120-120-120 (не худею)• 27 сентября 2022

Кто недавно выехал

Расскажите о своем опыте.
Подруга настаивает , у нее три дочки, у меня сын, скоро 18. Она предлагает Нидерланды.
Мы не собирались никуда ехать, хотели уже в Харьков вернуться.
Мне кажется, чтобы ехать нужен какой то план. Куда , как устраиваться.
Блин, поговорите со мной, уже сил нет думать на эту тему
Виниловая пластинка• 27 сентября 2022
Ответ дляSint
А отправить сына на фронт, и в Харькове сидеть лучше?
Я об этом писала?
Дайте подуться• 27 сентября 2022
Ответ дляSint
Що в нього з мовою?
автор 120-120-120 (не худею) • 27 сентября 2022
Ответ дляДайте подуться
Що в нього з мовою?
Англійська
СирОжино пирОжино• 27 сентября 2022
Ответ дляДайте подуться
Що вам думати? Який Харків? У вас сину скоро 18, виїжайте куди можете. Швейцарія, Ірландія, Бельгія, на крайняк Франція, вам тут зараз ідіотуси понаписують що ніде вас не чекають, місця заняті, потрібні гроші на перший час. Не слухайте нікого, я перекладач - волонтер у Франції, люди з 1000 грн масово виїхали, ситі, одягнуті, з дахом над головою
Я уехала в Израиль. Нет здесь рая. Готова под бомбы вернуться, только бы быть дома. Нет ничего хорошего здесь, абсолютно.
Дайте подуться• 27 сентября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Англійська
Кажу як є Франція фанат французької і тільки, але щось елементарне він міг би знайти на пару годин в тиждень + є безкоштовні мовні курси
Корсет_на_шурупах• 27 сентября 2022
Ответ дляДайте подуться
Ну якби ви всіли читати і осмислювати прочитаний текст то не прийшлось би пояснювати що
Важко зрозуміти, що можна жити у своїй країні?
Света С Приветом• 27 сентября 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Навіщо стільки слів?
Чернівці, Черкаси, Франківськ, Ужгород, Полтава, Київ, Вінниця, Львів, Житомир, Тернопіль і т п. Що заважає бути в своїй країні?
Сын, которому скоро 18
Дайте подуться• 27 сентября 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Що ви хочете? Ваш син на фронті ви теж?
Дайте подуться• 27 сентября 2022
Ответ дляСвета С Приветом
Сын, которому скоро 18
Їй пофіг
Корсет_на_шурупах• 27 сентября 2022
Ответ дляПМСница
Автору мешает понимание, что сыну 18 лет. Плюс эти города не в состоянии физически принять всех беженцев с других областей. Ну, нет у них столько жилья. Плюс сомнения, что будет дальше? Я думаю, что как только станет что-то ясно, многие вернутся домой.
А в чужой стране откуда столько жилья? И бесплатно уже никто не содержит
СирОжино пирОжино• 27 сентября 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Навіщо стільки слів?
Дороговизна аренды и отсутствие работы.
Корсет_на_шурупах• 27 сентября 2022
Ответ дляСвета С Приветом
Сын, которому скоро 18
І що? Повно таких
Мааарковная• 27 сентября 2022
Вернулась из Нидерландов. Мы жили в отдельной квартире, очень с друзьями повезло в жизни. А так, там с жильем огромные проблемы! Снимать очень дорого, и найти нереально, беженцев селят в переоборудованные офисы, на корабль круизный в каюты, хостелы. Климат жесть, ветра, дожди. Общественный транспорт дорогой. А в селах его просто нет. Чтобы учиться, нужно изучать язык. Скорее всего ваш сын сначала пойдет в школу, а там уже будет видно. С высшим образованием не знаю, как дела обстоят для нас, у меня школьник.
Корсет_на_шурупах• 27 сентября 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Дороговизна аренды и отсутствие работы.
В Европе есть за что снимать? И работы полно?
Корсет_на_шурупах• 27 сентября 2022
Ответ дляДайте подуться
Що ви хочете? Ваш син на фронті ви теж?
Мої рідні там, щоб Ви могли вільно строчити тут
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Не тільки можна, а і необхідно. Але жити, навчатися, працювати. А не сидіти і тремтіти прилетить ракета або на фронт заберуть. Якби хоча б він довчився. Отримав освіту. А з цими натяками, що і студентів мобілізують не має впевненості.
Ми нікуди їхати не планували.
Дайте подуться• 27 сентября 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
І що? Повно таких
Ви і ваші діти на передовій яи ні?
Корсет_на_шурупах• 27 сентября 2022
Ответ дляДайте подуться
Ви і ваші діти на передовій яи ні?
Так.
Корсет_на_шурупах• 27 сентября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ми нікуди їхати не планували.
Як показує практика, тримтять в основному люди зі спокійних регіонів. Всі інші живуть, працюють, служать.
Дайте подуться• 27 сентября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ми нікуди їхати не планували.
Не оправдовуйтесь, не нервуйтесь і не слухайте неадекватних. У вас не 15 життів іне 25 дітей
Дайте подуться• 27 сентября 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Так.
Щей брехло🤦🏼‍♀️
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ми з Харкова. Тимчасово живемо в іншому місті.Я там працюю, він навчається саме в Харкові. Так дистанційно, але інші варіанти навіть не розглядав .
Дайте подуться• 27 сентября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ми нікуди їхати не планували.
Ось

https://t.me/refugeesinFrance

Переліт з Кракова і Варшави від 25 € до Парижу
Ответ дляДайте подуться
Ось

https://t.me/refugeesinFrance

Дякую
Спасу мир• 27 сентября 2022
Автор,вы давно на советчице и не поняли, что тут такие вопросы не надо задавать. Есть специальные группы на фб, тг.. там читайте. Тут даже темы, какую шапку выбрать превращаютсяв срач))))
Корсет_на_шурупах• 27 сентября 2022
Ответ дляДайте подуться
Щей брехло🤦🏼‍♀️
Удалено администрацией...
Дайте подуться• 27 сентября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Дякую
Ось, наприклад сьогодні перекладала в Префектурі міста Le Mans це 230 км від Парижу, на потязі з Вокзалу Монпарнас 50 хв, квиток 33 €
Видали 29 тимчасових захистів для українців. Є наша громада, є гуманітарна допомога. Виплати починають приходити через 30 днів після оформлення, але їжу видають там де дивете
Остановщица• 27 сентября 2022
Ответ дляСвета С Приветом
Сейчас набежит секта «А кто защищать будет»….
От нехай ця секта на фронт і біжить
Ответ дляСпасу мир
Да , знаю. Но тут и советов можно получить и вообще услышать другую точку зрения.
Я состою в группах по Германии, там такой же срач, даже больше. Если один толковое скажет - хорошо. А по Англии вообще один флуд.
Вот сейчас изучу Францию
Остановщица• 27 сентября 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Навіщо стільки слів?
Війна заважає