СережкинаЯ• 28 сентября 2022

Просто зрозуміти, що не я не одна така

Читаю тут інколи теми і не в шоці, ні, як нещодавно хтось написав. Щиро рада за людей, що змогли встати на ноги.
Я все життя невдаха. Нічого не виходило. Хоча і не лінтяйка.
Заміж вийшла ще за більшого невдаху.
Зараз сама. Діти не малі, син вже своєю сім‘єю живе. Донька тільки вступила до ВНЗ, на жаль на контракт.
То моє питання доя свого заспокоєння, що я не одна така.
Є сім‘ї хто живе від зп до зп і не має як то кажуть фінансової подушки?
Я працюю вихователем і трохи на скільки можу продаю в інтернеті. Тоді трохи відкладала. Но зовсім трохи.
В садочку зараз роботи немає, простій 2/3. Це 3400 грн
І продажи зараз дуже впали.
Прийшлось влазити в запас, який вже майже закінчився.
І ось сижу з 7-9 тис в місяць і без запасу зовсім.
Я не плачуся. Пробую шукати інші способи заробітку.
Просто вот захотілось сьогодні заспокоїтись, що є ще такі як я.
Кожугетовый ансамбль• 28 сентября 2022
Я не знаю що вам сказати. Гребіть землю копитом. шукайте другу роботу. Продавчиней, в ресторані легко від10 тисяч

Я Вас не боюсь• 28 сентября 2022
Ви з палатки пишите, правильно?
Вам просто мало, а хочеться більше, як у Свєтки.
Носки на подтяжках• 28 сентября 2022
Автор, не всем же быть миллионерами и топ-менеджерами. Это ваш путь по жизни. Есть люди, которым просто не везёт, они не могут быть в нужном месте в нужное время. Примите это
MacOS-ница• 28 сентября 2022
Полно таких семей.
Семен Семеныч• 28 сентября 2022
Да тут все топ менеджеры миллионерши, которые в 59 выглядят на 19.
Попа как у Кардашьян• 28 сентября 2022
Працюю в садку, майже всі, як от ви себе описали
Матері педагоги, але їх діти чомусь кепсько вчаться, відповідно контракт у середньому вузі і знову все по колу…
автор СережкинаЯ • 28 сентября 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Я вже не молода, проблеми з тиском який ніяк не приходить в норму. Зараз на нервах тиск часто за 200.

Кожугетовый ансамбль• 28 сентября 2022
Я до чого це пишу. Я з квітня місяця без роботи, без дому.
На новому місці відразу пішла в центр заянятості сказала що мені ДУЖЕ потрібна робота. Вони мені персонально знайшли непогану вакансію, потім я ще взяла підработку. Перший місяць я ледве не вмерла. по 12 годин без вихідних
Алебез грошейя не можу.Я наче гола в натовпі
НуПогоди!• 28 сентября 2022
Є багато людей у схожій ситуації, є у кращій, є у гіршій. Правильно робите, що шукаєте вихід. Скласти лапки зараз не варіант. Потрібно шукати іншу роботу. Донька може вчитись заочно і працювати
Тюрюнь_Тюнь• 28 сентября 2022
Может няней пойти? если воспитательницей работали
Кожугетовый ансамбль• 28 сентября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Складіть собі план.
По нервам
по здоровю
подумайте яку роботу ви можете виконувати за станом здоровя.
автор СережкинаЯ • 28 сентября 2022
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В мене мала непогано вчилась. І вступила туди, куди готувалась. Алеине на бюджет.
В подруги донька медалістка, тести сдала на 198 балів. І на бюджет в цьому році не пройшла.
автор СережкинаЯ • 28 сентября 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Скільки вам років?
Я працюю, я не сижу на виплату простою в садочку. Є продажи в соцмережах, дивлюся погодинно за дітками.
З жовтня ще до школи почну 2 діток готувати.
Моє питання в іншому було.
Зажуженная Жужжа• 28 сентября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Лікуйтеся.
Кинг-Конгша• 28 сентября 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Ви з палатки пишите, правильно?
Свєтка?
автор СережкинаЯ • 28 сентября 2022
Ответ дляНуПогоди!
Вот не хочу, щоб заочно. Зараз і так нормального навчання немає, онлайн. Я хочу щоб не диплом отримала, а дійсно вивчилась. Тим паче тільки 1 курс.
Кожугетовый ансамбль• 28 сентября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Скільки вам років?
Моє питання в іншому було.
мені 42 роки, мій дім в окупації. я з дитиною на ЗУ

Чому відповіла - бо мене наскільки лякає перспектива залишитись без коштів. Що в мене геть мізки не працюють поки не знайду заробіток.
Тролю как могу• 28 сентября 2022
Автор, полно таких как вы.... вот я практически такая же.
Только работаю в ВУЗе, не преподаватель. З.плату урезали, уже два месяца платят по 50%, не предупредили. Хорошо, что есть еще две роботы), но они тоже на минималку, но удаленно.
Все нормально)
Pelmeshek• 28 сентября 2022
Воспитатели в садике наши подрабатывают готовя деток к школе. Есть у вас такое?
Мы тоже ходили на занятия такие к воспитателю с группы (у нашего восп. - все места были заняты на такие занятия).

У нашей (у которой все занято) - 100 грн./ час

У той что мы ходили - 100 грн./ полтора часа (деток 1-4 чел. на занятии)

Прям вот в саду и ходили, и в войну тоже.

НуПогоди!• 28 сентября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Отож, нормального навчання нема. А платите вдвічі дорожче. Не знаю яка спеціальність, але згадуючи свою, вистачило б і хороших курсів.
Меряю от единицы• 28 сентября 2022
У вас все є для існування. Звідки оті капіталістичні думки, больше, больше??
Pelmeshek• 28 сентября 2022
* Ой, я непонятно написала, мы ходили к воспитателю с ДРУГОЙ группы, т.к. у воспитателя нашей группы - все расписано уже было на ту подготовку к школе.
Не умею мерить• 28 сентября 2022
Беріть швабру і *боште на підробіток, вихідні і ввечері
Пополняю_Карму• 28 сентября 2022
В мене все зламала війна, я звичайна жінка з норм роботою бухгалтером, чоловіком в якого було своє маленька справа, так коштів було впритик, але ми якось жили не сварились в своєму будинку в Ірпіні. Чоловік загинув, бкдинку майже нема, його справа вся згоріла, робота моя накрилася. Захворіла різко мама. Гроші зараз збираю на обстеження. А ще треба термінова операція. Мала роботу на 7 тис прибирання, але звільнили і не заплатили. Зараз все що я маю то 2 тис в міс за здачу звітності декільком підприємствам і навіть касиром мене не беруть - стара. В вас все ще нічого, не здавайтесь
Джавеліна• 28 сентября 2022
А дочку не контракт а работать...а вам не ныть
автор СережкинаЯ • 28 сентября 2022
Ответ дляPelmeshek

Так, я теж буду з жовтня готувати. Раніше займалися в садочку, як ви пишите. Зараз садочок закритий.
Приймати в себе не всі можуть. Я маю на увазі батьки. І я до себе не можу з певних обставин. То шукала таких, до кого я буду ходити.
Пэрисхилтонша• 28 сентября 2022
Таких полно, основная масса. Хорошо, что я не в этой категории
автор СережкинаЯ • 28 сентября 2022
Ответ дляНуПогоди!
Вона пішла на дефектолога-логопеда. Тут курсів не достатньо.
Неуловимый Джо• 28 сентября 2022
Ой,дівчата,а я оце тільки понити захотіла,а ,виявляється,у мене все ще дуже добре. Тримаймося.
Авторе,якщо у вас є дах над головою і всі живі,то це вже велике щастя на сьогодні.
В мене теж і кредити,і зп невелика,ще й операцію недавно зробила і за неї треба гроші віддавати,але і живі ,і здорові ,і я цьому безмежно радію.
В таку пору живем....виживаєм.
автор СережкинаЯ • 28 сентября 2022
Ответ дляМеряю от единицы
Не зовсім вас зрозуміла. Для існування -так. А якщо що трапиться, за душею ні гроша