатит, віл, іншу інфекцію, дихати хлоркою
Ви бували у відділенях терапії?
Леска• 25 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Ви бували у відділенях терапії?
І як часто побої вагітних від пацієнтів? Віл і геп страштний не лише для вагітних, а й невагітних. Так само якне так давно в поліцейську плюнув якийсь бомж і вона померла від зараження туберкульоза (здається)
В будь якій професії є особливості. На виробничих лініях, на касі в магазині.
Але військова обстановка значно збільшує небезпеку для материнства, навіть банально в туалет зходити вчасно та безпечно.
tarveldy• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Часто, особливо на скорих, там взагалі це проблема номер один, б´ють не тільки вагітних, лікарі беззахісні проти всізинеадекватів до яких мусять виїзжати
А до реформи, терапевти і неотложка їздили на деякі виклики з нарядом
Ну так і до чого ці звинувачення? Типу самавінавата
Ці люди нас рятують і мирний час і у військовий, наражають і себе і свою дитину на небезпеку бо мають поняття честі і призвання, і величне їм дякую що вони такі
Леска• 25 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Невже я щось писала про самадуравіновата? Я взагалі проти жінок на передовій в окопах,танках навіть невагітних.
А про небезпеку вагітних в інших робочих місцях то вже кожна сама за себе піклується. На касі сидіти в розгар ковіду теж таке собі. Чи на виробничій лінії з парами свинцю, наприклад. Якщо небезпечно то тре проситися на інші ділянки роботи, або й чоловік має попіклуватися про безпеку. Ну то вже інша тема..
tarveldy• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Перечитайте що пишете
KateSavch• 25 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Не сравнивайте скорую. Там женщина может в любой момент плюнуть и уволиться из скорой. А военная так не может.
Марго 152• 25 сентября 2022
Ответ дляcoloritka
Так. А це ваші
автор polski • 25 сентября 2022
Ответ дляМарго 152
Це пробачте як? В грудні завагітніла, а в квітні про це дізналась?
Ну допустим овуляция у нее была 21-22 февраля как и не защищенный секс, то логично, что о том, что она беременна девочка могла начать подозревать после 20 марта ,а если еще и ду ала, что задержка связана с нервным напряжением то вначале апреля......