Ванна Тазиковна• 29 сентября 2022

Вопрос к продавцам секонда

Вы всегда стираете вещи перед продажей? Я беру только новые вещи и продаю, но после стирки вид всё равно уже не тот. Как вы избавляетесь от запаха секонда? Может паром как-то можно?
Голова колгоспу• 29 сентября 2022
Стираю)
автор Ванна Тазиковна • 29 сентября 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Стираю)
А потом гладите или как?
Ksenia-e9d7• 29 сентября 2022
Стирала, и не один раз. Ещё на улице на ветру вывешивал после стирки. Тоже новые
Ответ дляKsenia-e9d7
Я тоже стираю и потом проветриваю. Но вот вид уже всё равно не новой вещи. Или мне кажется)
Баксы_сдам• 30 сентября 2022
Ответ дляВанна Тазиковна
Ну какая она может быть новая если воняет, стирается, выветривается, всё равно подванивает.
ОдинРазНадетое• 30 сентября 2022
Людина, яка купує, всерівно буде прати незалежно від того прала я чи ні. Тож не бачу сенсу в цьому.
Виняток - коли є пляма, тоді пробую запрати
Щодо запаху - покупці знають, що речі з секонду, я цього не приховую. Тому претензії відносно запаху не приймаю
автор Ванна Тазиковна • 30 сентября 2022
Ответ дляОдинРазНадетое
Зрозуміла, я продаю як сток. Але ж і там речі обробляють чимось
ОдинРазНадетое• 30 сентября 2022
Ответ дляВанна Тазиковна
Якщо ви нову річ поперете, то вона втратить вигляд нової. Буде як секонд в ідеальному стані. Вам потрібно уточнити, що продаєте сток, але запах може бути присутній. Тоді вже хай обдумують треба їм того чи ні.
Я б вам не радила прати, просто вкажіть, що може бути запах. Хто хоче купити - купить всерівно
Ответ дляОдинРазНадетое
Дякую за гарну пораду)
clernikol• 30 сентября 2022
Ответ дляВанна Тазиковна
Тобто дурите людей....
ЗлойанОним• 30 сентября 2022
Ответ дляclernikol
Тобто дурите людей....
Отож! Кілька разів потрапляла на таких продавців.
Результат:
Перша відмахнулася. Ну і ладно, сума була невелика. Але річ в´язана, то увібрала в себе сповна того запашку. Ще й надухерила ту кофту
Бе!

Друга відпиралася довго, що речі куплені за кордоном і усі без виключення ’дівчата’ задоволені товаром. Чого це я надумала сперечатися? Але врешті вирішила вона ’зробити жест доброї волі’ та повернула кошти. А речі назад чомусь не взяла. І, дійсно, чому ?🤣Такі фірмові😅

Ну і ще кілька таких випадків. Тепер я собі на думці теж. Гівно повертаю назад.
Шопингмонстр• 30 сентября 2022
Ответ дляclernikol
Тобто дурите людей....
+. Взагалі, я досить часто купую і сток, і секонд. Так от, сток не має запаху секонду, ніколи. Так, якийсь запах присутній, але запах секонду не сплутаєш ні з чим. Тому автор, перестаньте робити з людей ідіотів
Царевна Лягушка• 30 сентября 2022
Если новое,то с биркой,как вы стираете?
Голова колгоспу• 15 октября 2022
Ответ дляВанна Тазиковна
Сток не обрабатывают, он идет без запаха.