Мне звонили по поводу роботи. Сказали что нужно пройти собеседование на английском языке? Мне сказали уровень В1 нужен для собеседования. У меня его нету. Я сказал что таких людей подавляющее меньшинство с уровнем В1 по англ языку, она сказала что таких людей большинство. Что она несёт? Вот статистика на вор юа. Там люди в основном 30-40 лет отвечали
Crazy_lady• 26 сентября 2022
Скорее всего имели ввиду подавляющее большинство из тех, кто приходит у ним на собеседование.
Nyavka_mavka• 26 сентября 2022
Яка різниця більшість чи меншість, якщо їм для роботи потрібен В1? Може вони серед своїх кандидатів оцінюють. Така ж нерепрезентативна вибірка, як і ворк.юа))
Imagine Dragons• 26 сентября 2022
Дивлячись, яку сферу/вік ви розглядаєте. Але якщо ваша професія потребує середньої англійської, то у чому питання? Треба вивчити і все, або шукати іншу роботу.
Якщо для роботи англ не потрібна, то навіщо співбесіда англійською.
Скай ОМалли• 26 сентября 2022
Якщо Ви молодий сучасний хлопчик,то англійську маєте знати мінвмум В1.Зараз стільки можливостей,і навіть безкоштовних,форуми,ігри,блогери,все англійською,можна нормально прокачувати розмовну,закріплюючи,те шо в школі чи в універі дали.
А hr часто з апломбом,але некомпетентні.