Гербалайф и Ко• Изменено 29 сентября 2022
Аборт. Тепер живу з кошмаром в голові.
Таке страшне слово стало для мене вироком.
Маю старшого сина,завагітніла, так як з чоловіком стосунки зійшли на нуль і зрозуміла, що далі жити з ним не хочу і не буду,пішла від нього.Через тиждень дізналася, що вагітна.В своїх силах і можливостях не впевнена ,здоров´я піпец немає ,тому зробила аборт.Тепер живу з кошмаром в голові.Я ненавиджу себе,мені страшно за мій вчинок,я ж вбивця...ну як мені впоратися ,як ?!
Дівчата, скажіть як побороти це відчуття?
Мені немає прощення....
Ответ дляГербалайф и Ко
Ви не читаєте Біблію?Чому ви не розумієте,що намтавник це як пастух, який вас може привести не туди куди потрібно. Ви бачите,що роблять російські батюшки?
Ви пишите неправильно, зупиніться і читайте Біблію
То фанатик, не відповітайте, там стіна )
Ду да ду да ду• 29 сентября 2022
Извините, но , наверное, никак ... Факт остается фактом, учитесь с этим жить.
Сходите в церковь, кайтесь, помогайте деткам, но... с этим жить.
Девочки, чем же вы раньше думаете?
Гербалайф и Ко
• 29 сентября 2022
Ответ дляМуррЗилка
Та я вже зрозуміла...
Гербалайф и Ко
• 29 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
А от і з Біблії слова:
Повинуйтесь наставникам вашим и будьте покорны, ибо они неусыпно пекутся о душах ваших, как обязанные дать отчет; чтобы они делали это с радостью, а не воздыхая, ибо это для вас неполезно.
(К Евреям 13:17)
Справжнім християнином є особа, яка вірить в Ісуса Христа і в той факт, що Він помер на хресті за наші гріхи, а через три дні воскрес, аби здобути перемогу над смертю і дати вічне життя всім, хто повірив у Нього. Справжній християнин – це Божа дитина, частина Божої сім’ї, яка отримала вічне життя в Христі. А ознакою справжнього християнства є любов до ближніх та послух Божому Слову (1 Івана 2:4,10).Слово «християнин» значною мірою втратило своє велике значення і почало застосовуватися до релігійних або високоморальних людей, багато людей, що не вірять в Ісуса Христа, вважають себе християнами лише із-за того, що відвідують церкву або живуть у «християнській» нації. Проте відвідання церкви, допомога бідним людям або моральний спосіб життя ще не роблять нас християнами. Як сказав один проповідник: «Відвідання церкви не робить людину християнином, так само як відвідання гаражу не робить її автомобілем».
Бесбардак• 29 сентября 2022
Я з таким же прибабахом в голові. Тому побоялась зробити аборт. Не шкодую.
Не змогла б з цим жити. А для деяких як покакати
Марика-bf42• 29 сентября 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Тільки не пишіть мені,що то ембріон,що то є нормальним процесом...я це не сприймаю
Ви доросла людина? То відповідайте за власні вчинки. Коли ви займалися незахищеним сексом з чоловіком, з яким не збиралися далі жити, то про що думали? Чи тоді здоров’я, можливості і сили були кращі? Чи що? то до чого це заламування рук зараз?
Летчица• 29 сентября 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Удалено администрацией...
Летчица• 29 сентября 2022
Ответ дляИщу-брожу
ну конечно же бред. Вы одна правы во всем. только не можете себя простить за свой же правильный (раз вы всегда правы - то априори этот поступок правильный с вашей точки зрения) поступок..
неувязочка.
знаете: каждый видит то что хочет видеть. повторю (риторический!) вопрос: вы уже посмотрели видео Вании Маркович про нерожденных детей с ответом на вопрос Вашего поста? он же как раз для людей, кто корит себя за аборт..
ну вам же лечь смотреть..чтоб потом полегчало на душе.. вам нравится страдать и брызжать ядом на тех, кто имеет немного другой подход к жизни, причем даже если тот человек тоже не за аборты..
удачи!
неувязочка.
удачи!
Удалено администрацией...
Летчица• 29 сентября 2022
Ответ дляДу да ду да ду
Девочки, чем же вы раньше думаете?
Удалено администрацией...
Единорог помог• 29 сентября 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Навзаєм
Идите к психиатру. У Вас реальные траблы. Вам нужно адекватная медицинская помощь.
Единорог помог• 29 сентября 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Вас забула спитати,а ви вже на образАх,си в черзі святих?
Я просто умная и перед тем как заняться сексом думаю о последствиях и не только в плане беременности.
LarsonPeterson• 29 сентября 2022
Ответ дляСекретница
Бред, совсем наоборот, если даем самое лучшее, то получаем взамен вагон дерьма и чем больше добра детям, тем больше дерьма родителям. Я уже это прочувствовала.
есть такоеесть...
LarsonPeterson• 29 сентября 2022
Ответ дляПоторописька
Найкраще, що можна дати дитині це любов, а ви її не даєте, тому не отримуєте її назад. Те,що ви робите, це називається відкупитися грошима.
оо, вы мало видели в жизни...есть такие дети, и не только дети, а вообще люди,которые кусают кормящую руку,или просто живьем едят своих родителей (опекающих взрослых детей, просто хороших старающихся родственников), вампирят одним словом.
Они ж как прорва,им все мало и мало, той любви и времени хоть обдавайся,все или не то,или не так или не угодила, или все равно было малоооо.
у нас через стенку живет семья с такой девочкой,Ибангилина мать ее...
Шкура Шуры• 29 сентября 2022
у меня было 2 аборта
в 19 и в 25
не жалею, совершенно
понимаю, что так было лучше и в тех условиях которые были это было максимально правильно
ребенок есть, один
если брать всякие религийные и т.д.. моменты то душа сама выбирает мать, которая сделает аборт..до 8 недель души у плода нет и т.д..
в 19 и в 25
не жалею, совершенно
ребенок есть, один
Отчебучкина• 29 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Хто при аборті питає віросповідання да ще й веде статистику?
Чому тоді у віруючих сім´я 10+ не дивина, якщо вони такы активні робителі абортів.
Статистику ведуть в Америці. І не думаю, що їх статистика дуже відрізняється від нашої. Ну 10 дітей ще не показник. Там може бути ще 10 абортів проміж ними, звідки ви знаєте?
Само_достаточная• 29 сентября 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Удалено администрацией...
Ну, все читали ваши 100500 тем, вы пришли в больницу Вам дали таблетки, постпвили зачем то катетер( который не ставят при медикаментозном аборте) вы передумали пошли в туалет и у Вас началось кровотеченее ( вы прочитайте автор как проходит медикаментозный аборт)....а да и врачи виноваты........Автор, вы настолько переживали ,что у вас просто был выкидышыш .......Успокойтесь уже и сходите к врачу, вам нужно успокоительное , а не вот это вот ежедневное самобичевание на форуме .......
Чудо Ф_ф КеДаХ• 29 сентября 2022
Я не знаю, що вам відповісти. Я чекаю на другу вагітність вже 10 років. І вже за декілька місяців 40, розумію, що шансів практично немає.
Ответ дляГербалайф и Ко
Вівці чують голос пастиря і за жужим не ідуть. Якщо ви бачите, що церква не відповідає євангельському вченню - то ви маєте її залишити. А ходити в церкву де священник для вас не авторитет - ну таке собі заняття.
Біблію я читаю. Російські батюшки мене взагалі не дуже цікавлять, я не є прихожанином їхніх церков.
Ответ дляГербалайф и Ко
Ну таке собі, копіювання постів з фейсбука
невже не краще сказати, як ви особисто відчуваєте.
ЗавЛабСнаб• 29 сентября 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
так почему вы об этом не подумали раньше?
Едимнаморе• 29 сентября 2022
Автор, душа бессмертна. Её нельзя убить. Она родится в другом месте и в другое время. А может и у вас, но позже. Не лелейте чувство вины. Оно ни к чему не приведет. Во всяком случае к хорошему. Искренне попросите прощения у этой души, что не смогли принять её сейчас и отпустите.
Гербалайф и Ко
• 29 сентября 2022
Ответ дляБесбардак
Ось ви молодець, для мене це саме відчуття-це ж ніяк не порівняти ні з чим окрім вбивства ,ну як по-іншому?
Вэнди Стар• 29 сентября 2022
Ответ дляLarsonPeterson
думаете? япочему то думала что в этом эмбрионе уже есть именно эта душа. и никакая иная.
каждой Душе предназначено рождение. И если оно не задалось в одном чрево - ему предоставится другое, и программа будет выполнена! Иначе не будет!!
Гербалайф и Ко
• 29 сентября 2022
Ответ дляЛетчица
Удалено администрацией...
Гербалайф и Ко
• 29 сентября 2022
Ответ дляЛетчица
Удалено администрацией...
Гербалайф и Ко
• 29 сентября 2022
Ответ дляЛетчица
Удалено администрацией...
Гербалайф и Ко
• 29 сентября 2022
Ответ дляЕдинорог помог
Ага,ум і секс самое те🤣,у вас все попереду.