ГейСюда• 26 сентября 2022
Запорожье, подпишите пожалуйста
"Дайте Запоріжжю систему протиповітряної оборони NASAMS"
ГейСюда
• 26 сентября 2022
Дівчата, я нічого не думаю і не знаю, але можливо це допоможе трохи
Чукча Мукча• 26 сентября 2022
Не доставлен ещё в Украину NASAMS.
Только договорились, а когда будет пока неизвестно.
Все хотят NASAMS и только в Киеве примут решение, где его установить будет лучше.
Чукча Мукча• 26 сентября 2022
Ответ дляГейСюда
Понимаю Вас прекрасно, сил нет терпеть это всё
но что мы можем, как можно изменить ход событий в Украине, чтобы всё было хорошо и орки от Украины навсегда отстали
Чукча Мукча• 26 сентября 2022
Ответ дляЕжик Хрюха
А ви думаєте, що влада не знає які міста обстрілюють?
Влада знає все, тільки вирішує чомусь вкрай обмірковано, на потрібну, та дуже важливу користь, тим чи іншим областям України всі питання.
Захист для них, саме головне це Київ, а Донецьк, Луганськ, Запоріжжя, Херсон, Харків, Миколаєв, то аби побалакати, можливо трішки людям чимось допомогти, евакуювати, якщо буде така можливість.
Чукча Мукча• 26 сентября 2022
Ответ для90x60x90
Вибачте а в Вас є інформація яким містам дають яким ні?
Ще нічого нікому не дають, NASAMS немає в Україні поки що.
В жовтні листопаді, вони будуть тільки, якщо чуєте двін, краще зайвий раз перевірьте інформацію.
Перекладіть що
Caitlin Doornbos написала 19 серпня, а потім прибавте 2-3 місяці від того часу, коли було створено нею запис.
Не поспішайте ще ділити шкіру не вбитого зайця
Перекладіть що
Чижик Пижик• 26 сентября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Перекладіть що
Так і петицію ще 91 день будуть підписувати. Як раз може щось і надійде. І повірте, немає в цьому нічого смішного. Я у Запоріжжі, і нам не до сміху, по 10 вибухів за ніч
Чукча Мукча• 26 сентября 2022
Ответ дляЧижик Пижик
Вибачте, я розумію що Вам зараз не легко, моя душа болить за кожен куточок в Україні, який знищують російські тварюки
Я хотіла в попередньому коментарі цей смайлик поставити -
а чомусь добавився інший