Тарабарщина• 04 января в 00:22
Киевтеплоэнерго подало в серпне 2025года в суд за долг
108тыс грн
Что дальше?
В квартире прописана пенсионерка 65лет и её сын 43года.
Что дальше?
И_В_офигительных_штанах• 04 января в 01:35
Ответ дляНетЕщеНаверное
Не розумію чому така асоціація з ДВРЗ?
Я 10 років тому купила в новобудові цегляній, не панельки 3 км квартиру тут.
Поруч парк на території якого новий дитячий майданчик, спорт інвентарь на днях новий завезли, лісом, осучаснений стадіон.
Я сама із Дніпра і ДВРЗ я полюбила всім серцем.
Тому що раніше, при союзі було далеко добиратися, транспорту було мало та ходив рідко. Про борщагівку, наприклад, навіть анекдот був: як японською буде квартира на борщагівці? ’Нахератахата’
всемВсёИмного• 04 января в 01:40
Ответ дляТарабарщина
А если он должен всем , алиментов должен двум бж на детей, куча долгов.
Всем выплатят кому они должны или только киевтеплоэнерго заберёт своё?
Пусть ’все’ подают в суд. Получать будут в порядке очереди. Заберёт свое тот, кто пройдёт все три этапа суда. Никто не запрещает ответчику подать апелляцию и касацию. Дорого, но время потянет. Суды сейчас завалены делами. Плюс тревоги - перенос суда. А там, глядишь, и срок выйдет
всемВсёИмного• 04 января в 01:41
Ответ дляТарабарщина
Я открыла реестр судовых справ и офигела, живут и не платят за квартиру с 2018 года.
Но он же работал.
Зачем им трёшка на двоих , когда столько долгов? Непонятно
Но он же работал.
Это не ваше дело - зачем им трёшка
Ты смотри, Шарикова потомки шустрые какие
Бавовнятко• 04 января в 01:47
Ответ дляТарабарщина
Но он же работал.
у родственников похожая ситуация, долгов на 130 тыс, не платили много лет ни за что, были суды, теперь у всех заблокированы банковские карточки, отключен свет и вода, насчет отопления не знаю. Платить нечем, квартира не приватизирована, думаю заберут .живут сейчас у бабушки в селе.
Я не тону• 04 января в 01:50
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А сейчас не так, что ли))) метро только обещали нормальное с бОльшим колвом веток, по городу общественный как черная дыра, задрали, то в депо , то до хер пойми какой улицы, пока на гуглишь, уже проехал, а после 20.00 попробуй доберись
Педиатор_я• 04 января в 01:52
Ответ дляol_kin
В грудні прийняли нові закони, квартиру заберуть, виселять в якусь бомжатню.
В нашем доме есть 3-к неприватизированая кваритира давно пустует (наверное есть долги). С момента постройки дома 1986г жила одна семья и их наследники. Дочка наследница давно в ней живет.
Міська рада решила забрать эту квартиру, а доче взамен дадут 1-к в малосемейке или комнату в общежитии
Я не тону• 04 января в 01:53
Ответ дляБавовнятко
И, наверное, как всегда, не платили не самые бедные люди, мягко говоря.
Бавовнятко• 04 января в 01:55
Ответ дляЯ не тону
та нет, как раз средний класс, муж умер, мама сама тянула двух детей подростков, торговала на рынке, только вот человек который не умеет копить, сразу куда то тратит , за коммуналку не платила никогда, чем думала я даже не знаю.
Я не тону• 04 января в 01:56
Ответ дляБавовнятко
Странная. Это надо суметь просрать 3к на малосемейку…
Тарабарщина
• 04 января в 02:50
Ответ длявсемВсёИмного
Все подавали в суд ещё раньше и выиграли, но толку
Бронетапці• 04 января в 03:27
Ответ дляol_kin
На порадниці не обсуждали це. Зазвичай тут на нові закони такий хай піднімають
Капуста Маша• 04 января в 04:40
Ответ дляИнфотуфелька
Що за нові закони, дайте посилання, будь-ласка, якщо не вкид.
Після ухвалення Верховною Радою 4 листопада 2025 року законопроєкту №14005 — “Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення виконавчого провадження через цифровізацію” — в українському суспільстві піднялася хвиля обурення.
Медіа масово поширили меседж: «Тепер за борги можуть відбирати житло!».
Та чи дійсно це так? Розберімося спокійно — з позиції практикуючого адвоката у сфері кредитних спорів та виконавчого провадження.
Яка мета законопроєкту №14005?
Насправді документ має дві основні цілі:
Виконання зобов’язань перед ЄС у межах плану Ukraine Facility.Україна взяла на себе обов’язок привести своє законодавство у відповідність до європейських стандартів, зокрема — спростити виконання судових рішень і мінімізувати корупцію.
Цифровізація виконавчої служби.Система примусового виконання рішень роками залишалася «слабкою ланкою» правосуддя.Новий закон має запровадити автоматизований обмін даними між банками, судами та державними реєстрами, що дозволить:
швидше накладати арешт на майно боржників;
оперативно знімати арешт після погашення боргу;
зменшити вплив людського фактору й корупційних схем.
Іншими словами, йдеться не про “масове відбирання квартир”, а про цифрову автоматизацію процесів, які й так давно передбачені законом.
Чому навколо законопроєкту 14005 стільки паніки?
Причина — маніпуляції у ЗМІ.Багато джерел перекрутили інформацію, подаючи її так, ніби тепер держава може забирати навіть єдине житло за будь-який борг.Але насправді:
норми щодо стягнення житла існують ще з 2016 року (ст. 48 Закону «Про виконавче провадження»);
законопроєкт нічого нового не вводить, лише скорочує строки обміну даними і прибирає бюрократію.
Найпоширеніші міфи про законопроєкт №14005
“Тепер відбиратимуть житло за борги за комуналку”
Як і раніше, вилучення можливе лише за рішенням суду, якщо борг перевищує 20 мінімальних зарплат (понад 160 000 грн).
“Можуть забрати єдину квартиру або житло з дітьми”
Закон не скасовує соціальний захист. Такі дії можливі лише з дозволу органів опіки і виключно у визначених законом випадках.
“Майно заберуть автоматично без суду”
Неможливо. Судове рішення — обов’язкова умова будь-якого стягнення. Без суду жодне майно не може бути реалізоване.
“Тепер виконавець сам вирішує, що забирати”
Виконавець діє тільки в межах судового рішення і має право вибирати об’єкт лише тоді, коли у боржника кілька об’єктів власності.
Яка мета законопроєкту №14005?
“Майно заберуть автоматично без суду”
Я в дамках• 04 января в 06:20
Ответ дляВумна вутка
Исполнительная блокирует все карты, и пенсию она бы не получила, это если нормальный исполнитель
нормальный исполнитель не имеет право блокировать всю карту, а только в пределах суммы, как написали выше к примеру 20%
Наша взяла• 04 января в 07:32
Ответ дляТарабарщина
Не будут платить
Правильно, а зачем?
У предприятия много денег, им не нужно газ покупать,платить зарплату сотрудникам. Таких много не платящих, ну а что? Дорого, денег нет на коммуналку. Зато квартиру продать (купить меньше площади) и оплатить долг- не, нельзя.
ПП-шница• 04 января в 08:00
А вы кем приходитесь этим людям, почему вас так интересует их ситуация?
Инфотуфелька• 04 января в 08:22
Ответ дляТарабарщина
Так должникам надо принимать участие в судебном процессе, оспаривать суммы с которыми они не согласны, применять исковую данность. А не тупо сидеть и ждать , что будет дальше.
И что значит толку? Из Вашей темы не понятно, Вы на стороне должников, или на стороне исполнительной?
осень харашо• 04 января в 09:08
Ответ дляНетЕщеНаверное
Не розумію чому така асоціація з ДВРЗ?
То людина десь на Святошино живе в обшарпаній панельці з ларьками одразу біля під´їзду і Баулу. Зато от метро 5 минут ходьбы! А вы тут с каким-то ДВРЗ с какой-то архитектурой и каким-то лесом с соснами..
осень харашо• 04 января в 09:10
Ответ дляЯ не тону
Маршрутки никто не отменял
Муркошечка• 04 января в 09:50
Ответ дляНетЕщеНаверное
Не розумію чому така асоціація з ДВРЗ?
А хто каже про новобудову?
Муркошечка• 04 января в 09:53
Ответ дляКапуста Маша
Яка мета законопроєкту №14005?
“Майно заберуть автоматично без суду”
Яка мета законопроєкту №14005?
“Майно заберуть автоматично без суду”
Це тільки проект
Муркошечка• 04 января в 09:55
Ответ дляосень харашо
Чого ви переходите на особистості?
Панна Кота• 04 января в 10:06
Ответ дляНетЕщеНаверное
Не розумію чому така асоціація з ДВРЗ?
+++ Була там один раз, і якби працювала онлайн,то житло б купляла саме там
Панна Кота• 04 января в 10:08
Ответ длявсемВсёИмного
Это не ваше дело - зачем им трёшка
Потомки Шарикова как раз живут на халяву в халявном жилье. А автор платит за себя и ’за того парня’
Капуста Маша• 04 января в 10:10
Ответ дляМуркошечка
Це тільки проект
Так, це проект. І скоро буде прийнятий. І такого буде ще багато, оподаткування продажу б.у. речей, оподаткування посилок в принципі вже є. Європа каже: ’Хочете грошей? Ріжте соціалку та приймайте антисоціальні закони’
ПушАпница• 04 января в 10:25
На мене подали в суд за борги з 2017 року, сума 8000 грн.
Квартира всю війну пуста. До війни платили все справно, може якісь квитанції і пропустили але ми за кордоном. Чоловік раніше цим займався і ніби все було ок.
А тут нашкребли за 2,5 років війн і ще взяли старі якісь. Це при тому, що термін позовної давності минув. Квитанціі в квартирі, нереально просто звіритись , бо ні я , ні чоловік їхати заради цього не буде, бо у нас діти і робота.
У підсумку борг плюс судові витрати.
І що ти кому доведеш?
Чомусь до війни вони не позивались за старі борги, а під час війни саме час.
І це за ЖЕК.
Про воду і опалення мовчу, показники води вони вже не приймають, бо минулого року мали повірити лічильники. Нараховують фіктивні борги. Заяву на перерахунок приймають тільки за 6 останніх місяців, нова Постанова КМУ.
Таке враження, ніби вони користуються відсутністю людей в країні і тупо виживають що можуть. На початку війни скрізь була переплата, а зараз вже борги.
Дякувати богу, з електрикою проблем не має. Там показі показники і все по нулях
У підсумку борг плюс судові витрати.
І що ти кому доведеш?
І це за ЖЕК.
всемВсёИмного• 04 января в 10:48
Ответ дляПанна Кота
Где написано, что она за них платит ? Она даже не пишет, кем им приходится и чего нас суёт.
Почему в халявном? Даже если они её при совке получили, то не даром , а в обмен на работу. Та даже если это наследство. Имеют право.
Тарабарщина
• 04 января в 11:09
Ответ дляПП-шница
Вы тему читали? Он злостный должник алиментов двоим бж на детей
ПП-шница• 04 января в 11:23
Ответ дляТарабарщина
А то есть вы одна из этих бж?
Я не тону• 04 января в 15:05
Ответ дляосень харашо
Маршрутки никто не отменял
Тож самое, только еще более обрыганное и долгое