Цыбулька• 26 сентября 2022

Чиї діти поступили в Польщу після 9 класу, розкажіть мені, будь-ласка

коротенько, куди і як дитина поступала (сама чи за допомогою фірми-посередника), які умови в технікумі/ліцеї/гуртожитку, який рівень польської мала дитина на момент вступу, чи важка програма, як кормлять, чи є можливість щось приготувати самому. У мене так багато питань, одна надія на Вас, дівчата.
Гарно дякую за допомогу!
PORKA• 26 сентября 2022
У меня дочь в 10 классе в Польше. Но писать вам огромный текст нет возможности. Гугл в помощь. Я сама искала информацию по форумам. Ищите и вы найдете. Вариантов много и они разные. На разный кошелек и запросы.

Садоводница• 26 сентября 2022
Ответ дляPORKA
У них 10 класс в других школах, не подставовых?
PORKA• 26 сентября 2022
Ответ дляСадоводница
Подставувка по 8 вкл. Моя с 9 учится там. Младшая в подставувке еще.
Садоводница• 26 сентября 2022
Ответ дляPORKA
С 9 учится где?
Шиворот Навыворот• 27 сентября 2022
Різні технікуми, різні умови. Вступали через фірму -посередника, порадити не можу бо шарашкина контора, тому описувати наші умови нема сенсу. Польська була на рівні десь А2. Програма в технікумі не важка, важко сприймати терміни загальноосвітніх предметів на польській мові, але з часом втягуєшся. Багато залежить і від спеціальності, і від окремого вчителя з предметів. Окрему складність становить предмет польська мова, бо це не граматичні правила, а література з елементами історії.
Зазвичай фірми що пропонують посередництво з вступом у великі міста,
з житлом не допомагають. Або якщо є гуртожиток по типу інтернату, то це маленьке містечко чи селище(до 5000 населення). В інтернаті є кухня, пральня, столова, вихователі.
Знайдіть CollegePoland, у них бачила пропозиції в Сандомеж і Згеж.
автор Цыбулька • 27 сентября 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Дякую Вам!