polski• 25 сентября 2022
У освобожденной пленной Азова родилась дочь)) интересно как назовут малышку
Чашечка кофе• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Тобто вона була на передовій на 2 -3 міс вагітності.

Она медик. Но военные в декрет они идут как все
Ответ дляЧашечка кофе
Але можна було перевестися в спокійніший район.
Це я в контексті жіночої мобілізації. Це ж купа вагітних по танкам та окопам сидіти будуть.
Зараз дивлюся багато жінок на блокпостаї стоїть. Якось мені дико це. Чи то я така боягузка...
Ответ дляЛеска
Она уже там в подземелье узнала, что беременна (((
Чашечка кофе• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Ее война застала в ее ППД и она кадровая военная. Никто не будет мобилизировать женщин, а тем более беременных
Чашечка кофе• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
З приводу ,,не будуть мобілізувати жінок,, у влади інша думка.
Факты, пожалуйста. Даже по собственному желанию женщин очень и очень неохотно берут на передовую. А если берут, то только с ее согласия
Ответ дляЧашечка кофе
Які вам ще факти?? Он не так давно ледь відбилися. Поки відтермінування обліку на рік, але не скорочений перелік професій+ є можливість переглядати ( в бік розширення) перелік професій.
А облік без подальшої мобілізації немає змісту.
Так що бажання влади обліку ( і як наслідок мобілізації) нікуди не зникли, лише відтермінували.
Parasolechcka• 25 сентября 2022
Ответ дляpolski
Конечно не важно, важно, что родилась малышка дома)
згодна це дуже важливо і в мами більше сил і натхнення буде.
Чашечка кофе• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
В раде уже проголосовали закон об ОБЯЗАТЕЛЬНОМ военном учете только для медиков.
Чашечка кофе• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
ця норма й раніше була.
И все. Все остальные будут ДОБРОВОЛЬНО.