Потрындельница• 29 сентября 2022
Вам не здається, що Тіни Кароль забагато в українському шоу бізі?
Які новини не подивись - скрізь вона. Так, красива, талановита, але ж скільки вже можна?
Интернет Бродилкин• 29 сентября 2022
Ответ дляПугачиха
Ага, как популярна стала, так можно сочинять, что она того и со всеми)))))
Не, это было сказано намного раньше. Уже какая-то популярность была, конечно.
Потрындельница
• 29 сентября 2022
Ответ дляГлаголица
Так слухайте тих хто вам подобається))
Підписка Apple Music, Spotify, saund cloud вирішує)))
Я за останні роки не чула ні однієї її пісні
та я й слухаю тих, хто мені подобається...кажу, що в новинах постійно мелькає і її там вже забагато
Глаголица• 29 сентября 2022
Ответ дляПотрындельница
Не бачу, новини не дивлюсь)
Майстерня домашнього текстилю• 29 сентября 2022
Ответ дляПугачиха
Зраджував Діані, публічно навіть зізнався. Кажуть, що Вільям також. Ви вірите?
Хз. В принципі, а чого ні?
Задолбулька• 29 сентября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А в мене вся гугловська стрічка новин про бкс і меган, яка вона нехароша. Вже стопіцот раз нажимала нецікавить, і все одно, як не Кейт, то Карл. Кстаті, а ви знали, що новий король вимагає собі попрасовані шнурки?
А в моїй стрічці лише Дорофеєва-кацурін-дантес-кацуріна, як же задовбало.
всемВсёИмного• 29 сентября 2022
Коломлйський- боженька. Зеленського- зробив Президентом. Тіночку- супер стар...і т.д.
Ахметова зжерли. Один він залишився. Творець долі
всемВсёИмного• 29 сентября 2022
Ніченька- то була остання пісня , яка варта уваги.
А зараз- надрив голоса , наче з дупи десь, та писк
всемВсёИмного• 29 сентября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А я полюбила Меган.
Красуня! І з характером!
Беззубовна• 29 сентября 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Считаю, что занадто, то не здраво. Не очень ее люблю, не искренняя она.
Рассказывали мне, что в универе та ещё ш была
Про меня тоже в универе рассказывали. Не давала никому вот и трепались специально.
ИннусичкаЯ• 29 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
А бабка покойная родилась с каким именем? Вообще как-то странно всю жизнь был Чарльзом, а на старости стал Карлом
Єлізавета?це її ім´я від народження,вона його не міняла,хоча мала поміняти,вона не захотіла
ИннусичкаЯ• 29 сентября 2022
Ответ дляПугачиха
По мужикам бегала? Не верю
І я не вірю,ну може сходила на побачення пару тройку раз, справа молода,і всьо,одразу ш
ИннусичкаЯ• 29 сентября 2022
Ответ дляПугачиха
Та да,думаю від заздрощів таке можуть говорити