котопёс• 27 сентября 2022
Як ввести агар-агар в сметанний крем?
Хочу загустити сметанний крем агар-агаром. Як це правильно зробити? По інструкції треба кип´ятити, але ж не буду кип´ятити сметану.
Голова колгоспу• 27 сентября 2022
я делала с желатином - его разогреть как обычно, потом в нагретый желатин добавить пару столовых ложек сметаны, размешать и вылить в остальную сметану
котопёс
• 27 сентября 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Тобто розігріти з водою? Скільки води взяти, щоб вистачило, але щоб не вийшла розбавлена сметана?
Голова колгоспу• 27 сентября 2022
Ответ длякотопёс
я всегда на глаз наливала немного воды, чтоб набух желатин. он постоит в воде, набухнет, и тогда его подогреть, чтоб растаял
Леди Г• 27 сентября 2022
Це буде крем чи желе? Якщо желе - візьміть желатин. Якщо крем - загусник вершків пакетик. Агар в сметані - я б так не експериментувала)
котопёс
• 27 сентября 2022
Ответ дляЛеди Г
Крем,типу суфле, загусник не підійде. Пробувала з желатином стабілізувати, було нормально, але є трохи запах желатину. Хочу попробувати з агаром.
Леди Г• 27 сентября 2022
Ответ длякотопёс
Ви пробували раніше з агаром? Агар дає не ту консистенцію, яку ви очікуєте, він дуже відрізняється від желатину. Якщо вам треба консистенція типу як на чізкейк або бите скло, то желатин найкраще спрацює. Скільки не роблю, ніколи присмаку не було, хіба шо поки він сам просто замочений - тоді да, копитами воняє)), а в страві вже не відчувається ніколи. Желатин Мрія беру
котопёс
• 27 сентября 2022
Ответ дляЛеди Г
Ні, але шось таке собі придумала. Хочу спробувати стабілізувати сметанний крем для дамських пальчиків, щоб не були еклери дуже розмочені, але і щоб сметана не була надто желе, а легкий мус.
Леди Г• 27 сентября 2022
Ответ длякотопёс
Ой, не знаю.. Щоб ви не перевели продукт.. Я скільки разів засмучувалася, бо не могла вгадати пропорцію того агару для джему. І воно на консистенцію не таке пластичне, як вам треба, воно на укусі навіть буде зовсім інше. Не видумуйте сама, а краще, мабуть, пошукайте саме еклери з таким кремом, бо це шось дуже ризиковане ви замислили