Пукимончиг• 26 сентября 2022
Порадьте термошкарпетки на зиму для міста
Жіночі. Не для спорту і не для туризму. Для ходіння у місті. Хто купував і задоволений, порадьте виробника, будь ласка.
Астоновитесь!• 26 сентября 2022
якийсь смарвул, лорпен. Всі проффірми мають у своїй лінійці різну товщину... Махра не гріє зовсім. Колюча вовна зазвичай обємна і не для міського взуття...
Астоновитесь!• 26 сентября 2022
смартвул, помилилася, раніше вони були на сієрі по хороших цінах, 5-7 дол за пару.