Херсон це Україна• 27 сентября 2022
Напишу трохи про Канаду. Мій погляд.
Добрий днень всім, сюди я приїхала по програмі
Canada-Ukraine authorization for emergency travel (CUAET)
Ця країна хороша для тих хто планує отримати паспорт Канади.
Є певні провінції де працючи 6 місяців і маючи ріаень мови слб 4 -4.5 можна податися на постійне проживання.(атлантичні, Манітоба, Саскачеван) . Також дві останні міняють водійські права наші на Канадські.
До недавно Манітоба селила в готелі на 2 тижні.
Потім допомагали з житлом.
В Саскачевані є соціальне житло і виплати.
В Манітобі також є допомога тап це 600$.
В Саскачевані 400 на дитину і 300 на дорослого.
Плюс 1000 в місяць на сімю коли не працюєте вам повертають на оренду квартири.
Ну і в кожні провінції федеральні виплати 3000 дорослі і 1500 дитина.
На ці гроші раджу купити машину.
Мінімальна зарплата приблизно 14 $ з першого жовтня це Саскачеван.
Чистими приблизно 1900₴. Якщо одна мама працює і є діти то може ще і соц виплати доотримувати. Садки державні по 400$, садки хороші по 6 дітей на вихоаателя.
Що може дати вам Канада на перший час? Стабільність! В майбутньому після отримання ПР ви можете отримати диплом тут і почати працювати за гарні гроші і робити карєру . За освіту заплатите як канадці.
Так тут є свої нюанси, скучно, нема соц життя, все по іншом.
Але для тих хто хоче рости і міняти ситуацію це гарний вибір.
Не раджу їхати без мови і легалізованих дипломів тут в Торонто і Онтаріо і Ванкувер.
Чому? Перше там дорого, а запрлата на низьку кваліфікацію приблизно як по всі Канаді. Друге чекати ПР довго і майже нереально. Треба набрати високі бали.
На права треба здавати самому. Страховка на машини дорога.
Оренда висока.
Потім допомагали з житлом.
На ці гроші раджу купити машину.
Оренда висока.
Пустощі-веселощі• 27 сентября 2022
Ответ дляИванка Бур
І я про шо….
Коли в наших жіночок вже рожеві окуляри спадуть. І цікаво, чи оплатить уряд Канади білети назад. Я ж думаю автор ще й безкоштовно летіла.
Нет. Уже были случаи. В основном, местные украинцы скидываются на билеты назад
Пустощі-веселощі• 27 сентября 2022
Ответ дляАноним Первый
И про 1000 это не правда. Могут, что то выплатить, если у Вас вообще нет денег, но это индивидуально рассматривается и там максимум 600 долларов выплата. Но там надо быть откровенным бомжам, что бы ее получить.
И надо доказать, что 3к кадов потратил. Подтвердить чеками. Я же говорю, что автор странно отвечает. Как будто она не в канаде
Пустощі-веселощі• 28 сентября 2022
Ответ дляСтекловыжималка
Единственное что и автор, и моя золовка, и дочь говорят, что на простых работах, типа продавец, можно нормально зарабатывать и купить машину и со временем жилье в ипотеку. Но понятное дело что для этого нужно знание языка на высоком уровне и желательно водительские права.
И сразу сложно если вообще никого нет в Канаде, ни друзей, ни родственников. Потому что даже чтобы снять жилье, нужно чтобы за тебя поручились и контракт с работы показать, что ты платежеспособный. Т.е. как минимум первый месяц нужно у кого-то пожить.
Да, люди с обычными рабочими профессиями живут лучше в Канаде, чем в Украине. Но это все не так просто и легко, как описывает автор
Разгуляшка• 28 сентября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Правильно зробили.
Ми з Норвегії з´їздили і зрозуміли, що Європа таки набагато краще.
У нас ще і цих канадських виплат тоді не було, бо ми в перших рядах приїхали.
Під кінець мене кожний ранок накривало питання ’на фіга я тут?’
Ну, хоч країну побачили.))
Язык меня печалит конечно. Немецкий, ещё и швейцарский диалект. Английский сдал сын В2. В Канаде легче всем было бы с языком.
Швейцария прекрасная страна и возможности. Конечно же для тех , кто не сидит на попе ровно.
Квартира 2 х комнатная 1250 франков. В Украину не думаем возвращаться, Донецкая область.
спальное место• 28 сентября 2022
Ответ дляНашли в капусте
Tак Так!
100% експерт, який провів у Канаді лише 2 місяці
Запитаю вас взимку, коли у вас буде сніг і мінус 40 в Саскачевані протягом 9 місяців.
Щоб висловлювати думки, потрібно прожити хоча б один рік.
Онанимный пользыватель• 28 сентября 2022
Ответ дляДерево береза
Зачем мне ваша родня, у меня брат там 8 лет - две машины, свой дом в ипотека ( в пригороде Ванкувера как бы), гражданство уже давно, все есть, о возвращении в Украину никто не то, что не думает, а даже во сне не видит. И что?
Ваша родня, которая за столько лет ничего не может, в Украину до сих пор НЕ вернулась - это всё, что нужно знать о том, почему они там живут))) Просто Вам эти причины не доступны к осознанию и всего лишь - люди разные
А чем занимается брат там?
Аноним Первый• 28 сентября 2022
Ещё учтите, что в Канаде очень высокие налоги. Есть федеральные налоги и плюс к ним провинциальные. Даже с минималки 30% налогов будет.
Ответ дляХерсон це Україна
Дівчата, чесно я в шоці.
Напевне я знаю не ту реальність і не ті зарплати у нас. Ту є людина яка доводить мені, що в гас все як в Канаді.
Ну в кого все так то реально нема сенсу летіти за океан, а хто робив на мінімалку і хоче змінити життя їдьте без роздумів.
Слушайте, война сломала многим судьбы. Молчу про жизни. У меня в Украине было 3 квартиры и я жила прекрасно. Потому в Украине все у всех было по разному. Никто ж не знает ваш уровень до. Но мой регион как бы очень сложный. И я думаю что и куда. Но, конечно, я так сломя голову не могу кинуться, понимать все плюсы и минусы хочу. И ваш опыт, и вашего оппонента. В споре рождается истина. Другое дело, что споры на советчице культурно вести умеют единицы. Потому реагируйте меньше. Описывайте нюансы и не удивляйтесь, что дома у нас в стране тоже можно было прекрасно жить
Ответ дляСтекловыжималка
Так Вы по себе меряете. Вам конечно там не понравится. У Вас и так все есть и в Украине. Это практически на всех форумах про иммиграцию в Канаду пишут, что если Вы в шоколаде у себя в стране, не нужно туда ехать.
Пришло пуйло. И шоколад у многих закончился. Но у девушки все ок и хорошо. Пускай бы обе свои мнения писали. Но тут вечный срач. Хотя я читаю темы по Канаде с интересом, все мнения. Актуально и прикидываю на себя. Это нормально. Но почему надо все превратить в побоище
Иванка Бур• 28 сентября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Дуже шкода таких…. Я взагалі в шоці. Звісно потрібно виїзжати з зони бойових дій. Но то, що з України виїхали в в більшості люди які закордон бачили тільки в телевізорі 🤦🏻♀️ Поведінка більшості шокує. А їх свята впевненість, що їм все і всі винні вже дратує.
Стекловыжималка• 28 сентября 2022
Ответ дляОнанимный пользыватель
Я согласна с Вами полностью. Так я ж вроде нормально писала, без наездов).
Иванка Бур• 28 сентября 2022
Ответ дляSuertq
Как бы сына туда отправить...
Легко. Існує безліч програм по навчанню. Мова, гроші і вперед.
ЗаведУющая• 28 сентября 2022
Ответ дляИванка Бур
А виїхати?
Иванка Бур• 28 сентября 2022
Ответ дляЗаведУющая
А виїхати?
Студентська віза.
Но в Канаді дороге навчання.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 28 сентября 2022
Ответ дляБритоножка
Автор, дякую!
В нас злі люди.
Найбільший плюс Канади- немає дурнуватого сусіда. Виїхавши Ви даєте собі і дітям прожити спокійне життя.
В Україні все рідне, але вже ніколи не буде як до 24 лютого.
В нас злі люди.
+++++ ужас просто даже в ц1й тем1
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 28 сентября 2022
Ответ дляБожоле
Можна фото квартирки за 1000 баксів в Торонто. А ми поржемо.
МоДнАя_КоШеЧкА• 28 сентября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Не, уже электронные дают по запросу. В кабинете надо выбирать. Всем реквест отправляют на фольгу. Если заполняли в июле и после, и клацнули, что будете работать, то визитор не дадут. Дадут рабочую до 3 лет. Есть случаи, когда и визитор на вклейке сами они меняли на рабочую, и уже вклеивали рабочую до 3 лет тоже. Срок на усмотрение офицера. Но на месте в аэропорту ворк пермит дают на 3 года. Отдельный вопрос, что будет после марта 23 года. Пока инфо на офиц сайте не поменяли
Я получила фойлс визу в мае, в сентябре вклеила в Вене, у меня виза до 2031 года, до срока окончания паспорта.
Аноним Первый• 28 сентября 2022
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
А толку что вклеили? Без ворк пермита какой в ней смысл особый?
Пустощі-веселощі• 28 сентября 2022
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Все правильно. Я же написала, что с июля рабочие. Я этим занимаюсь, поэтому знаю. Не в плане вклейки с июля, а в плане аппликации. По вклейке зависит от офицера. Могут на ворк пермит поменять даже визитор. Были такие случаи уже
Херсон це Україна
• 28 сентября 2022
Ответ дляБорщичок
Задала Вам питання про вік. Не прчула відповідь.. Так ось відповім вам. Так зараз війна і в країні тимчасові негаразди, але те що ви в Україні не добились нічого корупція не винувата. Скоріш за все все, причиною чому ви нічого не досягли, є ваші посередні розумові здібності, про які власне свідчить стиль ваших відповідей..
Я не бачу сенсу сперечаттся.
І нема сенсу говорити про мій вік.
В нас був власний бізнес в Україні.
І те що ви ту описуєте мені про Україну і досягненя дивно читати. Які досягненя хабар? Бо я знаю зарплату лікаря, працівників держ органів тд.
Добитися для вас зайняти жирненьке місце і брати взятки з народу?
Чи ск людей можуть бути програмістами? Або працювати в закордонних компаніях?
А інші? Ск зарплата вчителя?
Не смішіть. Я не живу на виплати написала чекаю садок для дитини.
І нема сенсу говорити про мій вік.
В нас був власний бізнес в Україні.
А інші? Ск зарплата вчителя?
Херсон це Україна
• 28 сентября 2022
Ответ дляИванка Бур
Чи можу я запитати в вас приблизний дохід сім’ї? Рівень знання мови? Легалізація в Канаді по візі, чи біженство?
Ви самі собі дайте відповідь. Автор живе на соціальних виплатах і буде продовжувати жити на них ще довго. Бо на 1900 їй не вижити. Це не Україна. Там все фіксується, розумієте. Прийде за кредитом- піднімуть іісторію, а там соцвиплати. Все. Їй дуже довго прийдеться працювати і підвищувати свій рейтинг.
Що за дурість ви пишете. Я чекаю на садок 1 жовтня.
Борщичок• 28 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Я не бачу сенсу сперечаттся.
І нема сенсу говорити про мій вік.
В нас був власний бізнес в Україні.
А інші? Ск зарплата вчителя?
І нема сенсу говорити про мій вік.
В нас був власний бізнес в Україні.
А інші? Ск зарплата вчителя?
Вік це якраз дуже важливо, щоб зрозуміти чи можете ви на щось претендувати. Автор, ви дуже обмежена, чи лише на порадниці заробляти у нас можуть лише програмісти
а бізне то взагалі ні про що, якщо ’ларьок’ на базарі то уже бізнес у деяких
Херсон це Україна
• 28 сентября 2022
Ответ дляБорщичок
Ну хто ви, що можете оцінювати чи можу я щось претендувати чи ні?
Вам не смішно самі?
Я знаю закон країни де я є, просто так без преспектив я б не їхла.
Не хвилюйтеся це не був ларьок як ви описали.
І ви описуєте іншу Україну ніж вона є. Ви не відкриваєте справжні факти. Наприклад зарплата лікаря, медсестри, вчителя. Я говорю про офіційну зарплату, а не про хабарі які вони беруть.
Рівень доходу неймовірно низький.
Я вже не говорю про продавців в супермаркетах і тд.
Ви вперто пишете, що в нас всі багаті працють в закордонних компаніях в доларах.
Ви хоч бачите що твориться на даний час в нас? Ціни виросли ще більше, а в країні розруха, війна. Іде зима холода люди не знають, що чекати. Постійні погрози і ядерний шантаж.
Які нерви це витримають?
Ви так мені пишете ніби я незнаю нічого.
Ви заохочуйєте людей бути дома нічого не міняти. Я не проти. Цю тему я писала для тих хто хоче щось змінити і попробувати нове.
Вам не смішно самі?
Рівень доходу неймовірно низький.
Які нерви це витримають?
Херсон це Україна
• 28 сентября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Ми вже з´їздили, пожили майже 5 місяців і повернулися назад.
- Медицина : сфоткав, що турбує, відправив лікарю, він тобі рецепт. Дно!
- Автор пише ’скучно’ Це точно! Я б сказала ’очень скучно’
- В містах на вулицях повно різних фріків і бомжів
- Аренда дорого
- Без канадійських прав на авто, страховка машини дуже дорого. Без машины проблемно.
Короче, мы зрозуміли, що точно не наше, повернулися в Норвегію.
- Аренда дорого
В Норвегії ви маєте можливість на легалізацію? Є шляхи? Чи після війни до дому?
Борщичок• 28 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Вам не смішно самі?
Рівень доходу неймовірно низький.
Які нерви це витримають?
Вам не смішно самі?
Рівень доходу неймовірно низький.
Які нерви це витримають?
Добре..добре. ідіть робіть кар´єру) в якій сфері, до речі, будете ставати висококласним спеціалістом?
ПочтальЁнша• 28 сентября 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
навіщо мені ваша вікі, у мене там рідня, пашуть по 12 годин, за 20 років так і не знайшли роботи за своєю професією, до чого той ВВП, коли ти маєш менше об’єктивно, чим ти можеш мати тут? вони більш економлять чим ми, відпустка тільки по Канаді здебільшого, конкуренція така, що все життя - це добиватись чогось, коли жити?
Щось тут не так. Чоловіка брат там уже більше 25 років. Виїзжав нелегалом тоді, пережив різне, перший час адськи важко було, бо не було освіти. Освіту отримав, хоч і нелегко було, дуже нелегко. Згодом, усі рівні освіти отримав. Робота є завжди і у нього і у його дружини, яка корінна Одеситка і також виїхала туди в дорослому віці. Живуть добре, відпочивають 2-3 рази на рік, але по декілька днів (там немає такого, як у нас 14 днів чи 21 у Турції ))) Будинок у кредит і не перший, міняли вже два рази на кращий. Єдине, що йому там не подобається уже зараз, що вище голови стрибнути не можна. От є освіта, є найвища посада, яку можеш мати і все, немає до чого прагнути більше. Хочеш заробляти більше, не вийде.
МоДнАя_КоШеЧкА• 28 сентября 2022
Ответ дляПочтальЁнша
А бізнес свій відкрити, щоб більше заробляти??
МоДнАя_КоШеЧкА• 28 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
В мене зараз на руках віза канадська, але ми в Австрії з весни. Думаю, чи варто їхати. Яка буде ваша перша робота??? Яку роботу ви змогли знайти? Ви в Монітобі? Як вам місто? Бо деякі писали, що холодно, і Калгарі більш приємно місто.
ПочтальЁнша• 28 сентября 2022
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Говорить, що там це не реально. Не знаю чому, не вникала