Пилосмок працює• 23 ноября 2025
Бачили цю пропозицію руки і серця?
Ех, той військовий такий гарний хлоп
Маю натхнення• 23 ноября 2025
Ого, а я і не знала, що Меловін гей, все наївно думаю, що творчі люди собі Образи такі просто обирають
Пилосмок працює
• 23 ноября 2025
Ответ дляБабця в мештах
Ну первая же тема, да
Ну ж ви тут живете, не я 🤷🏼♀️
Бабця в мештах• 23 ноября 2025
Ответ дляПилосмок працює
Ну ж ви тут живете, не я 🤷🏼♀️
Ну вы же темы сочиняете, не удосужився в топ посмотреть
Пилосмок працює
• 23 ноября 2025
Ответ дляБабця в мештах
Ви значення слова СОЧИНЯЕТЕ знаєте?
Ще раз повторюю: я тут не живу і топи переглядати не зобовʼязана. Ви от маєте на одну тему більше де німна спустити, чим вам не радість?
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 ноября 2025
Ответ дляКривая спроса
Порадниць хлібом не корми, але дай встромити носа в чужу дупу.
Если они выложили это «на загал», то почему мы не можем это обсудить?
ОноВамнадо• 23 ноября 2025
Чето у нашего шурЫ зубика не хватает на фото. А ник коханого, судя по шапке - Злотя?
Бабця в мештах• 23 ноября 2025
Ответ дляПилосмок працює
Ви значення слова СОЧИНЯЕТЕ знаєте?
В курсе. Именно сочиняете.
Кривая спроса• 23 ноября 2025
Ответ дляхутряна володарка
А у нас так можно? Брак оформить однополым.
Ні. Тільки через суд проживання однією сім’єю без реестрації шлюбу.
66сезон666серия• 23 ноября 2025
Ответ дляКривая спроса
Я думаю «молодята» и без советчицы прекрасно суют и не только носы
Пушап Мі мі• 23 ноября 2025
Я совсем не против геев, но я не готова смотреть на это с умилением. Может форма пацана меня смущает, все же пиксель и гей в моем мозгу не сочетаются
66сезон666серия• 23 ноября 2025
Ответ длятянитолкайка
Вам яке діло до них? Живуть собі люди, нікого не чіпають
Соцсети не ведут…. Это все папарацци проклятые пиарят голубков
тянитолкайка• 23 ноября 2025
Ответ для66сезон666серия
Вони вам жити заважають?
66сезон666серия• 23 ноября 2025
Ответ длябювет_в_обед
Интересно кто кому розы подарил
Как в анекдоте про проктолога и розу
Капуста Маша• 23 ноября 2025
Підари алкаші чому тут дивуватись)Тої тушноти вже бачили не перебачили
66сезон666серия• 23 ноября 2025
Ответ длятянитолкайка
Вони вам жити заважають?
Бесталанных пидорасов с высоким самомнением выдают за элиту. Уже во всех новостных площадках. Новость дня, тьфу.
АБВГДейка• 23 ноября 2025
Бачила. Подивилася і пройшла повз. А вас так зачепило, що й сюди принесли? Ото людині забава гівно на когось лити
Пушап Мі мі• 23 ноября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Так хто кому зробив пропозицію?
Пацан в пикселе позвал замуж Меловина