Мания-Величия• 04 декабря в 20:38
У нас на роботі скорочення..
Вимушена скоротити одного з 4х підлеглих.
Так складно обрати.
Вони всі працюють +- на одному рівні.
Думаю, скоротити за принципом хто останній прийшов. Всі працюєть ще з часів ковіду.
Так не приємно себе почуваю
Так складно обрати.
Вони всі працюють +- на одному рівні.
Так не приємно себе почуваю
Мания-Величия
• 04 декабря в 20:43
Ответ дляalisha12
А перевести кудись ніяк?
Ні, у нас маленька компанія. І обставини зараз такі, що потрібно оптимізувати витрати
Доль Чекомбана• 04 декабря в 20:43
Ті троє що залишаться звісно будуть раді що не їх звільнили.
Але чи готові вони до того, що їм додадуть обов´язків?
Акуна_Матата• 04 декабря в 20:44
Ответ дляМания-Величия
А на півдня перевести?
Мания-Величия
• 04 декабря в 20:45
Ответ дляДоль Чекомбана
Об´єктивно зараз значно зменшилися обсяги роботи. Всі працюють віддалено, а завантаження у кожного +- 2 повні робочі дні на тиждень. Оплачують повний тиждень
Звоночек• 04 декабря в 20:46
Дивний принцип.
Я би розглянула інші якості - продуктивність, якість, швидкість, відповідальність, користь, креатив, людські якості, важко сказати не знаючи сферу, не можуть всі 4 працювати однаково.
Мания-Величия
• 04 декабря в 20:47
Ответ дляАкуна_Матата
А на півдня перевести?
Так всі 4 будуть незадоволенні, бо зменшиться заробітна плата.
Єдине що домовилися зберегти медичне страхування ще на пів року для звільненого
Мания-Величия
• 04 декабря в 20:47
Ответ дляЗвоночек
Дивний принцип.
От тут хіба що людські якості можуть відігравати ключове.
Глаза_в_3_карата• 04 декабря в 20:48
Ответ дляМания-Величия
Предложите всех четверых перевести на пол ставки. Кто откажется - тот и кандидат на выход. Я владелец предприятия и в ковид была такая же история у нас, тоже долго и мучительно принимала решение.
Акуна_Матата• 04 декабря в 20:49
Ответ дляМания-Величия
Тоді вибирати по продуктивності і перспективі для розвитку компанії.
Сижуревувшоке• 04 декабря в 20:55
В нас коли скорочували, то саме так-останнього хто прийшов. Тут так завжди.
Мания-Величия
• 04 декабря в 20:53
Ответ дляАкуна_Матата
Тоді це буде чоловік, який має проблеми з військовим обліком
Простоваля• 04 декабря в 20:53
Меня сокращают 30 декабря.
Я сама воспитываю ребенка. На нервной почве начали сниться кошмары.
Може ще третю?• 04 декабря в 20:54
Ну а кто из них никогда не опаздывает, кто все делает вовремя, кто более порядочный и честный. Вот так и выбирайте. Не могут все быть одинаковыми в этом
Мания-Величия
• 04 декабря в 20:54
Ответ дляСижуревувшоке
Ну от мені цей принцип здається справедливим
Сижуревувшоке• 04 декабря в 20:54
Ответ дляМания-Величия
Ще перед тим як скорочували, то запитували-може хто хоче сам звільнитися?
Мания-Величия
• 04 декабря в 20:54
Ответ дляПростоваля
Меня сокращают 30 декабря.
Дуже вам співчуваю. А виплачують якісь кошти при скороченні?
Простоваля• 04 декабря в 20:55
Ответ дляМания-Величия
У нас оставили новенького, а я работала 4 года в компании. Мои обязанности ему передали.
Ко мне сказали - претензий нет. Но вот так решили
Мания-Величия
• 04 декабря в 20:56
Ответ дляМоже ще третю?
Ми працюємо віддалено. дедлайну всі притримуються. Звісно чиїсь якості мені більше подобається чиїсь менше
Простоваля• 04 декабря в 20:56
Ответ дляМания-Величия
Нет. Оформляют как внутреннюю реструктуризацию. Будет по соглашению сторон
Тріль підпільний• 04 декабря в 20:57
Ответ дляМания-Величия
звільнюйте найгіршого працівника( по досягненням дивиться, а не хто коли прийшов)..,вам же буде краще.
Акуна_Матата• 04 декабря в 20:58
Ответ дляМания-Величия
Коли була в такій ситуації, спочатку пояснила ситуацію, потім спитала, можливо, хтось сам хоче піти, ніхто не захотів, скоротила того, хто мені здався менш перспективним, це йому пішло на користь.
Сижуревувшоке• 04 декабря в 20:58
Ответ дляМания-Величия
В нас 2,чи 3 оклади завжди. Забула точно скільки.
А на початку війни пенсіонерам по 7.Так вирішило правління.Тобто якщо пенсіонер йде сам,то отримує 7 окладів.Якщо ні,то можливо попаде під скорочення через півроку,але вже зі стандартною виплатою.
Мания-Величия
• 04 декабря в 20:59
Ответ дляПростоваля
Так ви не погоджуйтеся. При скороченні, вам мають два оклади оплатити
Акуна_Матата• 04 декабря в 21:07
Ответ дляПростоваля
Я теж в свій час залишила новенького, скороченому перехід в іншу компанію пішов на користь, виріс до керівника відділу. Теж мега претензій не було, але видно було, що йому вже не цікаво
А_я_ЛОЖУ!• 04 декабря в 21:09
А скорочення ставки між кількома працівниками, парт-тайм замість повного скорочення не практикується у вас?