MacOS-ница• 26 сентября 2022
Якщо в українському паспорті немає куска сторінки...
Хто в курсі(чесно,не можу знайти інфу) чи буде штраф за зіпсований паспорт?Маю подавати на закордонний,дочка зіпсувала останню сторінку мого, України..
Це ж його міняти потрібно буде спершу,видають зараз id тільки,А які сроки і ціна? Підкажіть будь ласка!Я щось зовсім не в темі..
Лгин• 26 сентября 2022
заплатите штраф гривень 34 приблизно. І видадуть новий паспорт.
Так, ваш паспорт вважається недійсним
Аноним Советчик• 26 сентября 2022
подайте документы на айди и все. Они старый заберут, проверять ваши страницы не будут. Он все равно не действителен по закону
КохайтесьЧорнобровi• 26 сентября 2022
Ответ дляЛгин
Так, ваш паспорт вважається недійсним
Выдадут айди карту и автор заплатит за нее около 600грн
Джавеліна• 26 сентября 2022
Ответ дляАноним Советчик
Недействителен книжечкой в принципе? Или недействителен из-за вырванного листа?
Сколько_мне_лет?• 26 сентября 2022
Ответ дляДжавеліна
Из—за вырванного листа
Ангел-предохранитель• 26 сентября 2022
Ответ дляNikosbud
Видадуть Id . Паперові вже не видають.
Выдают.
Через суд
MacOS-ница
• 26 сентября 2022
Ответ дляМона_Лиса
У вас с таким паспортом не примут документы на загран, если увидят
Так я і говорю що, напевно спочатку ,паспорт новий український потрібно.
Ангел-предохранитель• 26 сентября 2022
Ответ дляkabatosa
Дуже дорого такий документ обійдеться
Да, но это документ, а не пластиковое нечто