Підкажіть, будь ласка,хто отримував паспорт в Польщі
Зараз мій на такій стадії виготовлення "Документ персоналізовано та відправлено до підрозділу Міграційної"
Через скільки я його зможу отримати?
Ответ дляmargaritavoronina1
У меня было’документ доставлено’
Так,я розумію,що отримаю,коли його буде доставлено...я маю на увазі скільки часу доставляють...типу до 10 днів ,чи місяць чи ще щось
Чим має кожна стадія якійсь термін для виконання ?
Чи то як кому пощастить?)
Ответ дляSoon_moon
Чи то як кому пощастить?)
Срочный 1.5 мес на все. У вас какой срок ожидания?
margaritavoronina1• 30 сентября 2022
Ответ дляSoon_moon
Чи то як кому пощастить?)
Аа, я от ’выготовлено’ до ’доставлено’ примерно месяц ждала, сам паспорт быстро сделали, доставляли долго