Хачапууури• 29 сентября 2022
Ідеї подарунку на 85 років
Коли є все, що ще можна придумати на подарунок? Щоб було особисто для неї, не предмети для дому.
Интимная• 29 сентября 2022
Супер Гарник фотоальбом з дітьми внуками правнуками, якщо бачить добре
Садоводница• 29 сентября 2022
Ответ дляБывшая блондинка
Пуховая шаль ручной работы.
Шоб её моль потом съела? Не все любят такое носить
Здрасьтенька• 29 сентября 2022
Найкращий подарунок - електропростирадло. Тільки якісне. Я купила собі германське недавно і думаю як я раніше без нього жила.
Садоводница• 29 сентября 2022
Ответ дляkoreshk9
Дійсно шаль якась тепленька тоненька, пуховий платок, а може звозити кудись бабусю на оздоровлення, водички там попити, ванни для суглобів поробити?
Может она здорова, как конь и курит по пачке в день
Хачапууури
• 29 сентября 2022
Ответ дляСадоводница
Автор, можно больше информации про юбиляршу?
Активна, весела, часто з нами подорожує, любить парфуми, маски, креми, але це все вже дарували і не раз.
Бывшая блондинка• 29 сентября 2022
Ответ дляСадоводница
Мне бы приятно было, хотя мне в три раза меньше лет.
Садоводница• 29 сентября 2022
Ответ дляХачапууури
Подарите ей впечатления, бадо или как-то так называется
Садоводница• 29 сентября 2022
Мне один раз подарили - просмотр звёздного нёба в телескоп, до сих пор помню и под впечатлением
Муркамурковна• 29 сентября 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
Абсолютно з вами солідарна!! Купили всім батькам!!! Це реально класно!!! Ну і щось солоденьке)
Спасатель Малибу• 29 сентября 2022
Білизну гарну,шовковий халат, піжаму або сертифікат в магазин.
Садоводница• 29 сентября 2022
Ответ дляМуркамурковна
І ще теплі чуні для дому)
Если бы я в 85 лет имела всё, как пишет автор, чуням б я точно не обрадовалась на свой, возможно, последний юбилей
Муркамурковна• 29 сентября 2022
Ответ дляlinamark
А как оно работает ? Всю ночь включено и греет ? Это не вредно ?
Там пульт є, тепло.. Виключили)) прохолодно.. Включили))
Ще теплу піжаму флісову, красиву, мякеньку)
Часто старенькі мерзнуть, а такі штучки класні)
Муркамурковна• 29 сентября 2022
Ответ дляСадоводница
Тю.... В мене свекрусі 81, свекру 86, в них є все)) як би) купила чуні кожному, електропростирадло, піжами свекрусі флісову, свекру байку чоловічу... Щасливі шо капец))
Мої давно в чунях)) і у флісі, а уе ще електропростирадла завезла
Теж є все..
Муркамурковна• 29 сентября 2022
Ответ дляlinamark
Ну ночью же не будешь играться с пультом .. включишь с вечера и будет работать.. всю ночь
Ну ви вже додовбуєтесь)
Реально.. Грієте і виключаєте бо після душу, одягнені у фліс, лягаєте в теплу постіль.. Вирубаєте) бо жарко)
І немв нічого такого, коли вночі, яащо жарко вимкнути, чи нагріти...
годовасик• 29 сентября 2022
Посудомийку, сушильну машину, масажер для обличчя, або масажер ручний, або масажер під шию, ноги)
Білет на виставу и тп
Печенюшка• 29 сентября 2022
Ответ дляБывшая блондинка
Ці платки,як натяк на старість і безпорадність.Жінка парфуми та крема полюбляє.
Бывшая блондинка• 29 сентября 2022
Ответ дляПеченюшка
Чекаємо ваш варіант)
Хачапууури
• 29 сентября 2022
Ответ дляnavariya
Це риторичне питання...
В такому віці - не до подарунків (в принципі). Так, означає повагу, але....
До чого я.. Є фраза - подати кружку води (хтось би, якщо є). В останню мить - а чі потрібна вона, вже?
Чому не до подарунків?
Хачапууури
• 29 сентября 2022
Ответ дляnavariya
В такому віці....
Напевно, головним подарунком, буде увага, і шана)
Бабуся любить подарунки, любить різні свята, вона не з тих, хто нічого не хоче