Котик-Пупсик• 28 сентября 2022
Ділюсь рецептом смачного салату з буряком
- варений бурячок слайсами
- сир фета
- огірок
- слива( у мене свіжа, можна в‘ялену або консервовану )
- в‘ялені томати
-листя салату
Заправляла олією горіховою( використовуйте вашу улюблену ) , дуже смачно 🤩🤩
- сир фета
- огірок
- в‘ялені томати
-листя салату
Гу го гу го гу• 28 сентября 2022
Мені ще подобається бурячок попередньо замаринувати в соусі бальзамік + мед+ діжонська гірчиця. Дуже смачно. Я просто їм буряк, фета, горішки і листя салату.
Котик-Пупсик
• 28 сентября 2022
Ответ дляСамоучка
Занадто для мене. Я краще окремо сливу з´їм і вялені помідори кудись прилаштую. Огірок - просто зайвий.
Робіть без нього, я його порізала тоненько, він дуже ніжний вийшов. Якщо різати грубими кусочками, то краще не додавати взагалі
Котик-Пупсик
• 29 сентября 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Дааа, на часі салат. Складові ну дуже бюджетні.
Я не писала що бюджетний, але погодьтеся, він і не з морепродуктами щоб називати його дорогим )))