Хочу поїхати в Естонію або Латвію,але не знаю англійську. Якщо там розмовляти російською чи українською мене зрозуміють? Здається,там мають розуміти російську,але я не певна.
Престидижитатор• 29 сентября 2022
Розуміють ті,кому 40+, але ненавидять, тому можуть принципово не відповідати. Молоді не розуміють зовсім, у Грузії так само.
Голова колгоспу• 29 сентября 2022
Ответ дляПрестидижитатор
как вариант, автор может прицепить на верхнюю одежду небольшой желто-блакытний значок)
ну или по-русски гэкать и шокать)
дЫнька• 29 сентября 2022
Все понимают, но лучше на украинском. Была в Талине еще при ссср, так у меня еще тогда спросили, почему я украинка разговариваю на русском.
Мальчижка• 29 сентября 2022
Ответ дляПенсіонер
Англійська що небудь ,елементарне.
Данкі шон
То ж німецька 😂
Престидижитатор• 29 сентября 2022
Ответ дляАнна-8b87
Так оце ж я й думаю...Але українську вони не розуміють
Використовуйте программу перекладач,і ніяких проблем
Зубожиння• 29 сентября 2022
Ответ дляПрестидижитатор
Ви знаєте, підписана на блогера в інсті, її 26 і народилася вона в Латвіїї, живе в Юрмалі. Розмовляє вона російскою. І, нещодавно, її запитали чи відповідає вона на питання, що задаються українською, чи розуміє. Нащо вона відповіла, що так вона відповідає, розуміє, якщо потрібно то користуєтьсч гуглом. І добавила, що українська їй більш зрозуміліша аніж латишська.
Мальчижка• 29 сентября 2022
Ответ дляБойцовская
а хенде хох?
І це також)
Я в дитинстві, кожного літа (років 5), по 2 місяці в Німеччині жила
Престидижитатор• 29 сентября 2022
Ответ дляЗубожиння
Блогерка розраховує на певну аудиторію, Латвія занадто маленька, тому їй , звичайно, треба орієнтуватися на російськомовний сегмент
Ответ дляЗубожиння
А вона випадково народилася не в сім´ї негромадян Латвії? Ну, тих, що ніяк мову не можуть вивчити, бо то щелепа, то ще щось заважає...
Жабры жабы• 29 сентября 2022
Ответ дляПрестидижитатор
Ошибаетесь
Репетиторша• 29 сентября 2022
Розуміють російську ті, кому за 40 (як вище і писали), але, скажу чесно, самій навіть соромно і не комфортно говорити російською, тому, хоч англійську знаю не дуже, намагаюсь говорити англійською.
Я_на_кожухе• 29 сентября 2022
В пятницу приехала с риги , езжу туда часто , прекрасно там понимают русский . Крайне редко перехожу на англ.
Я_на_кожухе• 29 сентября 2022
Ответ длядЫнька
С кем вы там собрались говорить на Украинском ?🤦♀️ . Там мало кто Вас поймет, разве что беженцы с Украины .
Попа как у Кардашьян• 29 сентября 2022
Ездила в Эстонию в 89 году. Когда надо было спросить , как пройти куда то, спрашивала на украинском. Понимали, что я украинка, и уже на русском обьясняли, как пройти. Русских очень не любили
Щедрик• 29 сентября 2022
Узькій в країнах Балтії розуміють і спілкуються на ньому, це ж країна із числа постсовкових, рузьгощелепних там дуже багато досі
Щедрик• 29 сентября 2022
Ответ дляПрестидижитатор
Там повно рузьгощелепної молоді