Сиреневая цапля• 26 сентября 2022
Дитячі матраци
Доброго дня! Дівчата допоможіть, як правильно вибрати матрац.будемо робити дітям два ліжка, тож стає вибір матрацу.на що треба звернути увагу, чи потрібна кокосова прослойка для дітей?яку жорсткість вибрати?і розмір.дивимось 80*190 чи 90*190.дітям 9 років і 3 роки.Дякую за відповідь
Смурфик• 26 сентября 2022
Я очень за Магнифлекс. Обычный Натур комфорт. Достаточно жесткий, но очень удобный