Нас приймуть в НАТО, сьгодні дадуть згоду.
Не чіпай - вб ю• 30 сентября 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
О 18год має виступити Столтенберг з якоюсь заявою.
О 18ій за яким часом?
Ответ дляiroman
Проблема в том, что для принятия в НАТО нужно согласие абсолютно всех членов организации. Вы реально думаете, что та же Венгрия вдруг возьмет и согласится?
венгрии сказали уже пару ласковых, вякнет - пойдет нахер и никакой дотаций. пусть ее содержит параша. Но Венгрия не хочет чото))
Ответ дляsammy
Скажіть,посилання ще нема?
Ні, я не знайшла.
Ответ дляиркин
Я так розумію, пряма трансляція буде тут
Дякую!
Наша_русофобія_недостатня• 30 сентября 2022
Скажуть, що стурбовані, що дадуть Україні зброю, може навіть пдч пообіцяють.Лізти не будуть, їм податки не для того громадяни платять, щоб вони вдазили, а навпаки
Татьяна_М5• 30 сентября 2022
Ответ дляКлементина
Нет!
Я хочу сказать, что наше вступление в НАТО это ответ на аннексию
Вы же выше написали, что все спланировано, и анексия, и вступление в нато
Вкусныйпончик• 30 сентября 2022
Ответ дляTahita
Чтоб ввести войска, они должны уже стоять на готове. Увы пока этого не видно. Жаль, но думаю Украина до конца войны так и останется кандидатом. А сегодня опять выскажут резкое осуждение референдумов и новые пакеты санкций введут
Всмысле невидно? А в польоше шо то за военные прошлую неделю ехали колоннами.
Oksana0612• 30 сентября 2022
Ответ дляTahita
На кордонах, ще з лютого.
Ответ дляКлементина
У мене гарні передчуття.
Тепер починаю згадувати натяки :
- казали про дуже гарні новини зі США
- фундаментальне рішення для України
- звернення до іноземців покинути рашку
Та і не підписував би Зеленський так гордо заяву, як би знав, що завтра нам скажуть ’ви шо дурні, яке НАТО’
Все йшло за сценарієм, хйло анексує, Зе подає заяву, НАТО приймає. Все вже було оговорено.
Може ще й рашку з ООН викинуть
Тепер починаю згадувати натяки :
- казали про дуже гарні новини зі США
- фундаментальне рішення для України
- звернення до іноземців покинути рашку
Може ще й рашку з ООН викинуть
саме так
там все ж стратеги не рівня нас з вами
всі знали що пуйло буде анексувати території - тобто до відповіді готувалися
Навіть згадати натяки арестовича - все складається зараз у гарний такий пазл
там все ж стратеги не рівня нас з вами
Ответ дляЯся222
Просто так бы заявку не подали, что-то уже обговорили.
Ну наобіцяють нам з три короба, з них не злізе.Може якусь зброю дадуть.
Самі не полізуть, і нас не примуть
Клементина• 30 сентября 2022
Ответ дляТатьяна_М5
Я не писала, что анексия спланирована!!!!
Я писала, что ответ на неё спланирован.
Думаю, да! Было заранее решено, если хуйло решается на аннексию, запад принимает нас под защиту НАТО. Не думаю, что они это сегодня сели и за пару часов решили. Ответные действия были продуманы.
Я писала, что ответ на неё спланирован.
Ответ дляКлементина
У мене гарні передчуття.
Тепер починаю згадувати натяки :
- казали про дуже гарні новини зі США
- фундаментальне рішення для України
- звернення до іноземців покинути рашку
Може ще й рашку з ООН викинуть
Тепер починаю згадувати натяки :
- казали про дуже гарні новини зі США
- фундаментальне рішення для України
- звернення до іноземців покинути рашку
Може ще й рашку з ООН викинуть
Не думаю, що рашка дуже переживатиме.
Ответ дляTahita
там вже все готово. воєнні напоготові у польщі. я зараз живу поруч з базою нато в німеччині. останнім тижнем дуже часто літали воєнні вертольоти. може звісно це нічого не значить а може і значить )) побачимо
Клементина• 30 сентября 2022
Ответ дляTerramiss
саме так
там все ж стратеги не рівня нас з вами
Саме так!
Це не сьогодні за дві години вирішили. Цю відповідь готовули ретельно.
Ответ дляKsenia777
а можете пояснить какие вы видите предпосылки/связи всвязи с вашим историческим образованием?
почему похоже?
Мировой порядок, система сдерживания и противовесов, официальные и подковерные договоренности больше не работают. Россия а новом миропорядке вынесена за скобки, она больше не один из главных игроков. Путин решил это исправить, обосрался, назад он не сдаст.
Конечно ни о какой мировой войне не могло бы быть и речи, если бы не остатки советского ядерного щита у русских.
А Китай вполне может вписаться не за Россию, а против США, пользуясь моментом. Ну как Япония во вторую мировую воевала ее за третий рейх, а за господство в регионе
Ответ дляЛеска
Не думаю, що рашка дуже переживатиме.
а пофіг на її переживання. там теж багато процесів запущено. навіть серед звичайного народу. як мінімум мобілізація раптом прояснила їх мізки і вони почали задавати правильні запитання. всі хто були ’внє політіткі’ стала раптом не внє ) пуйло слабне це факт ))
Oksana0612• 30 сентября 2022
Ответ дляTahita
Можливо маєте якійсь новини в змі з цього приводу? Скиньте, можливо я і не маю рацію. Якщо там щось і стоїть, то доволі мало. Якби НАТО збирало людей,раша вже давно пищала би з усіх кутів про це
Я не знаю в якому обсязі вони мають стояти але сусідка 26 лютого в Будапешт їхала то скидала відео, їхало їх колонами багато. Ну і зі сторони Польщі теж є.