Сладкий лимончик• 30 сентября 2022

Як вам шампуні Ziaja?

Хто розуміється на складових чи нормальні ці шампуні? Без силікону?
Якщо що, то порекомундуйте будь ласка які шампуні гарні та без шкідливих складників?
zhe-maria• 30 сентября 2022
Жахлива хімічна косметика. Взагалі нічого не підійшло, скільки б не купувала різного.

автор Сладкий лимончик • 30 сентября 2022
Ответ дляzhe-maria
як читаю складники, то наче нічого так, а що рекомендуєте?
ще дивлюсь на Pharma Bio Laboratory, Україна
zhe-maria• 30 сентября 2022
Гелі для душа сушать шкіру. Від тоніка з´явилось висипання на обличчі. Перестала користуватися - пропало. Шампунь просто не підійшов.
энциклопУдия• 30 сентября 2022
Дочь себе как-то еще в школе купила их умывалку втихаря на карманные деньги. Всю обсыпало так, что потом ходили к косметологу, отнесли около 5 тысяч.
Ватный Пупс• 30 сентября 2022
Мне не нравится. У меня сейчас подмывачка, жидкая как води и как то ни о чем. А вообще, дешевая химия , вот и все.
КараПузовна• 30 сентября 2022
Ужасно. Дешёвый массмаркет
tarveldy• 30 сентября 2022
Жах
БеллаДонна• 30 сентября 2022
Дивно, крем мені підійшов дуже добре, пробувала різні.

Идеальная оптимистка• 30 сентября 2022
Оливковий крем говно рідкісне
Гірше вазеліна