hapitska o• 25 сентября 2022

Сімейна освіта

Дівчата,добрий день!як у вас діти навчаються в Польщі?відвідують місцеву школу і все?чи встигаєте онлайн на уроки в укр.школі?Мені кл.керівник сказала,що якщо відмовляємось від сім.освіти,то відрахують з школи.Онлайн заняття не відвідує дитина,бо в цей час у місцевій школі.Як вирішуєте це питання?
Фиона_40• 25 сентября 2022
Вам дитину не шкода? Їй і в українській школі потрібно вчитися, і в польській. А в останній не тільки вивчати мову, ще й предмет зрозуміти, ще й інтегруватися. В вдома ще окрім цих і укр.уроки вивчати. Коли дитині бути дитиною? Коли в неї відпочинок? Скільки вона так протримається?

Khmelnichanka• 25 сентября 2022
Так сімейна освіта і не передбачає обов´язкової присутності на онлайн- уроках.
Чи я не так зрозуміла запитання?
Я перевела доньку на сімейне навчання, але доомовилась з класним керівником, щоб за можливості донька приєднувалась до онлайн-уроків і виконувала завдання у вільний час.
Коли не має такої змоги, тоді не приєднуєтьсяі не виконує.
Ми не в Польщі, а в іншій країні, але думаю, що це не суттєво :).
автор hapitska o • 25 сентября 2022
Ответ дляФиона_40
Шкода...Я того це питання тут і написала...
Ілономаска• 25 сентября 2022
Моя сестра молодша навчається у німецькій та іноді відправляє роботи у українську школи, також ми спеціально репетитора на Ізіскулл взяли, щоб розуміла програму української
автор hapitska o • 25 сентября 2022
Ответ дляKhmelnichanka
Чи я не так зрозуміла запитання?
Так,все вірно.Я саме про це і питаю.Велике навантаження....І чула,що якщо вчишся в іншій країні,то в укр.школі приймуть знов до того ж класу,що ти закінчив...якось так
Тетяна23• 25 сентября 2022
Є дві форми навчання дітей, які зараз за кордоном
Дистанційна- дитина мусить підключатися до онлайн уроків з своїм класом
Якщо такої можливості немає, тоді
Сімейна - дитина опрацьовує певний матеріал самостійно, а в кінці четверті пише контрольні роботи.
Khmelnichanka• 25 сентября 2022
Ответ дляhapitska o
Я вирішила, що якщо дитині буде реально важко, тоді тимчасово відрахуємось із української школи.
Ollka• 25 сентября 2022
У нас в классе 3 деток за границей. И один ещё написал на семейную форму.
Договорились с учителем - если уроки не совпадают, а в Польше они в разное время у многих, тогда выходят на онлайн. Если нет, учитель не пишет, что отсутствовали. Но раз в неделю сдают Д/з.
Anna Poplavskaya• 25 сентября 2022
Ми за кордоном, але навчаємося на сімейній формі в нашій українській школі. Якщо не обов´язково йти дитині до школи за кордоном і в планах повертатися додому, то не бачу сенсу розриватися на дві школи. Навчаємося самостійно, в нас підручники благо такі, де кожен урок окремо і все зрозуміло. Але багато часу в мене забирають класні роботи, пояснення матеріалу нового. До уроків можна підключатися, але в нас різниця в часі не дозволяє.

СhanelKa• 26 сентября 2022
Я не в Польші , але
Написали заяву на екстернат
В кінці навчальному року напишемо контрольні
8 клас
автор hapitska o • 26 сентября 2022
Дякую за відповіді🌹