Ухтышка_малышка• 28 сентября 2022
Чи мають право вчителі не відпускати дитину?
Донька навчається на другій зміні. Кожен день після п´ятого уроку я її забираю. Сьогодні я приїхала чекаю її, але вона не виходить. Дзвоню, вона не бере слухавку. Через 20 хвилин написала, що не може говорити бо в них директор.
Я написала красному керівнику, чи все добре у моєї дитини, бо вона зі школи не вийшла і на дзвінки не відповідає. У відповідь тиша. Дзвоню вчителю, спочатку не брала трубку, потім скинула. В школу батьків не пускають. Які мої дії. Дитина мала вийти зі школи в 16:10- 16:15
Сам себе Петросян• 28 сентября 2022
Ответ дляПенек Возмездия
ждать, что ж делать-то? или вы хотите штурмовать школу?
Милицию один раз вызвать. И больше бы такой фигней не страдали.
Сам себе Петросян• 28 сентября 2022
Ответ дляНа паровозе
Навчально-виховний процес - не закінчується лише уроками. На протязі цього процесу - так, має.
Ссылку на нормы законодательства дадите? ;)
Кастрюлька• 28 сентября 2022
Ответ дляВакора
Смотря на сколько задерживают. Если на 15-20 минут можно подождать, если дольше, то считаю, что не уважение учителей и администрации к родителям.
15-20 хв це дуже багато, і в батьків, і в дітей є інші заняття
ВернитеВалеру• 28 сентября 2022
Ответ дляНа паровозе
Ні, не має. Батьки, до речі, теж учасники навчального процесу. А свобода пересування не закінчується на порозі школи. так школа відповідає за дитину під час уроків,але тут під школою чекала мама. Відпустити мали.
ВернитеВалеру• 28 сентября 2022
Ответ дляНа паровозе
В нас є альтернативні форми навчання - наприклад - домашнє.
Ви на наради на роботі теж покидаєте, коли закінчився робочий час?
Дуже вас здивую, але частина людей так і каже, даруйте, робочий час закінчився, мене чекають і йде...
На паровозе• 28 сентября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Ну це лиш частина, там де зарплата не айс.
ВернитеВалеру• 28 сентября 2022
Ответ дляНа паровозе
Якщо по плану є загально-шкільний заклад, то дитина повинна на ньому бути.
Повинності відмінили давно, на підавстрійській частині України 1848, на підросійській кріпосне право - 1848
ВернитеВалеру• 28 сентября 2022
Ответ дляНа паровозе
Ну, я не знаю, що для Вас ’айс’, це нормальна міжнародна компанія, де працівники не раби, а цінують себе і свій час
ВернитеВалеру• 28 сентября 2022
Ответ дляВакора
А якщо неможливо почекати, бо запис до лікаря, приміром і час розрахований?
ВернитеВалеру• 28 сентября 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А шестой урок у дочери по расписанию был?
Навіть якщо був, батьки - учасники навчального процесу згідно із законом. Дитину до мами мали відпустити
Поддакиваю иногДА• 28 сентября 2022
Школа может пожаловаться, что мама регулярно лишает ребенка права на образование 🤷