polski• 25 сентября 2022
У освобожденной пленной Азова родилась дочь)) интересно как назовут малышку
Ответ дляHelenny
21 вересня вона говорила, що у неї 38 тижнів.
Десь на початку січня чи в самому кінці грудня вона завагітніла. В січні дізналась. Не всі з першого чи другого місяця вагітності сидять вдома, ще працюють. Маріуполь захопили швидко. Куди їй було бігти?
А задавала питання про бігти?
Ответ дляЛеска
Але можна було перевестися в спокійніший район.
Це я в контексті жіночої мобілізації. Це ж купа вагітних по танкам та окопам сидіти будуть.
Зараз дивлюся багато жінок на блокпостаї стоїть. Якось мені дико це. Чи то я така боягузка...
А вагітні у поліції, на скорих вас не турбують? А в лікарнях?
diamond_shop• 25 сентября 2022
яке щастя! так радію за них усіх, добре що відпустили цю дівчину з полону
Ответ дляЛеска
А шо в лікарнях теж можна в полон потрапити? Чи без нагляду лікарів, аналізи, узд , вдаритись, впасти, отримати поранення
Можна отримати побої від пацієнта (це нажаль часто буває) отримати гепатит, віл, іншу інфекцію, дихати хлоркою
Ви бували у відділенях терапії?
Ответ дляtarveldy
Ви бували у відділенях терапії?
І як часто побої вагітних від пацієнтів? Віл і геп страштний не лише для вагітних, а й невагітних. Так само якне так давно в поліцейську плюнув якийсь бомж і вона померла від зараження туберкульоза (здається)
В будь якій професії є особливості. На виробничих лініях, на касі в магазині.
Але військова обстановка значно збільшує небезпеку для материнства, навіть банально в туалет зходити вчасно та безпечно.
Ответ дляЛеска
Часто, особливо на скорих, там взагалі це проблема номер один, б´ють не тільки вагітних, лікарі беззахісні проти всізинеадекватів до яких мусять виїзжати
А до реформи, терапевти і неотложка їздили на деякі виклики з нарядом
Ну так і до чого ці звинувачення? Типу самавінавата
Ці люди нас рятують і мирний час і у військовий, наражають і себе і свою дитину на небезпеку бо мають поняття честі і призвання, і величне їм дякую що вони такі
Ответ дляtarveldy
Невже я щось писала про самадуравіновата? Я взагалі проти жінок на передовій в окопах,танках навіть невагітних.
А про небезпеку вагітних в інших робочих місцях то вже кожна сама за себе піклується. На касі сидіти в розгар ковіду теж таке собі. Чи на виробничій лінії з парами свинцю, наприклад. Якщо небезпечно то тре проситися на інші ділянки роботи, або й чоловік має попіклуватися про безпеку. Ну то вже інша тема..
Ответ дляЛеска
Перечитайте що пишете
Ответ дляtarveldy
Не сравнивайте скорую. Там женщина может в любой момент плюнуть и уволиться из скорой. А военная так не может.
Ответ дляМарго 152
Це пробачте як? В грудні завагітніла, а в квітні про це дізналась?
Ну допустим овуляция у нее была 21-22 февраля как и не защищенный секс, то логично, что о том, что она беременна девочка могла начать подозревать после 20 марта ,а если еще и ду ала, что задержка связана с нервным напряжением то вначале апреля......