На 15 годин анонсовано протести в Махачкалі, можливо гарячі кавказькі хлопці щось замутять.
Бабенко Яна• 25 сентября 2022
Ответ дляRenata Ft
Это Дагестанци же были в Ирпене ?
Буряты, если я не ошибаюсь
Клементина• 25 сентября 2022
Ответ дляБабенко Яна
Буряты, если я не ошибаюсь
Да! В Ирпене были буряты.
Но нам не важны их мотивы. Нам важны протесты.
Кстати, дагестанцы кричат там правильные вещи
Ответ дляKlodia
А чеченцы-это коренная рашня?
Кадыров-то уже заявил, что чечены больше никуда не поедут воевать. Или так свою армию сохраняет на случай чего, или... боится, так как и ему накостылять могут.
не смешите - не то кадыров сказал, что там нет мобилизации , это да- но добровольцев там огромное количество - очереди стоят в военкоматах.
И дагестанцы не русские конечно. они и чечены как раз очень близки, и те , и те мусульмане, как минимум .
не пойму зачем всех их сравнивать. воюют там все как раз.
Ответ дляRenata Ft
Это Дагестанци же были в Ирпене ?
У Бучі під час її окупації російськими військами перебували підрозділ Росгвардії ’Витязь’, 76-та десантно-штурмова дивізія зі Пскова й щонайменше три чеченські підрозділи. Саме вони, ймовірно, причетні до воєнних злочинів у місті на Київщині.
ksusha1155• 25 сентября 2022
Ответ дляLyudaT
Уже не верю в силу протестов в рф
В мацкві чим закінчилось? Нічим?
Ответ дляksusha1155
В мацкві чим закінчилось? Нічим?
В мацкві слимаки та офісні криси, а в цих велика ймовірність успіху, бо вони один за одного горою, їх так просту дубинками не відшмагаєш, бо якщо поліція поранить, або вб‘є когось - пизда буде всім, там у кожно в хаті вже заряджена зброя є, там такий переворот влаштують, що хуйлу реально простіше буде відмовитись від мобілізації в Дагестані . Але це може призвести до реальних бунтів в інших республіках - бо чого це одних не беруть, а інших гребуть, ну принаймні я на це сподіваюсь дуже, що толк з цього буде
Black Umbrella• 25 сентября 2022
Зберуться, дружно сядуть на пляшку і поїдуть добривом у щедру українську землю.
karpenko73• 25 сентября 2022
Ответ дляKlodia
А чеченцы-это коренная рашня?
Сохраняет
Точно метит на место плешивого
Уже закидывает, что силовиков надо на войну
И тут он выйдет на арену со своей армией
И все, привет кадыркин - царь всея параши
Точно метит на место плешивого
svetlapanna• 25 сентября 2022
Не дума.Раби
В мене колега по роботі була лачка, сама з Махачкали.. Воно путіна обожнювала, а вже потоім я дізналася, що маючі тут квартиру,і не одну, одну ій чоловік отримав вже в незалежній Україні, так ось вона виявилася громадянкою росії, паспорт із принципу не міняла .В 2014 сама звільнилась, але живе й прописана в Україні.
Я до чого? Вона прихильниця хуйла.Всі її родичі, ах там багато- теж.
Хто в курсі, в них взагалі є опозиція? Навальний сидить, а чи є інший лідер?
Мітинги - це добре, але краще було би, щоб їх очолив і скоординував хтось толковий, інакше влада задушить все на початку.
Як раз у них склалася революційна ситуація по теорії Леніна, але хто очолить рух.
Ваша величність• 25 сентября 2022
Ответ дляPouderpuf
Ещё видео с протестами. Поддерживаем
Сподіваюсь, це відео розлетиться по всьому світу. Нехай вже діям путіна дають оцінку у інших державах. Тут путін чинить злочин проти власного народа.
Ваша величність• 25 сентября 2022
Ответ дляСирень74
Видимої (діючої) опозиції немає.
Nature is a miracle• 25 сентября 2022
Ответ дляPouderpuf
Девочки, когда появятся видео протестов на Ютубе, фб...ЗаходИте, пишите в комментариях ’ россия всегда истребляла и угнетала свои ’малые’, всегда первыми шлёт их на убой, борись Дагестан, за свои жизни и за будущее своих детей ’ и т п
Да вообще впечатление, что нацменьшинства и свои забитые алко-деревеньки утилизируют.
Ответ дляsvetlapanna
Не дума.Раби
уже ввели выизовый режим. Или будет паспорт менеть или на выход в расею
aleksey.bo• 25 сентября 2022
Ответ дляКлементина
Да! В Ирпене были буряты.
Дівчата, а хто це, ходить зараз по моєму місту і спонукають голосувати людей, яких піймали на вулиці? Дагестанці?
karpenko73• 25 сентября 2022
Ответ дляsvetlapanna
Не дума.Раби
Пока их не касалось, все они за хуй, ла и за освобождение нас от жизни были
А теперь своя жо... Па ближе стала
А нам это и на руку
А теперь своя жо... Па ближе стала
А нам это и на руку
Nature is a miracle• 25 сентября 2022
Ответ дляКлементина
Канал митингующих
Подписалась, налайкала хорошими смайлами.
Ответ дляВаша величність
Потрібно ще лайки ставити, а не тільки комменти писати щоб в ’ популярне’ на ютубі потрапляло
IanxMickey• 25 сентября 2022
Ответ дляСирень74
Вся их оппозиция сейчас за решеткой. Кроме Навального, сидит еще Яшин, Ройзман, Фургал. Всех закрыли.