Вот Она Я• 26 сентября 2022
Имплант или брекетами перетащить 8ку?
Кто сталкивался или может подсказать. У меня адентия 5к, буду ставить брекеты , и стоит сделать выбор либо перспектива еа 2 мюимпоаниа либо 8ку перетягиваю тем самым зубы будут не совсем антононистами и прикус исправят но будут зубы отличаться с нижними...как поступить незнаю
Вот Она Я
• 26 сентября 2022
Ответ дляПоказушница
Вчинити треба так, як каже ортодонт.
Він дав право вибору, 2 рішення є
Вапщета• 26 сентября 2022
В мене 6кі немає з одного боку, теж вагаюсь між імплантом і перетягнути 7 і 8. Я схиляюсь до брекетів, бо в моїй ситуації перед імплантацією все одно треба буде брекети носити.
Красота неземная• 26 сентября 2022
Зубы не антагонисты и исправленный прикус этот как ? Очень странно , что вы должны делать выбор. Микроимплант удорожает лечение, вам озвучили? 4 тыс один и это старые закупки. Но хотя бы прогнозируемое лечение на них
Показушница• 26 сентября 2022
Ответ дляВот Она Я
Він дав право вибору, 2 рішення є
Дивіться, я як лікар точно можу сказати, що рішення має бути за лікарем, бо як не крути, а досвіду і знань у лікаря більше. І саме лікар має визначати оптимальне рішення по співвідношенню ризик/користь та фінансова вигода
Вот Она Я
• 26 сентября 2022
Ответ дляВапщета
Аналогічно
Вот Она Я
• 26 сентября 2022
Ответ дляКрасота неземная
Микроимпланты в каком случае? Мне сказали возможен один? И в том и в том варианте просто зубы назад проще смещать чем вперед
Вапщета• 26 сентября 2022
Ответ дляВот Она Я
Аналогічно
Якщо і вам спочатку брекети, потім імплант, то я б порівняла брекетами і забила. За імплантом догляд трохи інший, може не прижитися, ну і ціна вища.
Забагаловка• 26 сентября 2022
Я за имплант. Двигать во взрослом возрасте не стала бы, ещё не известно куда следующий имплант может понадобиться.
Вот Она Я
• 26 сентября 2022
Ответ дляВапщета
Мені треба 2 імпланти, з однієї сторони нема чим перетягувати і місця нема, будемо створювати, просто справа в тому ,що я боюсь що не вийде, лікар каже що зуби можуть корпусно не перетягнутись ,це вже в середині лікування буде видно, і плюс по грошам ну може дешевше і буде але я чомусь боюсь що зуб буде не аналогом верхньому...і це зуб мудрості може краще імплант, всетаки в мене нема 5ки, і якшо перетягувати то на його місці буде 6й а він в 2 рази більший...тобто я не розумію як буде це правильно
Вапщета• 26 сентября 2022
Ответ дляВот Она Я
А немає опції якогось комп´ютерного моделювання? Як при інвізілайн? Ну і консультація ще в одного ортодонта як мінімум, що скаже. Від цього і відштовхуйтесь
Вот Она Я
• 26 сентября 2022
Ответ дляВапщета
Була у 5 ,от зараз зупинилась на останньому інші взагалі казали що не вриправлять гарно прикус, шо мене якась челюсть не така, не потребували кт і взагалі не говорили про 2 імпланти.. але це дуже не правтльне лікування .. брекети ради просто рівних зубів без виправлення прикусу я не розумію,пішла до дорогого фахівця, просто є 2 варінти тактики лікування, я маю вибрати який підходить по моїм відчуттям, а я вже заплуталась тим паче все дорого не хочу прийняти не вірне рішення,
Асталависта бэйби• 26 сентября 2022
Сходите к ортодонту - Заза Зиад Моррис. Я у него лечилась. Очень крутой врач.
Вот Она Я
• 26 сентября 2022
Ответ дляАсталависта бэйби
Вот вот у его ученика хочу лечится,советовали здесь, заза редко в Киеве и еще дороже наверно,а у вас был тяжолый случай?
Асталависта бэйби• 26 сентября 2022
Ответ дляВот Она Я
У меня частичная адентия - не было двоек. Плюс еще в школе нижние шестые вырваны были. Зубы сместились, левый сустав хрустел)))) в 37 лет у Зазы поставила брекеты и спецконструкцию на микроимплантах на нёбе, носила год и 2 мес. Сейчас все супер.
Вот Она Я
• 27 сентября 2022
Ответ дляАсталависта бэйби
Класс.и у меня левый хрустит, и адентия 5... тоесть вы всего 1.2 носили? А потом импланты на 2 и 6 и все?
Асталависта бэйби• 27 сентября 2022
Ответ дляВот Она Я
Мне верхние подвинули, а нижние импланты
Вот Она Я
• 27 сентября 2022
Ответ дляАсталависта бэйби
А у Вас теперь нижние и верхние смыкаются правильно, получается 6ки внизу были, а вверху нет, вам их подвинули ,у всех зубов антогонисты?
Асталависта бэйби• 27 сентября 2022
Ответ дляВот Она Я
Мне подогнали идеально. А на жевательные зубы коронки надели, так как они все равно депульпипованы