Heksa• 29 сентября 2022

Не лише китайці, а й американці стурбовані

І вгадайте, чим? НЛО
Конгрес США провів закриті слухання і створив міжвідомчу комісію з НЛО. Аналогічна подія була і в Британії в липні. Хто що думає
GirlSuper• 29 сентября 2022
Нічо не думаю.
У нас війна.
То вже напевно НЛО нас спасе від цих падлюк 😄

иркин• 29 сентября 2022
Джерело інформації?
Капитошка81• 29 сентября 2022
Ответ дляиркин
Джерело інформації?
Спутник Илона Маска
IlonaMask• 29 сентября 2022
Інопланетяни теж стурбовпні війною в Україні.
А думаю я, що не НЛО треба боятися , а путінську росію.
автор Heksa • 29 сентября 2022
Ответ дляиркин
Джерело інформації?
Пост знайомого в Фб. Світити імена не хочу, але в його дописі є посилання, можна все подивитися
автор Heksa • 29 сентября 2022
Слухання конгресу США
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&u...
виканастя• 29 сентября 2022

Madame S• 29 сентября 2022
Ответ длявиканастя
фото
oneself• 29 сентября 2022
Смешно, жду когда уже их презентуют на высшем уровне. Главное чтоб не уничтожили половину планеты, якобы в борьбе с ними. «Чудесные» времена!! А самое интересное, слишком быстро развиваются события, могли же ведь как в фильмах сделать для начала: разделение на касты, униформа для всех одна, безлимитная еда и вода, отмена валюты
koreshk9• 29 сентября 2022
Нашествие НЛО это следующий этап этого пиздеца. Все логично.... Мне кажется, меня уже в этом году ни чем не удивить)
автор Heksa • 29 сентября 2022
Ответ дляoneself
Щось ви якась песимістична)
автор Heksa • 29 сентября 2022
Ответ дляkoreshk9
Пишуть, що вони завжди активізуються, коли заваруха і загроза яз. В 60х рр теж їх помічали. Але Карибська криза минулася, на щастя
Юлия 0811• 29 сентября 2022
Можуть забрати путіна на досліди. Ми не проти
Юлия 0811• 29 сентября 2022
Приносили сюди скрін написаного новомобілізованим руським коментаря, що їх і росію можуть врятувати від погибелі тільки інопланетяни))
Лучшее нашим детям• 29 сентября 2022
Абривиатуру, что такое НЛО знаете?
Конечно будут стурбовани
Юлия 0811• 29 сентября 2022
Так що якщо всіх путіноїдів заберуть на іншу, кращу планету, ми не образимось. Головне подалі від нас
Светика• 29 сентября 2022
Истина где-то рядом )
July_StockShop• 29 сентября 2022
я думала с стартпості фотка НЛО буде
автор Heksa • 29 сентября 2022
Ответ дляЛучшее нашим детям
Абривиатуру, что такое НЛО знаете?
Конечно будут стурбовани
Вони там пишуть не UFO, а aerial phenomena

Kira-973f• 29 сентября 2022
Ответ дляkoreshk9
Та да, а все ещё совсем недавно казалось не реальным,
Kira-973f• 29 сентября 2022
Ответ дляЮлия 0811
Боюсь и им он даром не нужен
Лучшее нашим детям• 29 сентября 2022
Ответ дляHeksa
Это тоже не обязательно инопланетяне.
Стурбовани технологиями, которые кто то применяет. Грубо говоря. Вот и всё.
Белая Пантера• 29 сентября 2022
Як в тому анекдоті... тільки вас ще не хватало)))
МАМА НИКИТКИ-2• 29 сентября 2022
Ответ дляoneself
Як цікаво …
А в руслі того, що все частіше і частіше лунают розмови про розвал ЕС і створення нового альянсу Триморье за підтримки США, то вбачаю досить чіткий розподіл на касти.
Не випадково Європу заселили афроевропейцями🤦🏻‍♀️ і арабами
Yegonyashka• 29 сентября 2022
Есть версия, что они этим пи…цом и управляют. Байден давно умер, это его заменитель. Цель-очистить планету от людей для последующего заселения ее пришельцами.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 сентября 2022
Ответ дляСветика
Истина где-то рядом )
О, дякую що нагадали . Хворію, шукаю що б подивитись такого безкінечного
Dark_Yasna• 29 сентября 2022
пару месяцев уже в ожидании, как это преподнесут и когда, говорят к концу года.
Татьяна 0285• 29 сентября 2022
Ответ дляkoreshk9
100 пудово, я вчора казала що ще в 22 році нам якихось інопланетян і все
Зупиніть планету я зійду.
Egin• 29 сентября 2022
Ну НЛО это же != инопланетяне. Кто-то какие-то новые (или забытые старые) технологии тестирует.
myVogue• 29 сентября 2022
Ответ дляDark_Yasna
до кінця року що саме?)) ви так загадково написали