СережкинаЯ• 28 сентября 2022
Просто зрозуміти, що не я не одна така
Читаю тут інколи теми і не в шоці, ні, як нещодавно хтось написав. Щиро рада за людей, що змогли встати на ноги.
Я все життя невдаха. Нічого не виходило. Хоча і не лінтяйка.
Заміж вийшла ще за більшого невдаху.
Зараз сама. Діти не малі, син вже своєю сім‘єю живе. Донька тільки вступила до ВНЗ, на жаль на контракт.
То моє питання доя свого заспокоєння, що я не одна така.
Є сім‘ї хто живе від зп до зп і не має як то кажуть фінансової подушки?
Я працюю вихователем і трохи на скільки можу продаю в інтернеті. Тоді трохи відкладала. Но зовсім трохи.
В садочку зараз роботи немає, простій 2/3. Це 3400 грн
І продажи зараз дуже впали.
Прийшлось влазити в запас, який вже майже закінчився.
І ось сижу з 7-9 тис в місяць і без запасу зовсім.
Я не плачуся. Пробую шукати інші способи заробітку.
Просто вот захотілось сьогодні заспокоїтись, що є ще такі як я.
Заміж вийшла ще за більшого невдаху.
І продажи зараз дуже впали.
СережкинаЯ
• 28 сентября 2022
Ответ дляНе умею мерить
Беріть швабру і *боште на підробіток, вихідні і ввечері
Я вас прошу не треба виражатися.
І уважно прочитайте в сому моє питання.
В мене є робота і не одна. З жовтня ще буде.
Я про те, що зовсім відкладених грошей немає. І не плачусь, а працюю над цим.
І уважно прочитайте в сому моє питання.
Непонятно• 28 сентября 2022
Декілька разів написали «Я не плачусь», плачте якщо тяжко. Накопичення емоцій - не добре, так і захворіти можна. Займіться пошуком іншої роботи. Хто шукає, той завжди знайде! Багато лбжей виживає. Але виплакалися, трішки себе пожаліли, взяли життя в руки й в пошук кращого життя й заробітків. Успіху!
НуПогоди!• 28 сентября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Вона пішла на дефектолога-логопеда. Тут курсів не достатньо.
Так не достатньо. І я більш ніж впевнена, що на найближчі 4 роки ви перспективи поєднання навчання і роботи не розглядаєте. А до літніх канікул ще дуже далеко. Здоров´я у вас теж не дуже. Мені було б страшно, мати студента, який повністю залежить від мене. Життя непередбачуване. Досить песимізму) Підняти голову і вперед, все вийде, головне не киснути і не закритись у собі.
СережкинаЯ
• 28 сентября 2022
Ответ дляНепонятно
Дякую! Так інколи і роблю. Поплачу вночі, зранку працювати.
Непонятно• 28 сентября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Й це нормально. Нам всім іноді тяжко. В кожного свої проблеми
Ответ дляСережкинаЯ
Так, я теж буду з жовтня готувати. Раніше займалися в садочку, як ви пишите. Зараз садочок закритий.
Приймати в себе не всі можуть. Я маю на увазі батьки. І я до себе не можу з певних обставин. То шукала таких, до кого я буду ходити.
А у нас ходят все туда, и к логопеду вроде ходят. Наверное от руководства зависит? (У нас тоже садик ’закрыт’)
Железная тетя• 28 сентября 2022
Автор ,моя знайома вчителька ,ще працювала на трьох роботах фактично .
В школі потім в п´ятницю і суботу по вечорам ще інколи неділя .і ще була одна робота сезонна .
Сама з дитиною .в дитини кружки , англійська .
Ні в чому не відмовляла йому .
Ще і відкоадувала .
І це маленьке місто
Ні в чому не відмовляла йому .
Ще і відкоадувала .
І це маленьке місто
Барабасиха• 28 сентября 2022
Что вам мешает принять свою бедность и наслаждаться? Книгами, кино, грибами, да чем угодно что не стоит денег, да просто кайф не тратить деньги на ерунду- то же вариант.
Барабасиха• 28 сентября 2022
Делайте то, что никогда не делали, я думаю что вами рулит страх.
Может вы хотите переехать. Сейчас хорошая возможность. плюс деньги ВПО получите. Может работу нашей. Если вам не дают в этом окне образно то что хотите, зачем стоите возле него? Пройти в другоую двері.
Работа наней зарубежом
Кошка Мурка• 28 сентября 2022
ви ще молода- не треба себе шкодувати а працювати. закордоном роботи вистачає-моя мама в 64 їздить на сезонні роботи в Польщу, а у вас в вашому віці більше можливостей, було б бажання
MacOS-ница• 28 сентября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Я вже не молода, проблеми з тиском який ніяк не приходить в норму. Зараз на нервах тиск часто за 200.
Надпочечники проверьте