наКоблучках• 27 сентября 2022
Какая страна лучше для жизни
Турция или Испания?
Укуси меня• 27 сентября 2022
треба більше даних: хто ви, яка чисельність сім’ї, чим займаєтесь?
якщо ви зі срашки (а тут таких багато), то відповідь взагалі одна єдина.
наКоблучках
• 27 сентября 2022
Ответ дляУкуси меня
Я не з рашки!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Укуси меня• 27 сентября 2022
Ответ длянаКоблучках
Я не з рашки!!!!!!!!!!!!!!!!!!
яка змістовна відповідь.
думаю вам підійде Естонія.
Леся Українка• 27 сентября 2022
Подалі від рашки і тих країн, де рашисти можуть осісти. Ті, куди їх не пускають або вони не доїдуть. (Іспанія, Португалія, Ісландія, Австралія, Канада, Бразилія, острівні країни)
наКоблучках
• 27 сентября 2022
Ответ дляТарабарщина
Турция, дешевле жильё, лучше жилищный фонд и еда дешевле и одежда
Спасибо
наКоблучках
• 27 сентября 2022
Ответ дляЧумачечая Весна
Украина!
Я знаю. Но если сравнить эти две?