Вредняжка• 26 сентября 2022
Чи є пільги у Львові на проїзд в трамваї для ВПО?
Будь ласка, хто знає. Мені говорили, що проїзд безкоштовний. Але як по факту?
Вредняжка
• 26 сентября 2022
Да уж.. у нас в Запорожье проезд в трамвае бесплатный для всех вроде. А во Львове для переселенцев платный?(((
Скорая помощь• 26 сентября 2022
Автор, впо реєструються в цнапі, також у цнапі виготовляють картки леокарт для безкоштовного проїзду в транпорті але для пенсіонерів, інвалідів. Уточніть в цнапі, раптом їх ще й для впо видають.
Бабушка Бетман• 26 сентября 2022
Прикольна тема
Самий простий батон в атб, 20грн
Трамвай 10грн,,,
Хотя якщо 20+ поїздок в день, то набігає, но тоді є місячний квиток, абонемент зветься чи тп,,,
Самий простий батон в атб, 20грн
Трамвай 10грн,,,
Блины со смайликами• 26 сентября 2022
Ответ дляВредняжка
Що означає « да уж» і чому він повинен бути безплатний?
Блины со смайликами• 26 сентября 2022
Ответ дляБабушка Бетман
Прикольна тема
Самий простий батон в атб, 20грн
Трамвай 10грн,,,
Самий простий батон в атб, 20грн
Трамвай 10грн,,,
Що і з чим ви порівнюєте фіолетове з довгим?
Я такое• 26 сентября 2022
Ответ дляВредняжка
А чего он должен быть бесплатно?
Вредняжка
• 26 сентября 2022
Ответ дляЯ такое
А чего он должен быть бесплатно?
Тому що ми були вимушені переїхати з дому. І тому що в мене ще немаєроботи. І як мінімум мСЦь до зарплатні, якщо ще вийде знайти роботу.
Там_все_размывчато• 26 сентября 2022
Ответ дляВредняжка
Мы в такой же ситуации с 14г и выплат таких не было и не ныли выживали .