Єдина Країна• 29 сентября 2022
Помогите найти рассказ про орка, который утром обнаружил сына в луже крови и
это повторялось каждый день, как с теми, кого он убивал в Буче.
Здесь Советчица создавала тему. Может кто помнит.
Неутомимые шахматы• 29 сентября 2022
Ответ дляСмурфетта
воно ще й на фб було
загугліть
А про шо там було?
Я пропустила.
Не знаю цієї історії
Я пропустила.
Не знаю цієї історії
Зайканалужайке• 29 сентября 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
А про шо там було?
Я пропустила.
Не знаю цієї історії
Я пропустила.
Не знаю цієї історії
мне кажется.это уже сами выдумывают.сказки какие-то.
Єдина Країна
• 29 сентября 2022
Ответ дляСмурфетта
воно ще й на фб було
загугліть
пишу слова, що згадую - не знаходиться((
Єдина Країна
• 29 сентября 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
А про шо там було?
Я пропустила.
Не знаю цієї історії
Я пропустила.
Не знаю цієї історії
Як орк прийшов додому, привіз дружині крадений міксер, щось ще, вранці прокинувся, почувши шалений крик дружини, вискочив на кухню, а в калюжі крові лежав його маленький син з простреленою головою. Він заніс його в сарай, заспокоїв як міг дружину, переконуючи що то їй привиділося... і такий день сурка став траплятись з ним щодня - щодня він заносив тіло своєї дитини в сарай, згадуючи, що таким самим чином вбивав українського хлопчика в Бучі..... Але це вільний переказ
Єдина Країна
• 29 сентября 2022
Ответ дляСмурфетта
Дякую!!! Мені треба родичам в рашку відправити!