Цикавенная• 26 сентября 2022
Ну что? Обед) приятного!
Кожугетовый ансамбль• 27 сентября 2022
Ответ дляТрактор Вика
А я якось призабула за пупки, як я їх люблю, а це в магазині побачила і згадала. Мати рідна, стільки задоволення було вчора! Реально вони мені смачніші за м´ясо. Коли їх розтушить довго з цибулькою, щоб вона аж розчинилася, а самі пупки стали ніжні-ніжні, а тоді сметанки додати, спецій, зелені, трошки затягнути борошном, щоб така смачна густа сметанкова підливка була - ну це неймовірно, обожнюю. А вони ще, до речі, дуже корисні, а коштують втричі менше м´яса і відходів там нема. У Форі я брала, вони так гарно почищені, чистенькі, що їх тільки сполоснути.
Та щось і не дуже вони дешевші від м´яса
Кожугетовый ансамбль• 27 сентября 2022
Ответ дляЦикавенная
да, вона смачнюча)))
я все блендером жухаю на режимы терки або електричною мясорубкою, вжик вжик і добре)) а яка смакота ще й саме по собі) в мене чоловік, мама , тато можуть просто на хлібець намазати і перекусити)))
Це мабуть як бурякова ікра.впевнена що дуже смачно.
Трактор Вика• 27 сентября 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Та чого це? 56 грн за кг - це вже чистенькі відбірні, без відходів. Де таке м´ясо, покажіть мені?